صفحه 9 از 40 نخستنخست ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 19 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 81 تا 90 , از مجموع 394
Like Tree833تشکر

موضوع: Nikon D3100

كاربر ويژه Anoosh-Em آواتار ها
    تشکر کرده
    12235

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir Abdolpanah نمایش پست ها
    تا اونجا که من اطلاع دارم تمام دوربین ها در مواجهه با چنین صحنه ای از فوکوس درست عاجزند ...

در تایید فرمایش امیر جان عرض کنم در همان دیوار سفید اگر نقطه ای که با رنگ بقیه دیوار متفاوت باشد پیدا کنید ( یا یک چیزی کوچکی به دیوار پچسبانید ) حتما روی آن فوکاس میکند ولی اگر چنین چیزی موجود نباشد در واقع سوژه ای هم وجود ندارد !

البته اینکه فوکاس روی کدام حالت هم باشد بی تاثیر نیست ، نقطه ای باشد مرکزی باشد ، کل کادر باشد ، یا 3d

موفق باشید

انوش
    ویرایش توسط Anoosh-Em : Monday 31 January 2011 در ساعت 02:47
    ashimashi، payman_sh، saeedfweb و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

سلام پیمان جان...
    از d3100 راضی هستین؟!(درکل میگما)..از کیفیت عکس ها چه طور؟!عملکرد نویز چی؟!
    و در کل چیز هایی هست که توی ریویو ها مشخص نمیشه.....هنوز عملکرد خاصی نظرتون رو جلب نکرده؟؟!
    معایب و مزایا از دید یه کاربر خیلی میتونه بهتر به افراد کمک کنه...
    ممنون

كاربر همراه payman_sh آواتار ها
    تشکر کرده
    2997

نقل قول نوشته اصلی توسط Anoosh-Pro نمایش پست ها
    در تایید فرمایش امیر جان عرض کنم در همان دیوار سفید اگر نقطه ای که با رنگ بقیه دیوار متفاوت باشد پیدا کنید ( یا یک چیزی کوچکی به دیوار پچسبانید ) حتما روی آن فوکاس میکند ولی اگر چنین چیزی موجود نباشد در واقع سوژه ای هم وجود ندارد !

البته اینکه فوکاس روی کدام حالت هم باشد بی تاثیر نیست ، نقطه ای باشد مرکزی باشد ، کل کادر باشد ، یا 3d

موفق باشید

انوش
    بله دقیقاً همینطوره کوچکترین شی با کنتراست رنگ متفاوت اگر روی یکی از 11 نقطه فوکوسش بیفته خیلی خوب فوکوس میکنه اما روی دیوار خالی آپشن های sopt یا matrix یا 3D نمیتونه فوکوس کنه
    Anoosh-Em تشکر می‌کند.
    Nikon D3100 +Nikkor 18-55

تشکر کرده
    2997

نقل قول نوشته اصلی توسط afroozeh نمایش پست ها
    سلام پیمان جان...
    از d3100 راضی هستین؟!(درکل میگما)..از کیفیت عکس ها چه طور؟!عملکرد نویز چی؟!
    و در کل چیز هایی هست که توی ریویو ها مشخص نمیشه.....هنوز عملکرد خاصی نظرتون رو جلب نکرده؟؟!
    معایب و مزایا از دید یه کاربر خیلی میتونه بهتر به افراد کمک کنه...
    ممنون
    در کل من فقط به دید یه آماتور میتونم بگم که مواردی که ممکنه برای آماتوری مثل خودم مهم به نظر بیاد کاملاً راضی نگهش میداره
    هندلینگ خوب، کیفیت بدنه خوب، راحتی کار با دوربین (منوی Quide بسیار عالیه) اینها توی نگاه اول مشهوده
    من برای کسایی که برای بار اول DSLR میخرن و نمیخوان حالا حالاها کارهای خیلی حرفه ای انجام بدن شدیداً توصیش میکنم (البته به نظر خودم با همین دوربینم میشه کارهای زیادی کرد گرچه دوستان میگن مثلاً بستن لنز 2 ملیونی روی دوربین آماتوری ظلمه اما من موافق نیستم!)
    کیفیت عکس ها و ایزو هم خوبه و میشه به ریویوها اعتماد کرد!
    اگر مورد دیگه ای مد نظر شما باشه باید 1 مدت کار کنم بتونم دقیق بهتون بگم چون الان توی منوهاش گم شدم!!!
    saeedfweb و ImanGH تشکر می‌کنند.

