صفحه 26 از 213 نخستنخست ... 16 22 23 24 25 26 27 28 29 30 36 76 126 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 251 تا 260 , از مجموع 2121
Like Tree1838تشکر

موضوع: شارژر و باتري - راهنماي خريد ، پرسش و پاسخ

كاربر آشنا darkangel85 آواتار ها
    تشکر کرده
    10

پیش فرض پاسخ: شارژر و باتري - راهنماي خريد ، پرسش و پاسخ

نقل قول نوشته اصلی توسط Arman-UV نمایش پست ها
    اگه ممکنه یک عکس بزارید.
    اینم عکس شارژر و همچنین عکس پشت جلدش (Hi Drain- 2500 mAh)
    البته اگه همین باشه!!
    تصاویر پیوست شده تصاویر پیوست شده
    ویرایش توسط darkangel85 : Thursday 24 May 2007 در ساعت 23:02

كاربر همراه
    تشکر کرده
    6

با توجه به اطلاعات اندکی که در زمینه الکترونیک دارم هیچ مشکلی برای شارژر شما پیش نخواهد آمد.
    ولی بهتر است از چند نفر دیگر هم بپرسید
    ولی حالا چرا حتما می خواهید از باتری 2700 استفاده کنید.مگر یک باتری 2500 با 2700 چقدر اختلاف دارند؟
    آرمان صمیمی

FujiFilm FinePix S6500fd | Yashica RangeFinder | national PE201a Flash | Slik Goodman Handy

كاربر فعال shabab آواتار ها
    تشکر کرده
    8245

يه سري هم به اينجا بزنيد شايد مفيد باشه :
    http://www.akkasee.com/forum/showthread.php?t=4279

كاربر همراه
    تشکر کرده
    189

نقل قول نوشته اصلی توسط darkangel85 نمایش پست ها
    همه موارد درست بود ولی رنگش نارنجی و زرد بود _البته made in sangapour و قابلیت 1000بار شارژ رو روی جلد باطری ها نوشته بود ولی روی باطری نه_ ( حتی فروشنده اونارو ضمانت کرد و گفت نمایندگی قبول کرده که در صورت خراب بودن پسش میگیره و 100% اصل هستند) حالا میخواستم بدونم نظر شما چیه؟ و اینکه با این باطریا حدودا چند عکس با S3IS میشه گرفت (خداییش اینو دیگه هر چی گشتم نتونستم تو پستای قبلی پیدا کنم!!!!)اگه به سوالاتم جواب بدید ممنون مسشم...
    با سلام،
    1- متأسفانه بوي تقلب به مشام مي*رسد. لطفاً عكس باتريهاي خود را در تاپيك بگذاريد. شايد بشود چيزي فهميد.
    2- در خصوص پرسش بعديتان حرفي جز تأكيد مجدد بر مطالعه دقيق و كامل تاپيك ندارم. البته نه دقيقاً با S3IS ، بلكه با سلفش.
    چرا روی شارژر مینویسن تا 2500؟!!! رفتم به فروشنده گفتم که اینجوریه گفت خوب باطریتو به اندازه همون 2500 شارژ میکنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (پس این حرفش غلطه؟)
    پاسخ اين پرسش بسيار ساده است. زماني كه يك توليد كننده شارژري به بازار مي*دهد، حد نهايي ظرفيتي كه در راهنما راجع به آن صحبت مي*كند، بالاترين ظرفيتي است كه در زمان توليد آن شارژر در بازار بوده و يا آن شركت تا آن زمان توليد كرده*است. نمونه اين بحث شارژرهاي ريفرش*دار Sony هستند كه در دو نسل اخير فقط ظرفيت باتريها افزايش يافته و شارژر هيچ تغييري نكرده*است. لذا آخرين ظرفيت در جدول زماني شارژ باتريهاي مختلف مندرج در راهنماي شارژر، براي نسل ماقبل آخر 2500mAh و براي نسل آخر 2700mAh است.
    ویرایش توسط yousefmon : Sunday 27 May 2007 در ساعت 21:08
    يوسف حيرتي
    ‍Canon Powershot SX10 IS
    Canon Powershot A720 IS

