صفحه 25 از 319 نخستنخست ... 15 21 22 23 24 25 26 27 28 29 35 75 125 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 241 تا 250 , از مجموع 3186
Like Tree117تشکر

موضوع: پاسخگویی بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین

كاربر افتخاري tamir آواتار ها
    تشکر کرده
    1

پیش فرض پاسخ: پاسخ سوالات شما در مورد مشكلات فني دوربينتان توسط بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین

نقل قول نوشته اصلی توسط milad_iut نمایش پست ها
    سلام
    نميدونم جاي اين سوال اينجاست يا نه.
    هزينه چكاپ كامل دوربين از لحاظ شاتر و سنسور و .. البته دون باز شدن دوربين چقدر ميشه؟
    دوست عزیزم
    با عرض سلام وپوزش در تاخیر ارسال پاسخ
    دوست عزیزم در بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین وگروه خدماتی ایده ال موارد ذیل کاملا برای کاربران محترم رایگان است
    1-به روز رسانی نرم افزار
    2-وضعیت تعداد شاتر
    3-وضعیت اخطارهای دوربین قبل -حال -اینده
    4-سرویس وشتشو CMOS-CCD
    5-تایید اصالت دوربین
    لطفا در اولین فرصت به بخش فنی مراجعه تا کمتر از 20دقیقه نسبت به موارد بالا به صورت کاملا رایگان اقدام شود
    با تشکر بخش فنی
    WWW.TAMIR.IR

كاربر فعال M. Beyrami آواتار ها
    تشکر کرده
    9860

پیش فرض پاسخ : پاسخ: پاسخ سوالات شما در مورد مشكلات فني دوربينتان توسط بخش فنی تعمیرگاه مرکزی

سلام
    چندتا سوال دارم
    1.دوربین من الفا 350 سونی هست که سال پیش خریدم با گارانتی بازرگانی ایران امکان بیمه کردن و گارانتی و اصتفاده از خدمات شما وجود داره؟ اگه بله هزینش و شرایتش ؟
    2.اخرین اپدیت فریمور الفا 350 چی هست؟(مال من 1.00 هست)

كاربر آشنا majid-ms آواتار ها
    تشکر کرده
    497

پیش فرض پاسخ : پاسخ: سوالات شما در مورد مشكلات فني دوربينتان توسط بخش فنی تعمیرگاه مرکزی

با عرض سلام ،

دوربین من مدتی بود دچار اشکال شده بود ( کانن 40 دی ) ، مشکل به صورتی بود که فقط در زمان استفاده از فلاش مشخص میشد بنابر این من خیلی دودل بودم به تعمیر گاه مراجعه کنم یا نه ، میترسیدم کلا" دوربین از دست برود، مدت گارانتی آنهم تمام شده بود .

اما با دیدن و مطالعه این تاپیک و آشنایی با جناب مهندس قاسمی دل به دریا زدم و دوربین را به تعمیرگاه بردم . خوشبختانه ایشان و همکارانشان واقعا" خبره و متخصص هستند .

( من خودم ده دوازده سالی تعمیر کار تلویزیون های پارس رنگی و ویدئو های آیوا و... بوده ام بعد ها به دلیل احتیاج برادرم به من و کم شدن کار تعمیرات ، با او همکار شدم و تعمیرگاه را تعطیل کردم بگذریم ، بهر حال این صحبت من از روی تجربه است .)

دوربین تعمیر شد و از اولش هم بهتر شده ، ضمن اینکه فقط دیدن و صحبت با جناب قاسمی بسیار بسیار باعث مسرت و روحیه بخش است ،( من که روز شماری میکنم تا دوربینم دوباره ایراد پیدا کند تا ایشان را ببینم . اصلا" هم شوخی نمیکنم ، ولی فکر نمیکنم اینطور شود ) .

---------------- با تشکر
    مجید اسماعیلی
    Canon EOS 40D / EF-s 15-85 IS USM / EF-S 18-55 IS / EF-S 55-250 IS
    / Speedlite 430EX II / LowPro 200AW

تشکر کرده
    1

پیش فرض پاسخ : پاسخ: پاسخ سوالات شما در مورد مشكلات فني دوربينتان توسط بخش فنی تعمیرگاه مرکزی

نقل قول نوشته اصلی توسط 350 نمایش پست ها
    سلام
    چندتا سوال دارم
    1.دوربین من الفا 350 سونی هست که سال پیش خریدم با گارانتی بازرگانی ایران امکان بیمه کردن و گارانتی و اصتفاده از خدمات شما وجود داره؟ اگه بله هزینش و شرایتش ؟
    2.اخرین اپدیت فریمور الفا 350 چی هست؟(مال من 1.00 هست)
    دوست عزیزم
    شرمنده و پوزش ما را در تاخیر ارسال پاسخ بپذیرید
    سوال اول شما مستلزم بازدید توسط کارشناس بیمه است که پس از تعیین واعلام درصد بیمه امکان پذیر خواهد شد
    دررابطه با به روزرسانی دوربین فریمور سرویس 1-1-1 می باشد که جهت به روزرسانی وسرویس کامل به صورت رایگان به بخش فنی تعمیرگاه مرکزی مراجعه کنید .
    با تشکر وپوزش مجدد