كاربر همراه Mohamad_Ali آواتار ها
    تشکر کرده
    5251

ضمن تبریک به اقا پیمان عزیز بابت خرید دوربین DSLR جدیدشون.
    من هم موقعی که بین این دوربین و دوربین دی90 مردد بودم منوی کاربری و ساده اون خیلی برام جالب و جذاب بود.
    درکل نیکون در رده های مختلفش بسته به نیاز و کاربرانی که توی این رده ها داره امتیازاتی به دوربین هاش اضافه میکنه تا راضی کننده و کاربردی باشه.
    البته با همین بدنه هم میتونید کارهای حرفه ای خوبی هم انجام بدید اقا پیمان عزیز.
    کی گفته انداختن لنز گرون قیمت روی بادی ارزون ظلمه؟! البته این هم نظریست ولی من بعد از دیدن چندین کار بر غلبه قدرت لنز بر روی بدنه ایمان اوردم!
    ممنونم.
    S. Bagherpour، ashimashi، payman_sh و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    Nikon D90 l 18-105 l 105f2.8 l 50 f1.8D l SB700

تشکر کرده
    2997

دیروز کلی دنبال دفترچه انگلیسی قابل پرینت گشتم اما فقط با سریال دوربین میشد قابل پرینتش رو دانلود کرد با کلی بدبختی بالاخره سریال دوربین روی اروپا شناسایی شد و کلی ذوق کردم که دفترچه رو دانلود کردم چشمتون روز بد نبینه باز کردم دیدم اینم غیر قابل پرینته
    منم کم نیاوردم و دست به کار شدم خودم قفلای PDF رو شکستم تا درس عبرتی بشه برا نیکون!!!
    اینم تقدیم به دوستان برید حالشو ببرید!
    http://www.4shared.com/document/kLGV...printable.html
    Anoosh-Em، milad_iut، Saeid Arzani و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    2997

امروز بعد از آپدیت Firmware فرصتی شد تا فیلم برداری دوربین و فوکوس ممتد AF-F رو تست کنم نتیجه باور نکردنی بود!!! (امشب فکر کنم از هیجان خوابم نبره)
    قبلاً توی مود Wide area AF و Normal area AF وقتی دوربین رو پن میکردم فوکوس دائماً به هم میریخت و بعد 1 الی 2 ثانیه روی منطقه جدید فوکوس میکرد اما الان فوکوس دوربین انگار روی تمام عوارض قفله و هیچ اثری از گیجی فوکوس سابق نیست!
    توی مود Face priority AF با تغییر موقعیت چهره یا عارضه باز هم داستان سابق تکرار میشد اما بعد از آپدیت نتیجه واقعاً قابل تامل هستش (برای تست به برادرم گفتم در اتاق رو باز کنه و بیاد تو دوربین در آن واحد چهره رو شناسایی و فوکوس رو روش قفل کرد و با تغییر موقعیت خیلی خوب فوکوس رو نگه داشت!
    توی مود Subject tracking AF قبلاً اگه سرعت حرکت عارضه یکم زیاد میشه دوربین فوکوس رو از دست میداد و عارضه رو گم میکرد اما بعد آپدیت روی کتابی که دست برادرم بود قفل کردم و گفتم با سرعت نور بالا پائین و چپ و راستش کنه نتیجه واقعاً عالی بود و دوربین اصلاً عارضه رو گم نکرد یعنی توهمی بود
    فکر میکنم نسل های بعدی دوربین های نیکون با قابلیت فوکوس ممتد واقعاً مافوق تصور ظاهر بشن
    Mashhadi Vahid، merdax، MZITech و 12 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر جديد tatu_mail آواتار ها
    تشکر کرده
    21

