صفحه 93 از 1201 نخستنخست ... 43 83 89 90 91 92 93 94 95 96 97 103 143 193 593 1093 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 921 تا 930 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر بسیار فعال Hamid Moradi آواتار ها
    تشکر کرده
    3025

پیش فرض پاسخ: Canon EOS 1000D

نقل قول نوشته اصلی توسط elhaaam نمایش پست ها
    با تشکر از همه عزیزانی که محبت کرده و پرسشهای کاربران را پاسخ می دهند
    دو سوال دارم

1- بدون محدودیت قیمت بهترین و با کیفیت ترین دوربین کامپکت ، کدام دوربین را پیشنهاد می کنید ؟

2- آیا آماتور ها می توانند با EOS 1000D عکسهای خوب بگیرند ؟
    در تکمیل پاسخ جناب کاظمی

فکر کنم اگر با دوربین G11 و یا S90 شروع به عکاسی حرفه ای کنید بهتر باشد
    پس از گذشت مدتی و با توجه به پیشرفت از دیدگاه خودتان و دیگران و در صورت نیاز به دوربین بهتر اقدام به خرید دوربین DSLR کنید
    elhaaam تشکر می‌کند.

كاربر فعال khoddami آواتار ها
    تشکر کرده
    3111

پیش فرض پاسخ: Canon EOS 1000D

با تشکر از همه عزیزانی که محبت کرده و پرسشهای کاربران را پاسخ می دهند
    دو سوال دارم

1- بدون محدودیت قیمت بهترین و با کیفیت ترین دوربین کامپکت ، کدام دوربین را پیشنهاد می کنید ؟

2- آیا آماتور ها می توانند با EOS 1000D عکسهای خوب بگیرند ؟

در پاسخ سوال دوم میتونم بگم 1000 دی دوربین عجیبی نیست که آماتور نتونه باهاش عکاسی کنه ..اما یک اماتور علاقه مند با دوربین 1000 دی و هزینه حدود 1000000 تومن برای رفتن به کلاس عکاسی پایه
    میتون از دوربینش لذت ببره و همه قابلیتهاشو یاد بگیره و در نهایت عکسای خوبی بگیره...البته بعدش هم باید بره و لنز مورد علاقه اش رو بخره که شاید از قیمت بدنه 1000 دی هم گرون تر باشه
    elhaaam تشکر می‌کند.
    5DmarkII/70-200F4Lis/50f1.8/580II

كاربر جديد
    تشکر کرده
    54

پیش فرض سوال

اول تشکر کنم از همه عزیزان که برادرانه مرا مورد محبت خود قرار دادند مخصوصا جناب آقای کاظمی

با مشاوره شما عزیزان در نهایت تصمیم به خرید 1000 D گرفتم حال با سه سوال دیگر روبرو می شوم
    بنده در کشور هند دانشجو هستم
    دوربین d 1000 که در اینجا دیدم زیرش ساخت ژاپن نوشته شده بود اما قیمت این نوع وسایل نسبت به ایران همیشه حدود 70000 هزار تومان گرانتر است
    اگر اینجا اورجینال تر نسبت به ایران باشد پس تفاوت 70 هزار ارزشش را دارد
    حال از کجا بهتر است که تهیه اش کنم ؟
    و اگر ممکن است معنی DSLR را برایم تعریف کنید
    و همچنین آیا هنگام خرید باید به نکته خاصی دقت کنم ؟
    موید باشید

كاربر بسیار فعال Hamid Moradi آواتار ها
    تشکر کرده
    3025

پیش فرض پاسخ: سوال

اول تشکر کنم از همه عزیزان که برادرانه مرا مورد محبت خود قرار دادند مخصوصا جناب آقای کاظمی

با مشاوره شما عزیزان در نهایت تصمیم به خرید 1000 D گرفتم حال با سه سوال دیگر روبرو می شوم
    دوربین d 1000 که در اینجا دیدم زیرش ساخت ژاپن نوشته شده بود اما قیمت این نوع وسایل نسبت به ایران همیشه حدود 70000 هزار تومان گرانتر است
    موید باشید

برای خرید به تاپیک زیر مراجعه کنید
    http://www.akkasee.com/forum/showthread.php?t=6599

DSLR مخفف Digital Single Lens Reflex می باشد

فقط به این نکته توجه داشته باشید خرید DSLR برابر با هزینه های جانبی مانند لنز های گوناگون , فلاش و ..... می باشد
    داشتن DSLR به این معنا نیست که در عکسها و خروجی تصاویر انقلابی می شود , گاه ممکن است نتیجه بسیار بدتر از دوربین های like باشد
    elhaaam تشکر می‌کند.

كاربر فعال
    تشکر کرده
    898

پیش فرض پاسخ: سوال

موید باشید
    با سلام

اینکه از کجا تهیه کنید بستگی به این دارد که بیشترین زمان را در کجا سپری می کنید.چون تا آنجا که من می دانم نمایندگی های هر کشوری قوانین خودشان را دارند مگر گارانتی بین الملی که آن هم در ایران بعید می دانم جایی پاسخگو باشند.

dslr=Digital single-lens reflex

برای اطلاعات بیشتر به مقالات سایت سری بزنید.از لینک زیر هم می توانید استفاده کنید.

کد:
    http://en.wikipedia.org/wiki/Digital_single-lens_reflex_camera
    و بالاخره نکاتی که باید هنگام خرید به آن توجه کرد

http://www.akkasee.com/forum/showthread.php?t=6599

به خصوص به این پست دقت بیشتری کنید

موفق باشید

-----------------------------------------

با جناب مرادی خط رو خط شدم
    ویرایش توسط naser_2200 : Sunday 18 April 2010 در ساعت 22:05 دلیل: خط رو خط
    elhaaam تشکر می‌کند.
    ناصر شعبانی

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

پیش فرض پاسخ: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR ..... ا

سلام

دوستان تورو خدا اينقدر دوستان جديد را در دام DSLR نيندازيد. به نظر من ايشان بهتر است از يك كامپكت خيلي ارزانتر با تنظيمات دستي شروع كنند. دوربيني مثل Canon SX200 IS يا حتا SX120 IS
    raffi، Vahid، Mehran Fani و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    فرهاد حسيني

كاربر فعال
    تشکر کرده
    898

نقل قول نوشته اصلی توسط farhad44 نمایش پست ها
    سلام

دوستان تورو خدا اينقدر دوستان جديد را در دام DSLR نيندازيد. به نظر من ايشان بهتر است از يك كامپكت خيلي ارزانتر با تنظيمات دستي شروع كنند. دوربيني مثل Canon SX200 IS يا حتا SX120 IS
    با سلام خدمت جناب حسینی

در ابتدا

http://www.akkasee.com/forum/showpos...&postcount=903

سپس

http://www.akkasee.com/forum/showpos...&postcount=920

و در انتها

http://www.akkasee.com/forum/showpos...&postcount=921

این دوست عزیز ما از آغاز در این دام افتاده اند

چند مدت پیش مهمان یکی از دوستانم بودم آنجا دوربین Canon EOS 1000D را دیدم و خیلی خوشم آمد
    متاسفانه دوستان زیادی با پیش فرض هایی که گاها غلط هم هستند در این فروم به دنبال گمشده خود می گردند و در این راه چشم بر تمام چراغ هایی که جلوی رویشان روشن می شود می بندند.

موفق باشید
    elhaaam تشکر می‌کند.
    ناصر شعبانی

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

سلام

بله جناب شعباني همه را خوانده بودم و توجه هم كرده بودم كه دوستان چه پيشنهادهايي داشتند ولي وظيفه ي ماها اينه كه روشنگري بيشتري بكنيم. همينكه ايشان اول فرموده اند كه 300 هزار تومان بودجه دارند و بعد دنبال 1000D را گرفته اند اشتباه است.

يكي از دوستان همسر من به همين شكل تصميم به خريد 1000D گرفت و هرچه من اصرار كردم كه لزومي ندارد DSLR بخريد به خرجشان نرفت. حتا احساس كردم ناراحت شدند و ... بالاخره دوربين را خريدند.