Forum Administrator Kholeno آواتار ها
    تشکر کرده
    4056

نقل قول نوشته اصلی توسط tamir نمایش پست ها
    دوست عزیزم
    دوست عزیزم در بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین وگروه خدماتی ایده ال موارد ذیل کاملا برای کاربران محترم رایگان است
    1-به روز رسانی نرم افزار
    2-وضعیت تعداد شاتر
    3-وضعیت اخطارهای دوربین قبل -حال -اینده
    4-سرویس وشتشو CMOS-CCD
    5-تایید اصالت دوربین
    لطفا در اولین فرصت به بخش فنی مراجعه تا کمتر از 20دقیقه نسبت به موارد بالا به صورت کاملا رایگان اقدام شود
    با تشکر بخش فنی
    WWW.TAMIR.IR
    سلام جناب قاسمی
    آیا مواردی که فرمودید فقط شامل دوربینهایست که گارانتی شما را دارند یا داشته اند؟ یا شامل همه دوربینها می شود؟
    پيام حمزه‌ای
    PayamPix

تشکر کرده
    9860

نقل قول نوشته اصلی توسط tamir نمایش پست ها
    دوست عزیزم
    شرمنده و پوزش ما را در تاخیر ارسال پاسخ بپذیرید
    سوال اول شما مستلزم بازدید توسط کارشناس بیمه است که پس از تعیین واعلام درصد بیمه امکان پذیر خواهد شد
    دررابطه با به روزرسانی دوربین فریمور سرویس 1-1-1 می باشد که جهت به روزرسانی وسرویس کامل به صورت رایگان به بخش فنی تعمیرگاه مرکزی مراجعه کنید .
    با تشکر وپوزش مجدد
    ممنون
    چه ویژگی هایی تو این 1.1.1 اضافه شده یا بهبود پیدا کرده؟
    چرا هرچه سرچ کردم اپدیتی پیدا نکردم و سایت سونی هم قرار نداده و اطلاع رسانی هم نکرده ولی در مورد الفا 380 اپدیت موجود هست و شما هم تو سایتتون لینکش رو گذاشتید برا دانلود ؟
    مسعود بیرامی
    Jhowan photography

تشکر کرده
    1

دوست عزیزم
    مواردی را که اعلام شد جزو وظایف معرفی شده برای کلیه پرسنل تعمیرگاه مرکزی دوربین وگروه خدماتی ایده ال جهت کلیه کاربران عزیزی که دارای دوربینهای گارانتی دار وبدون گارانتی می باشد است وبه صورت کاملا رایگان انجام می شود
    با تشکر بخش فنی تعمیرکاه مرکزی دوربین /گروه خدماتی ایده ال
    ویرایش توسط tamir : Sunday 4 July 2010 در ساعت 21:29

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط kholeno نمایش پست ها
    سلام جناب قاسمی
    آیا مواردی که فرمودید فقط شامل دوربینهایست که گارانتی شما را دارند یا داشته اند؟ یا شامل همه دوربینها می شود؟
    دوست عزیزم
    مواردی را که اعلام شد جزو وظایف معرفی شده برای کلیه پرسنل تعمیرگاه مرکزی دوربین وگروه خدماتی ایده ال جهت کلیه کاربران عزیزی که دارای دوربینهای گارانتی دار وبدون گارانتی می باشد است وبه صورت کاملا رایگان انجام می شود
    با تشکر بخش فنی تعمیرکاه مرکزی دوربین /گروه خدماتی ایده ال

تشکر کرده
    9860

جناب قاسمی
    ممنون
    پاسخ سوال من فراموشتان شد
    مسعود بیرامی
    Jhowan photography

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط 350 نمایش پست ها
    جناب قاسمی
    ممنون
    پاسخ سوال من فراموشتان شد
    دوست عزیزم مسعود
    پوزش من را در تاخیر ارسال پاسخ بپذیرید
    FIRMWARE جدیدی را که گفتم مربوط به بخش سرویس است یعنی پس از نصب ADJ اتوماتیک دوربین شما به روز تبدیل می شود ومصرف کننده نمی تواند کد جدید را ببیند
    در FIRMWARE جدید اضافه شدن زبان هلند -تنظیم واصلاح نورسنج -کاهش مصرف باطری- جزو مواردی مهم به روز رسانی می باشد
    در اولین فرصت به بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین مراجعه تا نسبت به نصب FIRMWARE اقدام شود
    با تشکر بخش فنی

صفحه 25 از 319 نخستنخست ... 15 21 22 23 24 25 26 27 28 29 35 75 125 ... آخرینآخرین