كاربر آشنا darkangel85 آواتار ها
    تشکر کرده
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط Arman-UV نمایش پست ها
    ولی حالا چرا حتما می خواهید از باتری 2700 استفاده کنید.مگر یک باتری 2500 با 2700 چقدر اختلاف دارند؟
    متاسفانه وقتی گرفتم متوجه این قضیه شدم!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط yousefmon نمایش پست ها
    پاسخ اين پرسش بسيار ساده است. زماني كه يك توليد كننده شارژري به بازار مي*دهد، حد نهايي ظرفيتي كه در راهنما راجع به آن صحبت مي*كند، بالاترين ظرفيتي است كه در زمان توليد آن شارژر در بازار بوده و يا آن شركت تا آن زمان توليد كرده*است. نمونه اين بحث شارژرهاي ريفرش*دار Sony هستند كه در دو نسل اخير فقط ظرفيت باتريها افزايش يافته و شارژر هيچ تغييري نكرده*است. لذا آخرين ظرفيت در جدول زماني شارژ باتريهاي مختلف مندرج در راهنماي شارژر، براي نسل ماقبل آخر 2500mAh و براي نسل آخر 2700mAh است.
    ببخشید منظورتون این بود که شارژری که نوشته 2500 ، زمانی که اعلام میکنه واسه شارز مربوط به همین آمپر میشه؟ و تا بالاتر رو با زمان طولانی تر شارز میکنه؟ درست متوجه شدم؟!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط yousefmon نمایش پست ها
    با سلام،
    1- متأسفانه بوي تقلب به مشام مي*رسد. لطفاً عكس باتريهاي خود را در تاپيك بگذاريد. شايد بشود چيزي فهميد.
    2- در خصوص پرسش بعديتان حرفي جز تأكيد مجدد بر مطالعه دقيق و كامل تاپيك ندارم. البته نه دقيقاً با S3IS ، بلكه با سلفش.
    اینم عکس باطری ، حدودا فکر کنم 370 یا 380 تا باهاش عکس گرفتم که نصف بیشترش با فلاش بود (در کل 600تا با این باطری و باطریهای آلکالین پاناسونیک که روش بود)
    حالا نظرتو چیه؟
    چون میترسم مشکلی واسه دوربین پیش بیاد!!!!
    ممنون...
    تصاویر پیوست شده تصاویر پیوست شده

كاربر جديد
    تشکر کرده
    32

Cool پاسخ: شارژر و باتری عالی برایCanon S3 ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Farzad41 نمایش پست ها

سلام به همه دوستان عزیز،
    سال نوبر همگی مبارک باشد و امیدوارم سال های پر باری در انتظار ایران و ایرانیان باشد.
    از راهنمایی شما سپاسگذارم. شارژر من همان شارژر ضمیمه دوربین سونی اچ-5 می باشد که هنگام خرید دوربین داخل جعبه به همراه باطری و... خود دوربین بود.
    اگر از دوستان ، کسی باشد و در مورد این شارژر توضیح دهد محبت کرده است.
    من در ایام نوروز به شمال (بابلسر) رفته بودم. در آنجا از یک فروشگاه ظاهراَ معتبر یک جفت دیگر باطری سونی خریدم اما باز هم خیلی زود شارژر به چشمک زدن افتاد و در دوربین هم حدود 15 عکس دوام آورد! یک شب که نیاز مبرم به دوربین داشتم متاسفانه متوجه شدم باطری اصلی دوربین خالی شده و شارژ کردن آن را فراموش کرده بودم! نصفه شب بود و فقط یک سوپر کوچک باز بود .با نا امیدی وارد شدم و فروشنده یک جفت باطری دوراسل که گمان کنم 2650 mAh می باشد ، به من داد با کمال تعجب ، آن ها خوب جواب داده اند و حتی از باطری اصلی سونی بیشتر کار می کنند . تا بعد که ببینم چه مدت میهمان من خواهند بود. فعلاَ که خیلی راضی هستم.
    راستی در مورد آداپتور سونی اچ-5 چه کسی اطلاعات عملکرد و قیمتی دارد؟

F@RZ@D

سلام عزیزان
    تورا به خدا یک نفر پیدا بشه جواب این تاپیک بیات شده ما را بده !!!
    3 ماهه که منتظر راهنمایی هستم.
    سپاسگزارم
    :confused:

كاربر همراه
    تشکر کرده
    189

1)ببخشید منظورتون این بود که شارژری که نوشته 2500 ، زمانی که اعلام میکنه واسه شارز مربوط به همین آمپر میشه؟ و تا بالاتر رو با زمان طولانی تر شارز میکنه؟ درست متوجه شدم؟!!!
    2) اینم عکس باطری ، حدودا فکر کنم 370 یا 380 تا باهاش عکس گرفتم که نصف بیشترش با فلاش بود (در کل 600تا با این باطری و باطریهای آلکالین پاناسونیک که روش بود)حالا نظرتو چیه؟ چون میترسم مشکلی واسه دوربین پیش بیاد!!!!ممنون...
    با سلام،
    1- بله! به عبارت ساده*تر چون بالاترين ظرفيت باتريهاي ساخته شده در زمان توليد شارژر شما 2500mAh بوده، به اين ظرفيت اشاره كرده*است.
    2- باز هم از تبعات عجله (شغل شريف شيطان) و عدم مطالعه كامل! متأسفانه باتريهاي شما به استناد پست 37 همين تاپيك (يادداشت مورخ 11/09/84) تقلبي است و هرچند تعداد عكسي كه مي*گيرد، راضي كننده و كافي است، ولي .... مضرات باتريهاي تقلبي وراي اين مسايل است. تهوع (گلاب به رويتان)، يا انفجار!
    ویرایش توسط yousefmon : Monday 28 May 2007 در ساعت 21:00
    يوسف حيرتي
    ‍Canon Powershot SX10 IS
    Canon Powershot A720 IS

