صفحه 5 از 33 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 8 9 15 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 41 تا 50 , از مجموع 329
Like Tree354تشکر

موضوع: Canon Powershot SX20 IS

كاربر جديد
    تشکر کرده
    20

پیش فرض پاسخ: Canon Powershot SX20 IS

سلام
    مي خواستم ببينم ايا اين دوربين كابلي همراهش هست كه يك سر او mini hdmi باشه و سر درگر اون hdmi براي اتصال به tv چون من توي مشخصاتشخوندم فقط خروجي mini Hdmi داره

كاربر بسیار فعال Hamid Moradi آواتار ها
    تشکر کرده
    3025

نقل قول نوشته اصلی توسط behrooz_chz نمایش پست ها
    سلام
    مي خواستم ببينم ايا اين دوربين كابلي همراهش هست كه يك سر او mini hdmi باشه و سر درگر اون hdmi براي اتصال به tv چون من توي مشخصاتشخوندم فقط خروجي mini Hdmi داره

PowerShot SX20 IS Body
    AA-size Alkaline Battery (x4)
    Neck Strap NS-DC4
    Lens Hood LH-DC50
    Lens Cap
    Digital Camera Solution CD-ROM
    USB Interface Cable IFC-400PCU
    Stereo Video Cable STV-250N
    محتویات داخل جعبه
    SHOK53 تشکر می‌کند.

كاربر جديد aparsas آواتار ها
    تشکر کرده
    28

اگر بخواهم 1 سری (4 عدد) باتری قلمی معمولی برای مواقع اضطراری بخرم چه مارک موجود در بازار را پیشنهاد می دهید که جوابگو این دوربین باشد

كاربر بسیار فعال Hamid Moradi آواتار ها
    تشکر کرده
    3025

نقل قول نوشته اصلی توسط aparsas نمایش پست ها
    اگر بخواهم 1 سری (4 عدد) باتری قلمی معمولی برای مواقع اضطراری بخرم چه مارک موجود در بازار را پیشنهاد می دهید که جوابگو این دوربین باشد
    شارژر و باتري - راهنماي خريد ، پرسش و پاسخ
    aparsas و SHOK53 تشکر می‌کنند.

كاربر همراه M. Ali Farajian آواتار ها
    تشکر کرده
    3145

سلام
    من وقتی از فلاش استفاده می کنم (البته در محیط بسته) رنگ ها در عکس ها گرم تر می شه و صورت افراد رو می سوزونه و تیره می کنه، من از مود کاملا اتومات دوربین استفاده می کنم ولی نمی دونم چرا این مشکل پیش می آید اگه کسی راهنمایی کنه ممنون می شم .

تشکر کرده
    3145

(((( من وقتی از فلاش استفاده می کنم (البته در محیط بسته) رنگ ها در عکس ها گرم تر می شه و صورت افراد رو می سوزونه و تیره می کنه، من از مود کاملا اتومات دوربین (SX20) استفاده می کنم ولی نمی دونم چرا این مشکل پیش می آید اگه کسی راهنمایی کنه ممنون می شم. ))))

چرا دوستان نظرشون رو درباره این مشکل اعلام نمی کنند. من نمی دونم این اتفاق طبیعی است یا نه ؟ آیا کسی این مشکل رو با دوربین خودش داره یا دوربین من مشکلی داره و یا حاصل فوضولی های یک آماتوره!!! البته من برای رفع این مشکل مجبور شدم در حین استفاده از فلاش دوربین رو روی حالت زیر تنظیم کنم تا رنگ ها طبیعی تر بشه :
    Mode Tv , ISO 200, lighter Skin Tone, Exposure Compensation +0.33, Shutter 1/60s, f/2.8

كاربر ويژه Mashhadi Vahid آواتار ها
    تشکر کرده
    8302

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_maf نمایش پست ها
    (((( من وقتی از فلاش استفاده می کنم (البته در محیط بسته) رنگ ها در عکس ها گرم تر می شه و صورت افراد رو می سوزونه و تیره می کنه، من از مود کاملا اتومات دوربین (SX20) استفاده می کنم ولی نمی دونم چرا این مشکل پیش می آید اگه کسی راهنمایی کنه ممنون می شم. ))))

چرا دوستان نظرشون رو درباره این مشکل اعلام نمی کنند. من نمی دونم این اتفاق طبیعی است یا نه ؟ آیا کسی این مشکل رو با دوربین خودش داره یا دوربین من مشکلی داره و یا حاصل فوضولی های یک آماتوره!!! البته من برای رفع این مشکل مجبور شدم در حین استفاده از فلاش دوربین رو روی حالت زیر تنظیم کنم تا رنگ ها طبیعی تر بشه :
    Mode Tv , ISO 200, lighter Skin Tone, Exposure Compensation +0.33, Shutter 1/60s, f/2.8
    معمولا ً موقع استفاده از فلاش, عکسها سرد میشود؛ نه گرم! :confused:

ممکنه گرم شدن عکس به دلیل وایت بالانس نامناسب باشد, البته گرم شدن به خودی خود ایراد نیست, حتی در خیلی از عکسها ممکن است یک مزیت هم باشد (بسته به شرایط و میل عکاسی)

اما سوخته شدن (اوراکسپوزد شدن) صورت افراد ممکن است در اثر انتخاب نورسنجی اشتباه باشد, مثلا ً نورسنجی را روی نقطه ای گذاشته اید و نقطه نورسنجی هم دقیقا ً روی شیء یا بکگراند تیره ای در تصویر می افتد و دوربین فکر میکند محیط تاریک است و ....

