صفحه 18 از 319 نخستنخست ... 8 14 15 16 17 18 19 20 21 22 28 68 118 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 171 تا 180 , از مجموع 3186
Like Tree117تشکر

موضوع: پاسخگویی بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین

كاربر افتخاري tamir آواتار ها
    تشکر کرده
    1

پیش فرض پاسخ: پاسخ سوالات شما در مورد مشكلات فني دوربينتان

نقل قول نوشته اصلی توسط esf_siavash نمایش پست ها
    با عرض سلام خدمت جناب مهندس قاسمی و تشکر فراوان از زحمات شما
    بنده یک دوربین a590 canon دارم که مدتیست چند پیکسل سوخته بر روی lcd آن ظاهر شده می خواستم بدانم که این مشکل قابل حل است یا نه و اگر قابل حل است حدودا چقدر هزینه دارد در ضمن گارانتی دوربین (irg) منقضی شده و همچنین بیمه (تا 13/9/88) با تشکر فراوان.
    دوست عزیزم
    با تشکر از تماس شما این اشکال را می توان با برنامه رفع کرد لطفا به بخش فنی تعمیرگاه مرکزی مراجعه تا به صورت حضوری نسبت به رفع اقدام شود .نصب برنامه رایگان می باشد .
    باتشکر بخش فنی
    www.tamir.ir
    t.66749494

كاربر همراه odesa آواتار ها
    تشکر کرده
    133

سلام در دوربین 30D که به یکی از دوستان فروختم-این دوربین گویا دچار مشکل شده.وقتی خودم تست کردم مثلا بعد از هر 20 یا 25 شات ،یک صدایی بعد از صدای شاتر دوربین شنیده میشه! خواستم بدون این مشکلی ایجاد میکنه؟ ضمنا این دوربین هنوز 15 هزار شات هم کار نکرده!

این صدا در ادامه صدای بالا و پایین رفتن آینه(صدای شاتر) هنگام عکاسی شنیده میشه !
    ؟

كاربر جديد
    تشکر کرده
    3

دوستان عزیز من به تازگی coolpix s70 خریده ام و متوجه شده ام که در مد macro به شدت صدای قرچ قرچ می دهد.
    لطفا راهنمایی بفرمایید که آیا این مساله طبیعی است یا یک مشکل فنی مربوط به دوربین من میباشد.
    با تشکر

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام

من یک سوال در رابطه با مشکل دوربین D90 داشتم و اون هم مشکل ERROR LENS است . که خیلی از دوستان میگن که اگه لنز را یک بار باز بکنیم و بعد ببندیم و از این قبیل را هها درست میشود که به نظر من این یک روش درست نیست.

ایا واقعا این دوربین و یا شایدم لنز 18-105 مشکل دارد یا نه؟؟؟

متشکرم

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Hayastan نمایش پست ها
    سلام

من یک سوال در رابطه با مشکل دوربین D90 داشتم و اون هم مشکل ERROR LENS است . که خیلی از دوستان میگن که اگه لنز را یک بار باز بکنیم و بعد ببندیم و از این قبیل را هها درست میشود که به نظر من این یک روش درست نیست.

متشکرم
    برای من هم این مشکل رو با لنز 70-300 تامرون داشت من اون قسمت انتهایی لنز که باعث اتصال الکترونیکی هست رو تمیز کردم درست شد شما هم یه تست بزن

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط odesa نمایش پست ها
    سلام در دوربین 30D که به یکی از دوستان فروختم-این دوربین گویا دچار مشکل شده.وقتی خودم تست کردم مثلا بعد از هر 20 یا 25 شات ،یک صدایی بعد از صدای شاتر دوربین شنیده میشه! خواستم بدون این مشکلی ایجاد میکنه؟ ضمنا این دوربین هنوز 15 هزار شات هم کار نکرده!

این صدا در ادامه صدای بالا و پایین رفتن آینه(صدای شاتر) هنگام عکاسی شنیده میشه !
    ؟
    با عرض سلام و پوزش در
    دوست عزیزم با توجه به توضیحاتی که اعلام فرمودید به نظر می رسد صدای مزبور مربوط به قسمت SQ UNIT می باشد که بخش عملیات راه انداز ی اینه وشاتر را به عهده دارد.
    البته پس از بازدید می توانم اطلاعات دقیق تر بدهم لطفا در اولین فرصت به تعمیر گاه مرکزی مراجعه تا نسبت به وضیعت دوربین خود اظهار نظر شود
    با تشکر بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین کانن

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط hadihoda نمایش پست ها
    دوستان عزیز من به تازگی coolpix s70 خریده ام و متوجه شده ام که در مد macro به شدت صدای قرچ قرچ می دهد.
    لطفا راهنمایی بفرمایید که آیا این مساله طبیعی است یا یک مشکل فنی مربوط به دوربین من میباشد.
    با تشکر
    دوست عزیزم
    با تشکر از تماس شما اشکال اعلام شده را نمیتوان جزو خرابی نیکون اعلام کرد
    صدای اعلام شده مربوط به موتور AF می باشد وطبیعی در حالت ماکرو است
    در صورت خارج شدن ار مد ماکرو قسمت اتوفوکس دوربین شما فقط با پرس شاتر انجام وظیفه می کند وصدای اعلام شده کاملا قطع می شود .این صدا فقط در حالت ماکرو شنیده می شود .
    با تشکر
    بخش فنی نیکون

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط Hayastan نمایش پست ها
    سلام

متشکرم
    دوست عزیزم با سلام وپوزش در تاخیر ارسال پاسخ

اشکال اعلام شده را می توان جزو اشکالات شایع لنزهای دی 80وسری دی 90اعلام کرد
    این اشکال مربوط به عدم ارتباط بین لنز وکانکت دوربین است .عدم برقراری اتصال باعث اخطار در سری لنزها ی 18-105
    و 18-135 است که بوسیله سرویس کاملارفع میشود.چنانچه شما با گارانتی ایده ال خریداری کرده باشید اشکال اعلام شده به صورت رایگان انجام می شود
    با تشکر بخش فنی نیکون

كاربر فعال
    تشکر کرده
    2447

سلام

دوربین کاسیو مدل EX-Z1200 در حالت عکاسی تصویر سیاه میگیرد.LCD سالم است.عکس گرفته می شود اما سیاه (Blank) از درون لنز که نگاه میکنیم دریچه دیافراگم کاملا کیپ و بسته است.باطری و مموری درآورده شده و دوربین Reset Factory Setting هم شده است.

دوستان تجربه یا توصیه ای دارند؟

ممنون.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    9

سلام
    دوربین Canon S5Is من چندی پیش در اثر زمین خوردن وقتی روشن میکردم لنز گیر میکرد و دوربین خاموش میشد.
    بعد از تعمیر توسط یکی از شرکتهای بنام و معتبر و پس از حدود 100 شات عکاسی دوباره موقع زوم کردن پیام لنز ارور میده و دوربین هنگ میشه.
    آیا اشکال کماکان فیزیکی و سخت افزاریه یا بصورت نرم افزاری قابل حل هست
    در هرکدوم از موارد چقدر ممکنه هزینه تعمیر داشته باشه, ارزش تعمیر مجدد رو داره؟
    ممنون از پاسختون
    بهروز

صفحه 18 از 319 نخستنخست ... 8 14 15 16 17 18 19 20 21 22 28 68 118 ... آخرینآخرین