كاربر همراه
    تشکر کرده
    189

پیش فرض پاسخ: شارژر و باتری عالی برایCanon S3 ؟

سلام عزیزان
    سپاسگزارم
    جناب فرزاد خان! با سلام،
    1- فكر مي*كنم اگر كسي اطلاع قابل توجهي داشت، پرسش شما را بي*جواب نمي*گذاشت.
    2- با توجه به اين كه به قول خودتان راضي هستيد، مشكل يا پرسش اصلي شما چندان روشن نيست.
    3- اگر پرسش اصلي شما راجع به لوازم جانبي H5 است، بهتر است در تاپيك مخصوص اين دوربين در قسمت "دوربين شما چيست؟"، (اگر H5 تاپيك داشته باشد) مطرح كنيد.
    Farzad41 تشکر می‌کند.
    يوسف حيرتي
    ‍Canon Powershot SX10 IS
    Canon Powershot A720 IS

كاربر ويژه Mashhadi Vahid آواتار ها
    تشکر کرده
    8302

Exclamation باتری های اصل CFL و باتریهای جدید Camelion

سلام

امروز براي اولين بار چشممان به جمال سري جديد باتريهاي CFL روشن شد, بنا به گفته آقاي فروشنده (که فروشگاهشون فقط باتري و شارژر داره و نماينده دوراسل هم هست) شرکت CFL براي مقابله با سيل باتريهاي تقلبي, بسته بندي جديدي را ارايه کرده که در انتها چيزي شبيه به جاسوييچي دارد و ايشان گفتند که به غير از اين نوع بسته بندي, ساير باتريهاي CFL موجود, قطعا" و بلاشک تقلبي و مهدور الدم ميباشند (البته خودش هم از اونها داشت) قيمت بسته 4تايي با ظرفيت 2600 ميلي آمپر 8000 تومان است (خود من هم وسوسه شدم بخرم, حيف که 8 تا باتري تازه دارم :biggrin: )
    .
    .
    .
    .
    در ضمن (باز هم براي اولين بار) باتريهاي " کمليون" Camelion را زيارت کرديم (که مدتي است تبليغاتش در ايران شروع شده) و يک شرکت بين المللي (آمريکا+ آلمان+ هنگ کنگ+چين) است که فعلا" در ايران مشغول بازاريابي است.
    هر 2 عدد باتري 2700 ميلي آمپر (که در يک پک شيک و زيبا و مناسب براي جابجايي باتري يدک قرار دارند) 4500 تومان قيمت دارند. (ظاهر اينها هم خيلي معرکه بود :rolleyes: )
    اينهم سايت شرکت "کمليون"
    کاتالوگ محصولات اين شرکت هم پر از انواع باتري و شارژر بود (يکي از ادعاهاي اين شرکت اين است که بيش از 360 مدل باتري توليد ميکند!!! ) و شارژر ها هم در انواع رفرش دار, LCD دار, ساده و ... هستند.
    .
    .
    اينهم يک عکس دسته جمعي از باتريهاي جديد و اصل CFL و باتريهاي Camelion :

CFL & Camelion.2.jpg
    وحيد قديري راد

www.flickr.com/photos/ghadiri

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض پاسخ: شارژر و باتری عالی برایCanon S3 ؟

سلام عزیزان
    سپاسگزارم
    شبیه همچین بلایی سر من اومده... اما شارژر من شارژر همراه دوربین نبود بلکه شارژر سونی مدل BCG-HRMF

رفرش دار به همراه 4 باتری 2700 میلی آمپر بود. وقتی شارژکامل می کردم با دوربینم که S2IS کانون بود بیش از

سی- چهل تا عکس نمی گرفت... هم شارژر و هم باتریها رو با اون مشخصاتی که دوستان تو این تاپیک و تاپیکهای

دیگه برای شارژر و باتری اصلی داده بودن چک کردم, مطابقت داشت...

الغرض.. اشکال از باتریها بود که فاسد بودن .. اون باتریها رو گذاشتم کنار و دو جفت باتری 2500 سونی اصل گرفتم به

قیمت هر جفت 6000 تومن!! باتریهای سونی الان بدجوری تقلب بازار شدن و همه جور کیفیت و شکلی از جفتی

2000 تومن تا 6000 تومن دارن. به نظر من هم شارژر شما هیچ مشکلی نداره و اشکال از باتریهای تقلبی و یا

فاسده ..
    سعی کن باتریهای سونی اصلی رو از نماینده های معتبر سونی تهیه کنی...

در ضمن به نظرم اون باتریهای دوراسل که شما خریدی از جمله باتریهای خوب تو بازاره که یه مدتی که باتریهای اصلی سونی

کم پیدا می شد, این مارک رو به جاش پیشنهاد می کردن...
    Farzad41 تشکر می‌کند.

صفحه 26 از 213 نخستنخست ... 16 22 23 24 25 26 27 28 29 30 36 76 126 ... آخرینآخرین