صفحه 32 از 319 نخستنخست ... 22 28 29 30 31 32 33 34 35 36 42 82 132 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 311 تا 320 , از مجموع 3186
Like Tree117تشکر

موضوع: پاسخگویی بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین

alk
    alk آنلاین نیست
    كاربر آشنا alk آواتار ها
    تشکر کرده
    48

پیش فرض پاسخ : پاسخ: پاسخ سوالات شما در مورد مشكلات فني دوربينتان توسط بخش فنی تعمیرگاه مرکزی

سلام وخسته نباشید.لطفا پاسخ سوالات من را که در پست 305 مطرح نمودم را بفرمایید

كاربر فعال nadersharp آواتار ها
    تشکر کرده
    2187

پیش فرض پاسخ : پاسخ سوالات شما در مورد مشكلات فني دوربينتان توسط بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربی

با سلام
    موارد بسياري ديده شده كه بسياري از افرادي كه باياس دوربين خود را به 1.2.2 آپگريد نموده اند(در 7دي) يك دفعه با هنگ بادي روبرو ميگشتند بطوري كه حتي با خاموش نمودن دوربين اين مسئله حل نشده و دوربين روشن ميماند.
    البته در تمام ورژنهاي اروپايي و آمريكايي اين دوربين اين مسئله ديده شده .
    ---برخي با خاموش نمودن auto power off به نتيجه رسيدند كه اين حل ريشه اي نيست.
    آيا دوستان به اين مسئله برخورد نموده اند؟
    جالب است كانن در مورد اين مسئله سكوت نموده و جوابي نداده است.
    يك راه كه بسياري برگزيده اند down grade است.- يعني تغيير به ورژن قبلي
    من خود دو بار به اين مسئله برخورد نمودم و حدس خود من ناسازگاري با رم ميباشد. زيرا مانند اينكه در حال نوشتن در رم باشد (در دفترچه اين مسئله قيد شده) قبل از نوشتن كامل حتي با كليد آف دوربين خاموش نميشود ولي اينكار بسيار به درازا ميكشد و نهايت بايد باطري را در آورد و دوباره جا زد.
    به هر حال دوستان فعلا آپگريد نكنند يا اگر اين اشكال را ديدند گزارش كنند.
    با تشكر
    نادر مسلمی

كاربر افتخاري tamir آواتار ها
    تشکر کرده
    1

پیش فرض پاسخ : پاسخ: پاسخ سوالات شما در مورد مشكلات فني دوربينتان توسط بخش فنی تعمیرگاه مرکزی

نقل قول نوشته اصلی توسط alk نمایش پست ها
    سلام وخسته نباشید.لطفا پاسخ سوالات من را که در پست 305 مطرح نمودم را بفرمایید
    دوست عزیزم با سلام
    طبق هماهنگی که بین نیکون توکیو وهمچنین نیکون ایران(کلیه نمایندگی های دنیا) انجام شد فراخوانی اعلام شد مبنی بر تعویض مدار اصلی وقسمت DG PCB ASSYدر دوربین دی 5000
    حتی سالم که در تایم فراخوان کار بکند
    مطمینا این جزو تعهداتی است که فقط باید از کانال تعمیرگاه نیکون ایران انجام شود .
    در اولین فرصت نسبت به اوردن دوربین بدون لوازم اقدام تا نسبت به رفع اشکال سریعا اقدام شود
    در 2دفتر تعمیرگاه مرکزی شعبه جمهوری وهمچنین هفت تیر اماده خدمت رسانی به شما دوستان هستیم
    با تشکر بخش فنی نیکون
    ویرایش توسط tamir : Monday 13 September 2010 در ساعت 09:46

كاربر فعال bahri-d آواتار ها
    تشکر کرده
    263

پیش فرض پاسخ : پاسخ سوالات شما در مورد مشكلات فني دوربينتان توسط بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربی

امکانش هست هزینه حدودی تعمیر سنسور (و یا تعویض) و همچنین تعویض دیافراگم دوربینهای EOS500 رو اینجا بگین و همچنین CANON S2IS

كاربر همراه A.Mazaheri آواتار ها
    تشکر کرده
    549

نقل قول نوشته اصلی توسط bahri-d نمایش پست ها
    امکانش هست هزینه حدودی تعمیر سنسور (و یا تعویض) و همچنین تعویض دیافراگم دوربینهای EOS500 رو اینجا بگین و همچنین CANON S2IS
    تعویض دیافراگم!!!!!!؟؟؟؟

چیزی شبیه یه کنترلر ؟(اگه ممکنه یه توضیح بدید)
    NikonD700&D3200*Nikkor24-70*Nikkor70-200VRII*Tokina11-16*2sb800+2Sb600*Slik 500

كاربر همراه F.KamranNia آواتار ها
    تشکر کرده
    5191

سلام
    امروز یکی از دوستام دوربین Nikon P80 رو برام آورده بود ، هر کاری میکردیم(به غیر از فشردن دکمه پاور کاری نمی کردیم!) روشن نمیشد ، میگفت تا امروز صبح درست بوده بعد روشن کرده ازش تاریخ خواسته بعد از خاموش شدن دیگه روشن نشده ، باطریشم تست شده سالمه ، اگر راهی بفرمائید ممنون میشم وگرنه که باید بفرستیمش برای شما.در ضمن گارانتی هم داشته که دو ماهه که تموم شده.

كاربر فعال bahri-d آواتار ها
    تشکر کرده
    263

منظورم پرده شاتر بود . هزینه سنسورو هم نگفتید.

كاربر همراه platoali آواتار ها
    تشکر کرده
    175

من یک دوربین یاشیکا فیلمی قدیمی FX3 دارم. که سالهاست استفاده نشده است. چند وقتی است که می خواهم از آن استفاده کنم. ولی وفتی که چک کردم دیدم که لنز آن دیافراگمش بسیاد کند باز وبسته می‌شود.

می خواستم ببینم که احتمالا مشکل از کجا می تواند باشد. دوربین مطمئن هستم که سالم بوده و عکس های خوبی می گرفته. روی فیلم هنوز تست نکردم.

اگر ممکن هست یک برآورد از هزینه هم اگر مقدور بود بدهید متشکر می شوم.

تشکر کرده
    1

دوست عزیزم پوزش مرا بابت تاخیر ارسال پاسخ بپذیرید
    نمی دونم منظور شما از تعویض دیافراگم و یا تعمیر سنسور یعنی چی خواهش می کنم توضیح بیشتری بدهید
    ولی در مورد تعویض سنسور مستلزم نصب نرم افزار به خصوص است وخیلی باید دقت شود (دوربینهای D SLR) قیمت تعویض کامل سنسور 1200000ریال است .
    در رابطه با دوربین کانن S2IS راه اندازی قسمت شاتر 380000ریال می باشد ومدت تحویل 48 ساعت می باشد
    با تشکر بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین /ایده ال دوربین

تشکر کرده
    1

منظورم پرده شاتر بود . هزینه سنسورو هم نگفتید.
    با سلام
    در رابطه با سوال هزینه شاتر در صورت تعویض کامل شاتر برای اعضا سایت عکاسی 900000ریال می باشد .
    با تشکر بخش فنی

صفحه 32 از 319 نخستنخست ... 22 28 29 30 31 32 33 34 35 36 42 82 132 ... آخرینآخرین