صفحه 1 از 3 1 2 3 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1 تا 10 , از مجموع 25
Like Tree3تشکر

موضوع: nikon d50 or eos 350d

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    0

پیش فرض nikon d50 or eos 350d

کسی از شما D50 داره؟ نظرتون راجع بهش چیه؟بجز 8 مگ بودن 3500d اگه بخوایم کیفیت عکسای این دو رو مقایسه کنیم.کدوم رو ترجیح میدین؟

كاربر همراه fireboy آواتار ها
    تشکر کرده
    77

نمونه عكس هاي اونها در اينجا هستند , ميتونيد ببينيد.
    http://www.pbase.com/cameras/nikon/d50
    http://www.pbase.com/cameras/canon/eos_350d
    طراحی وب (تماس)
    ...
    Canon 40D ● 24.105 L ● Sigma 10.20 - Sony F717
    Photoblog: Piklog.com

كاربر فعال asa_59a آواتار ها
    تشکر کرده
    23

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud
    کسی از شما D50 داره؟ نظرتون راجع بهش چیه؟بجز 8 مگ بودن 3500d اگه بخوایم کیفیت عکسای این دو رو مقایسه کنیم.کدوم رو ترجیح میدین؟
    دوست عزیز كه اگه یه چرخ تو سایت می زدی براحتی جواب سوالتو میگرفتی
    اگه حوصله اینكارو نداری یه سر به سایت www.dpreview.com بزن اونجا نمونه عکس این دو دوربین رو گذاشته...
    افشين ساسانيان
    Panasonic Lumix DMC FZ5

كاربر بسیار فعال babakdin543 آواتار ها
    تشکر کرده
    1522

دوست عزیز سلام
    اینكه كیفیت كدوم دوربین بهتره چیزیه كه فقط خودتون باید بهش برسید و تازه كیفیت فقط كیفیت عكس نیست و پارامترهای زیادی توش تاثیر داره
    ریویا های زیادی تو این زمینهع وجود داره اما به نكته هم توجه كنید كه بعضی از سایت ها مثلDPREVIEW جزئیات کم ارزش رو خیلی بزرگ می کنن. من خودم D50 رو انتخاب کردم چون خیلی سریعتر و خوشدست تره و لنز کیتش هم بهتره اون رزولوشن بیشتر هم بدردم نمی خوره و تازه قیمت D50 مناسبتره
    می تونید مقایسه دو دوربین رو با هم تو سایت زیر ببینید و خودتون باید در این خصوص قضاوت کنید

http://www.lesnumeriques.com/duels.p...9&p2=452&ph=20
    بابک دیناروند
    BabakPhoto
    Puppy

كاربر همراه kamikam آواتار ها
    تشکر کرده
    0

دوست عزیز . در ادامه صحبتهای آقای دیناروند و سایر اساتید این رو اضافه کنم که من خودم D70 دارم و دو سالی هستش که دارم ازش استفاده میکنم . واسه 3 تا از دوستای نزدیک و صمیمی خودم هم D50 رو انتخاب کردم به چند دلیل : 1 - گرافیست یا عکاس صنعتی نبودن که واسشون 8 میلیون بودن کنون مهم باشه 2 - بدنه قوی تر و محکمتر نیکون که همیشه معروفه 3 - کراپ فاکتور دی 50 ... بین این دوتا دوربین نمیشه گفت کدوم بهتره . هر کدوم معایب و مزایای خاص خودش رو داره ... ببین برای چه کاری میخوای دوربین رو بعد تصمیمتو بگیر ... به هر حال نمیشه از 8 میلیون پیکسل کنون و یه سری خواص دیگش به راحتی گذشت ...
    Kambiz akhbari : http://www.kamikam.com
    Nikon D70] -Lens: AF-S NIKKOR 18-70 1:3.5-4.5G ED]
    Panasonic FZ20 - Sony Cybershot F 717 - 3 Studio Flash ( Alton ) with softbox ) - Lowepro Case EX 140 - Tripod : SLIK U 9800

كاربر ويژه Amir Mohebi آواتار ها
    تشکر کرده
    8560

ضعف بزرگ هر دو دوربين لنز كيت آن هاست، اگر بتوانيد بدنه خالي هركدام را بخريد، فرق ندارد و هر دو بسيار عالي هستند، البته دوربين دي پنجاه- تنها به علت ارزانتر بودن و يك سري مزيت هاي ديگر - اگر بدنه خالي اش گير بيايد، بسيار انتخاب خوبي خواهد بود. (مسلما يك لنز بسيار خوب ميتوانيد برايش تهيه كنيد)
    امير علي محبي
    نورپردازی پرتره در استودیو | [instagram: amir_talkbylight]

