نمایش نتایج : از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2
Like Tree2تشکر
  • 2 Post By Kaveh Ghobadi

موضوع: نگهداری یا خرید یه دستگاه جدید ؟ (مشکل با پرینتر Brother)

كاربر آشنا alireza_3d آواتار ها
    تشکر کرده
    59

پیش فرض نگهداری یا خرید یه دستگاه جدید ؟ (مشکل با پرینتر Brother)

سلام
    من یه مدت پیش یه دستگاه MFC 410CN brother گرفتم (چند کاره ) ولی بعد از تموم شدن کارتریج هاش خواستم اونا رو شارژ کنم که گفتن این دستگاهها با شارژ کردن آسیب میبینه و در این صورت از گارانتی هم خارج میشه !
    در نتیجه من این فکر به ذهنم رسید که دستگاه رو بفروشم و یه دستگاه دیگه بخرم قبل از اینکه 45هزار تومن بابت کارتریج جدید پیاده بشم.
    اما با این حال کارتریج رو خریدم !
    ولی حالا با این که چند تا پرینت (اونم BW) بیشتر نگرفتیم الان تمام کارتریج ها خالی شده و مجبورم که دوباره یه سری کارتریج بخرم :(
    آیا میتونم شارژ کنم (یعنی همش کشکه !؟ ) یا باید کارتریج بخرم ؟ و یا به صرفه تر اینه که دستگاه رو عوض کنم ؟

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

پیش فرض پاسخ: نگهداری یا خرید یه دستگاه جدید ؟ (مشکل با پرینتر Brother)

پوزش پست شما را ندیده بودم...

اول اینكه پیشنهاد بنده این است كه اگر پرینتر را به قیمت خوب می خرند آن را با یك مدل از اپسون تعویض كنید.

این مدل از برادر پرینتر های بسیار خوبی هستند ولی متاسفانه هزینه آنها بسیار بالا است و زیاد مقرون به صرفه نیستند.در ایران پیشنهاد بنده همیشه اپسون است ( فعلا البته ) به دلیل وجود نمایندگی معتبر و جوهر های ارزان تر و حتی وجود كیت های شارژ برای اكثر مدل ها.

اما برای پرینتر های كانن و اچ پی و برادر هنوز كیت های شارژ برای تمامی مدل ها عرضه نشده است و شما مجبور به استفاده از جوهر های اصلی هستنید.

قیمت مورد نظر را بفرمایید تا پیشنهاد یك مدل از اپسون را به شما ارائه دهیم.
    Keivani و alireza_3d تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson