انجمن عکاسان تبلیغاتی و صنعتی ایران

کارگاه عکاسی مبلمان،استودیوهای کوچک

891110.gif

انجمن عکاسان تبلیغاتی و صنعتی ایران با همکاری موزه امام علی (ع) سیزدهمین کارگاه آموزشی با موضوع «کارگاه عکاسی مبلمان، استودیوهای کوچک» توسط امیر سعید گرجی را در روز پنجشنبه بیست و هشتم بهمن ۸۹ از ساعت ۱۵ تا ۱۸ برگزار می‌کند. از علاقه‌مندان به شرکت دعوت می‌شود جهت ثبت نام با به یکی از دو روش اینترنتی یا حضوری اقدام کنند.

891110_1.jpg

891110_2.jpg


عکاسی مبلمان، استودیو‌های کوچک
محدودیت تولید کنندگان مبلمان، اعم از اداری و منزل در ارائه فضای مناسب جهت چیدمان محصول و عکاسی از آن تنوع و حجم محصولات، فقدان استودیو‌های بزرگ و امکان نور‌پردازی مناسب در آن، مشکلات و هزینه‌های ناشی از حمل محصول از کارخانه و ... عکاس را بر آن می‌دارد تا برای اجرای پروژه‌ها، طرحی نو در اندازد.

891110_3.jpg

امیر سعید گرجی
متولد آبان ۱۳۳۷، تهران Gorji_1.jpg


او که در سال ۱۳۵۸ برای آموختن جغرافیا وارد دانشگاه شده بود انقلاب فرهنگی سال بعد و بسته شدن دانشگاه‌ها، فرصتی مغتنم بود که وی به عکاسی روی آورد.
در سال ۱۹۸۴ میلادی به عضویت انجمن سلطنتی عکاسی انگلستان در آمد و در سال ۱۹۸۷ راهی لندن شد و در مدرسه camden دوره‌های مختلفی، از جمله تکنیک‌های نور‌پردازی و عکاسی تبلیغاتی را فرا گرفت.
سال ۱۳۶۸ به ایران بازگشت و در استودیوی شخصی به عکاسی صنعتی و تبلیغاتی پرداخت.
از سال، ۱۳۷۶ به طراحی گرافیک نیز روی آورد و در سال ۱۳۸۲ عضو رسمی انجمن طراحان گرافیگ ایران شد.
در سال ۱۳۸۴ به عضویت انجمن عکاسان صنعتی و تبلیغاتی ایران در آمد.
عکاسی از صنایع کوچک و بزرگ در داخل و خارج از ایران را تجربه کرد و در سال ۱۳۸۵، عکس‌های وی از شرکت هواپیمایی ماهان، در بخش صنعتی و تبلیغاتی دهمین دو سالانه عکس ایران، یکی از پنج اثر بر‌تر شناخته شد.
دکوراسیون داخلی وصنعت مبلمان، همواره از جذابیت خاصی برای وی برخوردار بود و او که در این عرصه بسیار تلاش می‌کرد. بار‌ها جایزه اول بهترین غرفه آرایی در نمایشگاه‌های تخصصی این صنعت را از آن خود کرد. لیکن، او همواره خود را عکاس می‌داند.

جهت کسب اطلاع بیشتر با ویلیام هاروتیونیان دبیر انجمن عکاسان تبلیغاتی و صنعتی ایران به شماره ۰۹۱۲۲۰۷۸۵۷۶ تماس بگ­یرید.
هزینه ثبت‌نام در کارگاه ده هزار تومان است.

محل برگزاری کارگاه: خیابان ولی عصر، رویروی بزرگراه نیایش، بلوار اسفندیار، شماره ۳۵، موزه هنرهای دینی امام علی (ع)Powered by Practicalidea