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    0

از نظر کیفیت رنگ کدوم رنگهای طبیعی تری دارن و چه لنزی رو به جای لنز خودشون توصیه میکنید؟قیمت این لنزها چنده؟در ضمن قیمت این دوربینها رو با لنز و بدون لنز کسی داره؟

آقای اخباری از جوابتون ممنون میشه اون قابلیتهایی که 350d داره و نمیشه به راحتی ازش گذشت رو بگین؟
    ویرایش توسط masoud : Monday 19 December 2005 در ساعت 18:32

تشکر کرده
    0

دوست عزیز من خودم 350 نداشتم كه بخوام كامل نسبت بهش قضاوت كنم ولی تا جاییكه شنیدم به نظر میرسه سرغت فوكوس بالاتری هم نسبت به دی 70 داره .... 8 میلیون پیكسل بودنش هم كه بماند و البته در مورد Iso های مختلف فكر كنم كنون بهتر عمل میكنه ... تا نظر اساتید چی باشه ... ولی من خودم بدنه دی 50 رو به بنده 350 ترجیه میدم ..
    Panasonic FZ20 - Sony Cybershot F 717 - 3 Studio Flash ( Alton ) with softbox ) - Lowepro Case EX 140 - Tripod : SLIK U 9800

ME
    ME آنلاین نیست
    كاربر فعال ME آواتار ها
    تشکر کرده
    4114

من ميخوام راجع به يك موضوعي كه معمولا در مقايسه اين 2 دوربين ميكن نكته اي رو عرض كنم :

بدنه نيكون محكمتره دقيقا يعني چي ؟ يعني شما تست كرديد و هر دو دوربين رو از يك فاصله به زمين زديد و ديديد كه نيكون كاريش نشده پس بدنه بهتري داره يا اينكه تو دستتون محكم كنون 350 رو فشار داديد و مچاله شده؟

از اينكه كنون 350 پرداخت چرم مانند نداره بنظرم مزيت چرا بخاطر استفاده زياد اون لايه از بين ميره ( البته نميدونم دي 50 چه جنسي داره )

ولي نكته اي كه مهمه اون حسيه كه آدم اين دوربينها رو دستش ميگيره و نيكون بخاطر بزرگتر بودنش تو دست رو بيشتر پر ميكنه كه البته باز براي هر دستس فرق ميكنه

پس بنظرم فرم و اندازه و شل وسفت بودن بدنه ها چيزي نيست كه آدم بتونه رو نظر ديگران نتيجه گيري كنه بلكه نكات فني و امكاناتي كه براي شخص شما مهم هستند ميتونه بهتون كمك كنه

من شخصا از اينكه 350 دي كوچيكه خيلي خوشحال هستم چون هميشه همراهمه و اصلا برام دردسر ساز نيست ولي دوربيني با كيفيت بالا و سرعت خيلي خوب ( يعني سرعتش ائنقدر بالا هستش كه آدم نميتونه بين اين دو دوربين اختلافي حس كنه قاعدتا) مهم سرعت عكس گرفتن و پردازش عكس و آماده شدن براي عكس بعديه كه فكر كنم 350دي خيلي سريعه
    hooshmand shokoohi تشکر می‌کند.
    محمد امدادی

تشکر کرده
    0

جناب امدادی جسارتا من فكر نمیكنم واسه گرفتن این نتیجه لازم به انقدر هزینه و انداختن دوتا دوربین از یه فاصله به زمین !!! یا مچاله کردنشون باشه !!! ( مگر اینکه شما اینطور تست کنید !!! )
    بدنه های نیکون به این خاصیت معروف بوده همیشه و هست ... در مورد اون چرمی هم که فرمودید اصلا از بین نمیره بنده خودم 2 سال تمام دارم با دوربینم دائما عکس میگریم و کوچکترین لطمه ای به چرمش( یا هر جنسی که هست ) وارد نشده ! من هر دو دوربین رو تو دستم گرفتم ولی بدنه نیکون خیلی محکم تر و با استحکام بیشتری به نظر میرسید ... اگر شما دوربینها رو انداختین زمین بیزحمت نتیجشو اعلام کنید ما هم استفاده کنیم !!!

صفحه 1 از 3 1 2 3 آخرینآخرین