صفحه 91 از 1201 نخستنخست ... 41 81 87 88 89 90 91 92 93 94 95 101 141 191 591 1091 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 901 تا 910 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر جديد mehdiza آواتار ها
    تشکر کرده
    5

پیش فرض پاسخ: درخواست کمک برای انتخاب یک دوربین اس ال آر

نقل قول نوشته اصلی توسط moeinP نمایش پست ها
    سلام.
    بنظر من هم بهترین گزینه واسه شما میتونه نیکون دی5000 باشه، البته پیشنهاد من اینه که بجای 18-55 یه 18-105 روش بزاری.
    اگه مثل من تا مدتها نمیتونی بودجه قابل قبولی برای تجهیزات کنار بزاری، میتونی بری زیر بار قسط و یه دوربین بهتر با لنز خوب بگیری که چند سال بیشتر براتون کار کنه تا اگه خواستی این راهو ادامه بدی مجبور نشی به خاطر محدودیت امکانات زودتر از موعد عوضش کنی.
    خب نیکون D5000 پیشنهاد آقای حسینی هم بود که باید تحقیق کنم ولی آیا می تونم به جای لنز کیت لنز 18-105 بگیرم؟ نمی دونم هنوز که آیا امکان قسطی خریدن اینجا در شیراز باشه یا نه اگر چه فکر نمی کنم باشه. اما اگه قسطی باشه حتما در مود پیشنهاد شما جدی تر فکر می کنم.

در ضمن من یه سوال دیگه هم داشتم. اگه بتونم از خارج از کشور بگیرم که هم تنوع بیشتری داره و هم ارزونتر هست ولی بدون گارانتی هست بهتر هست یا اینجا بخرم و با گارانتی . اگه کسی نظری داره ممنون میشم که بهم بگه.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    54

پیش فرض پاسخ: Canon EOS 1000D

با سلام به همه عزیزان این سایت
    اگر ممکن هست مرا راهنمایی کنید
    از عکاسی چیزی سر در نمی آورم اما عکس های خیلی خوبی می اندازم و علاقه خیلی زیادی هم دارم
    در ایران زندگی نمی کنم
    بعد از سالها اقدام به خرید یک دوربین کرده ام اما هیچ اطلاعاتی ندارم و نمی دانم چه بخرم اما لنز دوربین برایم خیلی اهمیت دارد یعنی از این سایبر شاتهای کوچولوی 12 مگا پیکسلی سونی اصلا خوشم نمی آید
    چند مدت پیش مهمان یکی از دوستانم بودم آنجا دوربین Canon EOS 1000D را دیدم و خیلی خوشم آمد البته قیمتش فکر کنم به پول ایران ماکزیمم 300 هزار بود
    در آخر دوربینی می خواهم که لنزش مثل این باشد اما چون از عکاسی سر در نمی آورم عوض کردن لنز به کارم نمی آید
    متشکر می شوم دوستان عزیز مرا راهنمایی کنند که چه دوربین و کدام مدل را تهیه کنم
    با تشکر فراوان

كاربر فعال
    تشکر کرده
    898

نقل قول نوشته اصلی توسط elhaaam نمایش پست ها
    با سلام به همه عزیزان این سایت
    اگر ممکن هست مرا راهنمایی کنید
    از عکاسی چیزی سر در نمی آورم اما عکس های خیلی خوبی می اندازم و علاقه خیلی زیادی هم دارم
    در ایران زندگی نمی کنم
    بعد از سالها اقدام به خرید یک دوربین کرده ام اما هیچ اطلاعاتی ندارم و نمی دانم چه بخرم اما لنز دوربین برایم خیلی اهمیت دارد یعنی از این سایبر شاتهای کوچولوی 12 مگا پیکسلی سونی اصلا خوشم نمی آید
    چند مدت پیش مهمان یکی از دوستانم بودم آنجا دوربین Canon EOS 1000D را دیدم و خیلی خوشم آمد البته قیمتش فکر کنم به پول ایران ماکزیمم 300 هزار بود
    در آخر دوربینی می خواهم که لنزش مثل این باشد اما چون از عکاسی سر در نمی آورم عوض کردن لنز به کارم نمی آید
    متشکر می شوم دوستان عزیز مرا راهنمایی کنند که چه دوربین و کدام مدل را تهیه کنم
    با تشکر فراوان
    با سلام

