صفحه 92 از 1201 نخستنخست ... 42 82 88 89 90 91 92 93 94 95 96 102 142 192 592 1092 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 911 تا 920 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

پیش فرض پاسخ: انتخاب دوربین

نقل قول نوشته اصلی توسط payam1983 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان

صرف نظر از قیمت شما کدام یک را جهت خرید اولین دوربین اس ال آر پیشنهاد میکنید؟؟
    کانن 500D نیکون D5000

در صورت امکان درباره علت انتخاب توضیح دهید.

با تشکر
    به تاپيك زير مراجعه فرماييد:

http://www.akkasee.com/forum/showthread.php?t=11176
    payam1983 تشکر می‌کند.
    فرهاد حسيني

كاربر جديد mehdiza آواتار ها
    تشکر کرده
    5

Smile پاسخ: درخواست کمک برای انتخاب یک دوربین اس ال آر

نقل قول نوشته اصلی توسط Anoosh-Pro نمایش پست ها
    درود

اگر قصد دارید D5000 رو با لنز Nikkor 18-105 VR تهیه کنید لنز همراه دوربین رو که 18-55 باشد رو چون نو است مغازه دار از شما حدود 80 بر میدارید اما بعدا فکر کنم زیاد توی بورس نباشد( چون کمتر کسی جداگانه 18-55 میخرد)
    و 18-105 رو با شما 350 حساب میکند. با این اوصاف قیمت نهایی خیلی به قیمت D90 نزدیک میشود که خودش این لنز را دارد و امکاناتی بیشتر از D5000 دارد

در این صورت انتخاب D5000 دیگر منطقی نخواهد بود. و صرف فقط با D90 است .

موفق باشید

انوش
    ممنون راهنمایی خیلی خوبی بود.

نقل قول نوشته اصلی توسط lamagra نمایش پست ها
    سلام.
    مرگ یه بار شیون یه بار! اگر میتونید از پس مسائل مالیش بر بیاید دی90 با 105-18 (بهترین گزینه اس پشیمونی هم نداره) اگر نه دی 5000 با همین لنز اگر باز هم نه که دی5000 با 55-18 والسلام!
    در مورد D90 حتما فکر می کنم . ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط moeinP نمایش پست ها
    سلام.
    پیشنهاد من اینه شما دوربینتو از همین جا بگیری، چون غیر از گارانتی با پرداخت یه هزینه اضافه یا همون قیمت خرید ( بستگی به گارانتی شما و انصاف فروشنده داره) دوربین و لنز بیمه "تعویض" میشوند و این خیلی مهمه.
    توصیه من اینه که واسه خرید خیلی عجله نکن ولی وسواس هم نشون نده و حواست هم باشه که شما هزینه های اضافه تری رو هم برای خرید کیف، مموری و فیلتر لنز (اجباری نیست ولی اگه بگیری بهتره) کنار بزاری. خلاصه با حوصله، انتظار و توقعی که از خودت داری بهترین انتخاب رو بکن.
    ممنون بهترین راهنمایی بود. در مورد خرید از خارج از کشور فکر کنم بتونم مثلا یه D40 با دو تا لنز با همین قیمت بخرم. به نظرم دوربین خوبیه ولی اگر گارانتی تعویض داشته باشه اون به حرف دیگه هست. یه مساله هم اینه که گارانتی داخل کشور مثل بقیه گارانتی ها الکی نباشه و واقعا به قولشون عمل کنن که این رو هم نمی دونم.

كاربر جديد mehdiza آواتار ها
    تشکر کرده
    5

پیش فرض پاسخ: Canon EOS 1000D

[QUOTE=elhaaam;160579]
    نقل قول نوشته اصلی توسط BERLANO نمایش پست ها
    مثل کدوم لنز؟

دوست عزیز من مثل شما عزیزان سواد عکاسی که ندارم .!.
    پس مجبورم با زبان اشاره و احجام منظورم را برسونم
    من حقیقت 6 سال پیش یک روز کامل یک دوربین سونی در اختیارم بود که فقط می دونم 7 مگا پیکسل بود
    و قیمتش هم بیش از یک میلیون بود و حسابی باهاش عکاسی کردم و هنوز هم عکس هایش را دارم بسیار بسیار عکس های با کیفیتی می انداخت پس نتیجه که هر چی لنز خوب و گنده تر باشه عکس هایش هم با کیفیت تره
    منظور من لنز EOS 1000 D بود که فابریک رویش هست
    یکی از دوستان محبت کردند و G 11 را پیشنهاد کردند و با کمی سرچ متوجه شدم دوربین خوبیست
    اما باز هم در حال کنکاش هستم که نظرات دیگر دوستان رو هم بدانم
    موفق باشید
    دوست عزیز من هم مثل شما اطلاعات کمی دارم .منظور شما از لنز EOS 1000D لنز SLR باید باشه. و این دوربین هم گفتید یه دوربین SLR هست . در مورد SLR اول تحقیق کنید و بعد بخرید. در واقع دوربین های SLR از خیلی جهات با سایر دوربین ها تفاوت دارن و حرفه ای تر هستند.