سلام دوستان عزیز
    من یه چند تا سوال دارم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
    1: آیا واقا در حالت َauto Mode ایزوی احمقانه را برای خودش در نظر میگیره مثلا تو هوای کاملا روشن و افتابی مثلا Iso 400 به بالا رو در نظر میگیره؟
    2: کیفیت فیلم برداریش از نظر شما به چه صورته؟ ایا بعد آپدیت که دوستمونم گفت واقعا کوچکترین مشکلشم حل خواهد شد؟
    3: این دوربین به چه صورت آپدیت میشه فایل آپدیت رو که دانلود کردم به چه صورت به دوربین انتقال پیدا میکنه البته هنوز نخریدم کلا میخوام ببینم سادس یا اینکه کار پیچیده ای .
    4: این دوربین تجربه اول Slr منه و دوست دارم باهاش کاره پرتره بکنم به نظر شما انتخابی خوبی کردم؟
    5: به نظر شما سستم فوکوس این مدل نیکون بهتره یا CANON 550 ? میخوام بدونم کدام برند از نظر فوکوس قوی تر هستش

ممنون از همگی

كاربر ويژه Anoosh-Em آواتار ها
    تشکر کرده
    12235

نقل قول نوشته اصلی توسط tatu_mail نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    من یه چند تا سوال دارم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
    1: آیا واقا در حالت َauto Mode ایزوی احمقانه را برای خودش در نظر میگیره مثلا تو هوای کاملا روشن و افتابی مثلا Iso 400 به بالا رو در نظر میگیره؟
    2: کیفیت فیلم برداریش از نظر شما به چه صورته؟ ایا بعد آپدیت که دوستمونم گفت واقعا کوچکترین مشکلشم حل خواهد شد؟
    3: این دوربین به چه صورت آپدیت میشه فایل آپدیت رو که دانلود کردم به چه صورت به دوربین انتقال پیدا میکنه البته هنوز نخریدم کلا میخوام ببینم سادس یا اینکه کار پیچیده ای .
    4: این دوربین تجربه اول Slr منه و دوست دارم باهاش کاره پرتره بکنم به نظر شما انتخابی خوبی کردم؟
    5: به نظر شما سستم فوکوس این مدل نیکون بهتره یا CANON 550 ? میخوام بدونم کدام برند از نظر فوکوس قوی تر هستش

ممنون از همگی
    درود

اگر صفحات قبل این تاپیک را مطالعه کنید پاسخ اکثر سوال های تان را خواهید یافت

موفق باشید

انوش
    aidin594، arzm، Hassan.K و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه A.Mazaheri آواتار ها
    تشکر کرده
    549

در مورد آپدیت :

1.
    Create a new folder with an appropriate name on your computer's hard disk.
    2.
    Download F-D3100-V101W.exe (Windows) or F-D3100-V101M.dmg (Macintosh) to the folder created in step 1.

3.

Run F-D3100-V101W.exe or F-D3100-V101M.dmg to create the folder titled D3100Update, containing the following file:
    * D31000101.bin: the firmware
    4. Format an SD memory card with the camera and use a card reader or similar device to copy D31000101.bin to the memory card.
    5. Insert the SD memory card containing the downloaded firmware into the camera and turn on the camera. Select Firmware version from the setup menu and follow the instructions displayed to upgrade the camera’s firmware.
    6. After the upgrade is complete, turn the camera off and remove the memory card.
    7. Access the Firmware version item in the setup menu to confirm that the camera’s firmware has been upgraded.
    تغییرات بعد از آپدیت:

NikonD700&D3200*Nikkor24-70*Nikkor70-200VRII*Tokina11-16*2sb800+2Sb600*Slik 500

صفحه 9 از 40 نخستنخست ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 19 ... آخرینآخرین