چندي پيش به من مي گفتند كه حرف تورا گوش ندادم و پيش خودم گفتم خودش دوربين بالاتر دارد و به ما حتا اين را هم نمي بيند(!!) ولي الان به حرف شما رسيده ام و بد جوري پشيمانم كه چرا يك كامپكت جمع و جور نخريدم.
    raffi، Anoosh-Em، naser_2200 و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    فرهاد حسيني

كاربر جديد
    تشکر کرده
    54

پیش فرض راهنمایی

باز هم باید از همه عزیزانی که محبت کرده و به فکر بنده و امثال من هستند تشکر کنم

دوستان من واقعا حرف دلم را رک و پوست کنده بگویم

من در حال حاضر از دنیای حرفه ای عکاسی چیزی نمی دانم اما با همین دوربینهای معمولی که در اختیارم بوده نهایت استفاده ، دقت و عکسهای خوب (البته از دید خود و دیگر آماتورها ) را داشته ام

همچنین فعلا با سواد بی سوادیم از دنیای عکاسی با ید بگویم به دنبال دوربینی می گردم که کیفیت عکس فوق العاده بالایی داشته باشد ( مثل همان دوربین سونی که در قبل عرض کردم ) که هر وقت عکسهایش را نگاه می کنم تازگی را به من منتقل می کند و واقعا لذت می برم مثل اینکه عکسها با مخاطب حرف می زند
    آری، نه مثل شما حرفه ای ها اما به اندازه آماتورها از دیدن عکس خوب با کادر بندی خوب با عمق خوب لذت می برم

حال شما بزرگان خودتان بفرمایید که چه دوربینی تهیه کنم
    نکته : البته اگر قرار باشد g11 تهیه کنم ترجیح می دهم کمی بیشتر هزینه کنم که همواره دری بسوی عکاسی حرفه ای برویم باز باشد

دیگر تصمیم با خودتان
    با درود فراوان

كاربر همراه Ali Talebi آواتار ها
    تشکر کرده
    2397

نقل قول نوشته اصلی توسط farhad44 نمایش پست ها
    سلام

سلام آقا فرهاد. ممکن است DSLR دام باشد و ممکن است اولین پله برای پیشرفت باشد.

شخصا هنوز هم که در برخی مراسم دوربینهای Wxxx سونی دیگران را در دست می گیرم ، از عکاسی ناامید می شوم.

به نظرم نکته بسیار اساسی اینجاست که این دوستان جدید دنبال چه هستند؟ مثلا ممکن است جدی ترین کاربرد دوربین برای آشنای شما ، عروسی گرافی! و تماشای یادگاری ها در صفحه مانیتور باشد و مهمترین قابلیت دوربین، جمع و جور و سبک بودن آن باشد.
    ولی شاید برخی از این دوستان جدید به دنبال تجربه کردن عکاسی به صورت جدی و اساسی باشند.

مسلما DSLR نه تنها از نظر خروجی بلکه از نظر عملکرد و مکانیسم، قابل مقایسه با دوربینهای کامپکت نیست.
    نمی شود گفت فعلا با کامپکت تمرین کن تا اگر در حد و اندازه های DSLR بودی ، آنوقت بخر. مگر می شود برای رالی پاریس داکار، مثلا با پژو 405 تمرین کرد؟!

جالب اینجاست که گاهی کامپکتهایی مثل G11 توصیه می شود که از لحاظ قیمت تفاوت قابل توجهی با یک دوربین ارزان قیمت DSLR ندارد و فروختنش هم به راحتی DSLR نیست.

شاید اگر من هم در ابتدا بجای D60 ، یک کامپکت حتی پیشرفته می خریدم، هرگز فکر آموختن هنر عکاسی هم به ذهنم راه نمی یافت.

مشکل اینجاست که شاید سوال کننده هم نداند هدف و انتظاراتش چیست؟!
    farhad44، Anoosh-Em و elhaaam تشکر می‌کنند.