كاربر جديد AMIRGHS640 آواتار ها
    تشکر کرده
    75

Question پاسخ: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR ..... ا

من 4-5 سال هست ، s2is کنون داشتم ، حالا دارم تحقیق میکنم چی بگیرم .

جی 11 که انتخاب عالی هست ، ولی تازگی میخوام در مودر اس ال ار ها هم تحقیق زیادتری کنم .

ولی من روی ال سی دی چرخون خیلی حساس هستم و به نظرم انتخاب خیلی عالی به عکاس در کادربندیها میده ولی متاسفانه کسی به این مورد توجهی نمیکنه !!!!!

تو دوربینهای حرفه ایمن فقط مدل G2 پاناسونیک رو دیدم که این مذیت رو داره .و ازش خوشم اومده ، لطفا راهنمایی کنین .

مدل دیگه ای هم هست ؟؟؟؟

این مدل چه لنزهایی رو ساپورت میکنه ؟؟؟؟

اساتید راهنمایی کنن ،

كاربر همراه kooshanjazayeri آواتار ها
    تشکر کرده
    338

پیش فرض پاسخ: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR ..... ا

البته نمیدونم آیا جی2 پاناسونیک اس ال آر هست و آیا دنبال اس ال آر با ال سی دی چرخون هستید یا خیر با این حال دی5000 نیکون که دوربین خوبی هست این قابلیت را دارد
    احتمالآ ال سی دی چرخون (و لایو ویو چیزهایی که هیچ وقت بهشان احساس نیاز نکرده‌ام) در آپدیت دوربن های رده پایین اس ال آر به وفور استفاده خواهد شد
    Anoosh-Em و AMIRGHS640 تشکر می‌کنند.
    Nikon D700
    Nikon 70-200 2.8 II
    Nikon micro AF-D 60mm

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    8836

پیش فرض پاسخ: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR ..... ا

نقل قول نوشته اصلی توسط AMIRGHS640 نمایش پست ها
    من 4-5 سال هست ، s2is کنون داشتم ، حالا دارم تحقیق میکنم چی بگیرم .

جی 11 که انتخاب عالی هست ، ولی تازگی میخوام در مودر اس ال ار ها هم تحقیق زیادتری کنم .

ولی من روی ال سی دی چرخون خیلی حساس هستم و به نظرم انتخاب خیلی عالی به عکاس در کادربندیها میده ولی متاسفانه کسی به این مورد توجهی نمیکنه !!!!!

تو دوربینهای حرفه ایمن فقط مدل G2 پاناسونیک رو دیدم که این مذیت رو داره .و ازش خوشم اومده ، لطفا راهنمایی کنین .

مدل دیگه ای هم هست ؟؟؟؟

این مدل چه لنزهایی رو ساپورت میکنه ؟؟؟؟

اساتید راهنمایی کنن ،
    سلام
    ‬G2 از نوع SLR نيست ولي مثل SLR هاست. لنزاش قابل تعويضه و سنسور بزرگ داره. LCD چرخان خوبي بادقت 460K نقطه داره ولي چون خيلي جديده و پاناسونيك هم هستش احتمالا راحت پيداش نكنيد و لوازم جانبي هم كه تو ايران تقريبا بايد بيخيالش شيد!

D5000 نيكون همونطور كه دوستمون گفتن با LCD چرخان 230K نقطه انتخاب خوبي ميتونه باشه ( قيمت حدود 720 با لنز 18-55)

در برند المپوس هم E-620 دوست داشتني هست كه LCD چرخون داره (230K ) و slr هم هستش و با دو لنز كيت 14-42 و 40-150 ارائه ميشه حدود يك ميليون.

در مورد كنون هم فعلا LCD چرخونو تو SLR هاش نميبينيد.

Sony هم چند مورد مثل A350 , A380 ‌,...! داره كه البته LCD هاش چرخش محدود داره.
    Mashhadi Vahid، AMIRGHS640 و 1986 تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    54

نقل قول نوشته اصلی توسط 1986 نمایش پست ها
    سلام
    اولا خدمتتون عرض کنم که این دوربین تو کشور عزیزمون قیمتش تقریبا 2برابر اون چیزیه که شما فکر می کنید،یعنی حول و حوش600 (یه کم بالاتر از G11 ) ثانیا اگه شما بفرمایید تقریبا چقد می خواید هزینه کنید بنظر خیلی بهتر می تونیم راهنماییتون کنیم،اگه به عکاسی واقعا علاقه دارید من 100% بهتون توصیه می کنم که یه SLR بگیرید،حالا با هر بودجه ای که دارید،در مورد لنز هم مطمئن باشید بعد از یه مدت کوتاه به عوض کردنش علاقه مند می شید
    دوست عزیز تشکر ویژه دارم از راهنماییتون
    باید عرض کنم من اصلا نمی دونم لنز SLR یعنی چه ؟
    اما کاملا با نظرتون موافقم که کمی بعد انتظارم از دوربینم بالاتر رود و مجبور به تعویض آن باشم
    یک دوستی پیشنهاد g11 را داده بود که حقیقت تشخیص نمی دهم اصلا چه دوربینی است
    و همانطور که عرض کردم فقط نمی خواهم دوربینم مانند سایبرهای سونی که کوچولو هم هستند باشد
    این کانونی که اینجا دیدم زیرش نوشته بود ساخت ژاپن
    دوست من، من حدود 300 می خواهم خرج کنم اما وقتی که از تعویض لنز یا کار کردن لنز ها سر در نمی آورم به چه کارم می آید
    در آخر فقط و فقط در حال حاضر کیفیت عکس برایم ارزش دارد و حتی نمی دانم چه برندی بهترین کیفیت را دارد
    سونی - کانون - نیکون در کل احتیاج دارم به مشاوره شما متخصصان به امثال ما بی سوادان
    آرزوی موفقیت دارم برای همه عزیزانی که دلسوزانه راهنمایی می کنند دیگران را
    یا حق