از صحبت های شما اینطور برداشت کردم که تاکنون با دوربین های کامپکت عکاسی می کردید لذا پیشنهاد بنده کامپکتی با قابلیت تنظیمات دستی بیشتری نسبت به مدلهای قبلی شما است تا ضمن درگیر نشدن با تعویض لنزهایی که هم اکنون به آن احساس نیاز نمی کنید دست شما را برای کنکاش و تجربه بازتر بگذارد.مدلی مثل g11 از برند کنن گزینه خوبی برای شما می تواند باشد.

موفق باشید.

پ.ن:سوال شما در تاپیک درستش مطرح نشده است.در این تاپیک پی گیری کنید زودتر به نتیجه می رسید.

http://www.akkasee.com/forum/forumdisplay.php?f=28
    elhaaam تشکر می‌کند.
    ناصر شعبانی

كاربر ويژه Anoosh-Em آواتار ها
    تشکر کرده
    12235

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdiza نمایش پست ها
    خب نیکون D5000 پیشنهاد آقای حسینی هم بود که باید تحقیق کنم ولی آیا می تونم به جای لنز کیت لنز 18-105 بگیرم؟ نمی دونم هنوز که آیا امکان قسطی خریدن اینجا در شیراز باشه یا نه اگر چه فکر نمی کنم باشه. اما اگه قسطی باشه حتما در مود پیشنهاد شما جدی تر فکر می کنم.

در ضمن من یه سوال دیگه هم داشتم. اگه بتونم از خارج از کشور بگیرم که هم تنوع بیشتری داره و هم ارزونتر هست ولی بدون گارانتی هست بهتر هست یا اینجا بخرم و با گارانتی . اگه کسی نظری داره ممنون میشم که بهم بگه.
    درود

اگر قصد دارید D5000 رو با لنز Nikkor 18-105 VR تهیه کنید لنز همراه دوربین رو که 18-55 باشد رو چون نو است مغازه دار از شما حدود 80 بر میدارید اما بعدا فکر کنم زیاد توی بورس نباشد( چون کمتر کسی جداگانه 18-55 میخرد)
    و 18-105 رو با شما 350 حساب میکند. با این اوصاف قیمت نهایی خیلی به قیمت D90 نزدیک میشود که خودش این لنز را دارد و امکاناتی بیشتر از D5000 دارد

در این صورت انتخاب D5000 دیگر منطقی نخواهد بود. و صرف فقط با D90 است .

موفق باشید

انوش

كاربر همراه BERLANO آواتار ها
    تشکر کرده
    2760

در آخر دوربینی می خواهم که لنزش مثل این باشد
    مثل کدوم لنز؟

پ.ن: با آقای شعبانی خط رو خط شد
    elhaaam تشکر می‌کند.
    میلاد مطهری

Instagram
    Gears

كاربر ويژه lamagra آواتار ها
    تشکر کرده
    12097

سلام.
    مرگ یه بار شیون یه بار! اگر میتونید از پس مسائل مالیش بر بیاید دی90 با 105-18 (بهترین گزینه اس پشیمونی هم نداره) اگر نه دی 5000 با همین لنز اگر باز هم نه که دی5000 با 55-18 والسلام!
    Canon Eos M+11-22+18-55+22mmf/2+90EX
    عقیل احمدی

كاربر جديد
    تشکر کرده
    54

[QUOTE=BERLANO;160522]مثل کدوم لنز؟

دوست عزیز من مثل شما عزیزان سواد عکاسی که ندارم .!.
    پس مجبورم با زبان اشاره و احجام منظورم را برسونم
    من حقیقت 6 سال پیش یک روز کامل یک دوربین سونی در اختیارم بود که فقط می دونم 7 مگا پیکسل بود
    و قیمتش هم بیش از یک میلیون بود و حسابی باهاش عکاسی کردم و هنوز هم عکس هایش را دارم بسیار بسیار عکس های با کیفیتی می انداخت پس نتیجه که هر چی لنز خوب و گنده تر باشه عکس هایش هم با کیفیت تره
    منظور من لنز EOS 1000 D بود که فابریک رویش هست
    یکی از دوستان محبت کردند و G 11 را پیشنهاد کردند و با کمی سرچ متوجه شدم دوربین خوبیست
    اما باز هم در حال کنکاش هستم که نظرات دیگر دوستان رو هم بدانم
    موفق باشید

كاربر جديد
    تشکر کرده
    80

Wink پاسخ: درخواست کمک برای انتخاب یک دوربین اس ال آر

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdiza نمایش پست ها

سلام.
    پیشنهاد من اینه شما دوربینتو از همین جا بگیری، چون غیر از گارانتی با پرداخت یه هزینه اضافه یا همون قیمت خرید ( بستگی به گارانتی شما و انصاف فروشنده داره) دوربین و لنز بیمه "تعویض" میشوند و این خیلی مهمه.
    توصیه من اینه که واسه خرید خیلی عجله نکن ولی وسواس هم نشون نده و حواست هم باشه که شما هزینه های اضافه تری رو هم برای خرید کیف، مموری و فیلتر لنز (اجباری نیست ولی اگه بگیری بهتره) کنار بزاری. خلاصه با حوصله، انتظار و توقعی که از خودت داری بهترین انتخاب رو بکن.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    4086

نقل قول نوشته اصلی توسط elhaaam نمایش پست ها
    دوست عزیز من مثل شما عزیزان سواد عکاسی که ندارم .!.
    پس مجبورم با زبان اشاره و احجام منظورم را برسونم
    من حقیقت 6 سال پیش یک روز کامل یک دوربین سونی در اختیارم بود که فقط می دونم 7 مگا پیکسل بود
    و قیمتش هم بیش از یک میلیون بود و حسابی باهاش عکاسی کردم و هنوز هم عکس هایش را دارم بسیار بسیار عکس های با کیفیتی می انداخت پس نتیجه که هر چی لنز خوب و گنده تر باشه عکس هایش هم با کیفیت تره
    منظور من لنز EOS 1000 D بود که فابریک رویش هست
    یکی از دوستان محبت کردند و G 11 را پیشنهاد کردند و با کمی سرچ متوجه شدم دوربین خوبیست
    اما باز هم در حال کنکاش هستم که نظرات دیگر دوستان رو هم بدانم
    موفق باشید

سلام
    اولا خدمتتون عرض کنم که این دوربین تو کشور عزیزمون قیمتش تقریبا 2برابر اون چیزیه که شما فکر می کنید،یعنی حول و حوش600 (یه کم بالاتر از G11 ) ثانیا اگه شما بفرمایید تقریبا چقد می خواید هزینه کنید بنظر خیلی بهتر می تونیم راهنماییتون کنیم،اگه به عکاسی واقعا علاقه دارید من 100% بهتون توصیه می کنم که یه SLR بگیرید،حالا با هر بودجه ای که دارید،در مورد لنز هم مطمئن باشید بعد از یه مدت کوتاه به عوض کردنش علاقه مند می شید
    elhaaam تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    10

Post انتخاب دوربین

با سلام خدمت دوستان

صرف نظر از قیمت شما کدام یک را جهت خرید اولین دوربین اس ال آر پیشنهاد میکنید؟؟
    کانن 500D نیکون D5000

در صورت امکان درباره علت انتخاب توضیح دهید.

با تشکر