بهتر است نورسنجی ماتریسی را انتخاب کنید (اگر الآن نیست)

و مهمترین توصیه:

اگر دفترچه راهنمای دوربین را تا حالا نخوانده اید, ابتدا آن را بصورت کامل و حتی بیشتر از یک بار مطالعه کنید, بسیاری از مشکلات آتی هم رفع خواهد شد.

:)
    M. Ali Farajian و SHOK53 تشکر می‌کنند.
    وحيد قديري راد

www.flickr.com/photos/ghadiri

تشکر کرده
    3145

خیلی ممنون که پاسخ دادید
    این اولین دوربین منه و تا حالا منم فکر می کردم که فلاش باید عکس ها رو سرد کنه ولی... ؟!!
    در ضمن همون طور که گفتم من در حین استفاده از مود کاملا اتومات دوربین با این مشکل مواجه شدم و در این حالت به کاربر اجازه انتخاب وایت بالانس و نورسنجی داده نمی شود و من هم در تعجبم که این دوربین به قول کانن با پردازشگر پر قدرت Digic 4 چرا نباید بتونه توی خونه یک عکس با رنگ های طبیعی تولید کنه؟؟
    در ضمن من دفترچه رو هم خوندم .

تشکر کرده
    3145

در زیر نکاتی رو که از دفترچه SX20 برام جالب بود رو آوردم شاید برای اونایی که حوصله خواندن دفترچه رو ندارن هم مفید باشه:
    1- من بارها در سایت ها دیده بودم که افراد از بند نداشتن درپوش لنز این دوربین شکایت می کنند ولی با دیدن دفترچه و طریقه نصب آن روی بند گردنی خوشحال شدم چون زبانه پشت درپوش لنز مخصوص نصب روی بند گردنی است.(ولی حواستون باشه که زیاد محکم نیست و با گیر کردن به لباس کنده می شود و بعد هم پیدا کردن آن معرکه است)
    2- وقتی دوربین روشن است با نگه داشتن دکمه SET برای چند لحظه ساعت بر روی صفحه ظاهر می شود که با چرخاندن کلید چرخشی رنگ آن نیز تغییر می کند ولی وقتی دوربین خاموش است باید در حین نگه داشتن دکمه SET دکمه On/Off را نیز زد تا ساعت ظاهر شود.
    3- وقتی سایز عکس ها روی S قرار می گیرد تا 80x بدون افت کیفیت می توان زوم کرد (البته دوربین همون کار کراپ کردن را انجام می دهد)
    4- در حین استفاده از Face Self-Timer اگر چهره جدیدی شناخته نشود بعد از 30 ثانیه شاتر رها می شود.
    5- یکی از Shortcut هایی که می شود برای دکمه -S- تعریف کرد این است که بدون خاموش کردن دوربین، مونیتور را خاموش کرد و دوربین به حالت استند بای می رود (آخرین گزینه) .
    6- هود لنز را می توان در مواقعی که کاربرد ندارد بر عکس روی لنز سوار کرد و همیشه بدون اینکه جایی بگیرد به همراه داشت.
    7- علاوه بر اینکه می توان از عکس های گرفته شده نیز برای عکس Start-up استفاده کرد یکسری عکس با صداهای زمینه مختلف نیز در نرم افزاری که روی کامپیوتر نصب می شود وجود دارد.

ببخشید اگر همه رو یاد داشتید :biggrin: ;)
    yousefmon، behrooz_chz، aparsas و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    محمد علی فرجیان Canon SX20 IS
    از قضاوت کردن دست بکش تا آرامش را تجربه کنی

تشکر کرده
    3145

در حین کار با این دوربین علاوه بر اینکه در محیط بیرون با Chromatic Aberrations در حاشیه های پر نور مواجه می شم در محیط بسته هم وقتی از فلاش استفاده می کنم باز هم در بعضی از حاشیه ها این تغییر رنگ قابل مشاهده است (البته فقط وقتی عکس ها در حالت فول سایز مشاهده می شوند محسوس است) آیا راهی برای کاهش این اثر و یا اصلاح نرم افزاری آن وجود دارد و اگر وجود دارد آیا کاملا از بین می رود یا نه؟
    محمد علی فرجیان Canon SX20 IS
    از قضاوت کردن دست بکش تا آرامش را تجربه کنی

صفحه 5 از 33 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 8 9 15 ... آخرینآخرین