كاربر بسیار فعال Hamid Moradi آواتار ها
    تشکر کرده
    3025

نقل قول نوشته اصلی توسط elhaaam نمایش پست ها
    دوست عزیز تشکر ویژه دارم از راهنماییتون
    باید عرض کنم من اصلا نمی دونم لنز SLR یعنی چه ؟
    اما کاملا با نظرتون موافقم که کمی بعد انتظارم از دوربینم بالاتر رود و مجبور به تعویض آن باشم
    یک دوستی پیشنهاد g11 را داده بود که حقیقت تشخیص نمی دهم اصلا چه دوربینی است
    و همانطور که عرض کردم فقط نمی خواهم دوربینم مانند سایبرهای سونی که کوچولو هم هستند باشد
    این کانونی که اینجا دیدم زیرش نوشته بود ساخت ژاپن
    دوست من، من حدود 300 می خواهم خرج کنم اما وقتی که از تعویض لنز یا کار کردن لنز ها سر در نمی آورم به چه کارم می آید
    در آخر فقط و فقط در حال حاضر کیفیت عکس برایم ارزش دارد و حتی نمی دانم چه برندی بهترین کیفیت را دارد
    سونی - کانون - نیکون در کل احتیاج دارم به مشاوره شما متخصصان به امثال ما بی سوادان
    آرزوی موفقیت دارم برای همه عزیزانی که دلسوزانه راهنمایی می کنند دیگران را
    یا حق
    G11 یک SLR-LIke می باشد
    از لحاظ خروجی و رفتار نویزی دوربین قابلی می باشد

از انجا که دنبال SLR نمی روید

http://www.akkasee.com/forum/showthread.php?t=1846

http://www.akkasee.com/forum/showthread.php?t=7122
    elhaaam تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    54

با تشکر از همه عزیزانی که محبت کرده و پرسشهای کاربران را پاسخ می دهند
    دو سوال دارم

1- بدون محدودیت قیمت بهترین و با کیفیت ترین دوربین کامپکت ، کدام دوربین را پیشنهاد می کنید ؟

2- آیا آماتور ها می توانند با EOS 1000D عکسهای خوب بگیرند ؟

كاربر فعال
    تشکر کرده
    2083

نقل قول نوشته اصلی توسط elhaaam نمایش پست ها
    با تشکر از همه عزیزانی که محبت کرده و پرسشهای کاربران را پاسخ می دهند
    دو سوال دارم

1- بدون محدودیت قیمت بهترین و با کیفیت ترین دوربین کامپکت ، کدام دوربین را پیشنهاد می کنید ؟

2- آیا آماتور ها می توانند با EOS 1000D عکسهای خوب بگیرند ؟
    سلام
    برای یافتن بهترین پاسخ برای سوال اولتون بهتره سری به تاپیک راهنمایی برای خرید دوربین slr-like بزنید اما به نظر بنده دوربین g11 دوربین بسیار خوب و مناسبی است (اگه بهترین کامپکت موجود بازار نباشه قطعا تو 10 تای اوله) البته توجه داشته باشید کهبا پول این دوربین میشود 1000d کانن یا مثلا d3000 نیکون رو خرید.
    در مورد سوال دوم:
    بله هر کسی میتونه با دوربین slr عکس بندازه چون تقریبا تمام دوربین ها حالت اتوماتیک دارند به خصوص دوربین های entry level که آپشن ها و صحنه های از قبل برنامه ریزی شده زیادی دارند.
    اما برای گرفتن یک عکس خوب دوربین شرط لازم است ولی کافی نیست و هنر عکاس بسیار مهمتره. به قول یکی از دوستان فروم: خودنویس خوب ما را به نویسنده خوب تبدیل نمیکند
    برای یادگیری هنر عکاسی نیز هرگز دیر نیست.
    اما پیشنهاد:
    کیفیت خروجی g11 اگرچه خوب است اما هرگز به دوربین های slr نمیرسد برای شما که میخواهید عکاسی رو جدی تر دنبال کنید با توجه به مساوی بدون بودجه لازم بین 1000d و g11 پیشنهاد من خرید 1000d و تلاش برای آموختن بهتر عکاسی است.
    امیدوارم که تونسته باشم کمکتون کنم.
    پایدار باشید
    elhaaam تشکر می‌کند.