صفحه 28 از 213 نخستنخست ... 18 24 25 26 27 28 29 30 31 32 38 78 128 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 271 تا 280 , از مجموع 2121
Like Tree1838تشکر

موضوع: شارژر و باتري - راهنماي خريد ، پرسش و پاسخ

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    0

پیش فرض پاسخ: شارژر و باتري - راهنماي خريد ، پرسش و پاسخ

نماینده رسمی Cfl
    ناصر خسرو نرسیده به پانزده خرداد شماره 142فروشگاه فیلم باران
    تلفن 33900661

كاربر همراه
    تشکر کرده
    189

نقل قول نوشته اصلی توسط finepix نمایش پست ها
    به نظر من توصیه به خرید شارژر سونی، ربطی به استفاده از تجربه دیگران نداره، کاملا واضحه که شارژر سونی اصل برترین و بالطبع گرانترین
    جناب finepix!
    با سلام مجدد، ابداً واضح نيست! از كجا واضح است؟ اگر فكر مي*كنيد اين توصيه از روي اسم و برند بوده و پشتوانه*اي از تجارب و استفاده دهها نفر را ندارد، البته در اشتباهيد. به هر حال اميدوارم از شارژر C.F.L نتيجه لااقل نزديك به مطلوب بگيريد. چون الحق باتريهاي آن به مراتب بهتر از سوني هستند. (كه البته اين هم به تحربه معلوم شده)
    يوسف حيرتي
    ‍Canon Powershot SX10 IS
    Canon Powershot A720 IS

كاربر جديد
    تشکر کرده
    3

سلام
    من شارژر سونی رفرش دار دارم ولی بعد از سه ماه سوخت، 30000 تومن خریده بودم نمیدونم اصل بود یا نه ولی تا پیش از سوختن عالی شارژ میکرد. کسی شارژری سراغ داره که یه سال بی دردسر کار کنه؟
    من باتری Kodak رو پیشنهاد میکنم یه سری تولید شفارشی داره اگه گیرتون اومد بخرید من چهار تاشو 10000 تومن خریدم و حدود 700 تاعکس(40 تا با فلاش) با دوربین S3 گرفتم.

Hwt
    Hwt آنلاین نیست
    كاربر همراه Hwt آواتار ها
    تشکر کرده
    115

نقل قول نوشته اصلی توسط finepix نمایش پست ها
    بیان تجربه و استفاده از تجارب دیگران زمانی ارزش داره که با پایین ترین قیمت، بهترین استفاده رو ببریم.
    به نظر من توصیه به خرید شارژر سونی، ربطی به استفاده از تجربه دیگران نداره، کاملا واضحه که شارژر سونی اصل برترین و بالطبع گرانترین شارژره، با این حساب میشه بدون نیاز به تجربه دیگران و فقط با خرید از نمایندگی اصلی بهترین جنس را تهیه کرد!
    دوست عزيز كاملا در اشتباهي . من خودم شارژر سوني هم دارم . شارژر سوني نه گرانترينه و نه برترين . شارژرهاي به مراتب برتر و حرفه اي تر و 100 البته گرانتر هم با كمي دقت ميشه پيدا كرد . براي نمونه اين شارژر http://www.towerhobbies.com/products...tcpp9100m.html كه دوستان ظاهرا 75000 تومان قيمت كرده بودند. هيچ گراني دليل بر برتري نيس . ضمن اينكه سوني متاسفانه مدلهاي كاملاااااااااااااااااااا تقلبي رو هم در بازار ايران به وفور داره و تشخيص اينكه شارژر اصل هس يا تقلبي كار خيلي خيلي سختيه . اگر شكل حرفه اي ميخوايد كار كنيد به سراغ همون شارژر كه لينك دادم بريد . اما اگر به دنبال استفاده ي معمولي هستيد من شارژ JPL رو كه داراي LCD هم هست پيشنهاد ميكنم به قيمت 18000 تومن . براي باطري هم ميتوني به سراغ Sunnybatt هاي 2400 mAH بريد كه هر 2 تاش به قيمت قديم من 3600 تومان بود . اگه فكر كنم با قيمت جديد باطريها به 4000 تومن رسيده باشه . مزيت اين باطريها نسبت به موردهاي مشابه اينه كه تقلبي نداره .
    .....

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض راهنمایی راجع به باطری

سلام به همه دوستان
    من حدود یک سال و 4 ماه پیش به کمک راهنمایی دوستان یک شارژ ر سونی Bcg-34hrd4 خریدم که 4 باطری سونی 2500 بیکل متال داشت . و به نظر میرسه که اصلی باشه.
    دوربینم هم کانن اس تو هستش
    اوایل که باطریها رو شارژ میکردم معرکه بود و خیلی دوام داشت حتی با فلاش که عکس میگرفتم خیلی عکس میگرفت الان یادم نیست چند عکس با یک بار شارژ میگرفتم.
    اما حدود 3 ماهی میشه که هر چی باطریها رو شارژ میکنم چند روز بعد خالی میشه اگه بلا فاصله بعد از شارژ هم استفاده کنم شاید 100 عکس بدون فلاش هم نگیره.
    در ضمن چون کم عکس میگیرم شاید 30 بار باطریها شارژ نشدن . چند بار اونها رو با دکمه رفرش هم شارژ مجدد کردم فایده نداشته.
    میخواستم ببینم واقعا عمر این باطریها اینقدر کم هست؟ و آیا راهی برای ریکاوری باطریها وجود داره یا خیر.
    ممنونم از راهنمای شما

كاربر ويژه Mashhadi Vahid آواتار ها
    تشکر کرده
    8302

پیش فرض پاسخ: راهنمایی راجع به باطری

نقل قول نوشته اصلی توسط feraidoon_shalian نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    من حدود یک سال و 4 ماه پیش به کمک راهنمایی دوستان یک شارژ ر سونی Bcg-34hrd4 خریدم که 4 باطری سونی 2500 بیکل متال داشت . و به نظر میرسه که اصلی باشه.
    اوایل که باطریها رو شارژ میکردم معرکه بود و خیلی دوام داشت حتی با فلاش که عکس میگرفتم خیلی عکس میگرفت الان یادم نیست چند عکس با یک بار شارژ میگرفتم.
    اما حدود 3 ماهی میشه که هر چی باطریها رو شارژ میکنم چند روز بعد خالی میشه اگه بلا فاصله بعد از شارژ هم استفاده کنم شاید 100 عکس بدون فلاش هم نگیره.
    در ضمن چون کم عکس میگیرم شاید 30 بار باطریها شارژ نشدن . چند بار اونها رو با دکمه رفرش هم شارژ مجدد کردم فایده نداشته.
    میخواستم ببینم واقعا عمر این باطریها اینقدر کم هست؟ و آیا راهی برای ریکاوری باطریها وجود داره یا خیر.
    ممنونم از راهنمای شما

سلام
    قابل توجه دوستانی که بلافاصله شارژرهای سونی را پیشنهاد میکنند: تحویل بگیرید!!! :(
    وحيد قديري راد

www.flickr.com/photos/ghadiri

Hwt
    Hwt آنلاین نیست
    كاربر همراه Hwt آواتار ها
    تشکر کرده
    115

نقل قول نوشته اصلی توسط feraidoon_shalian نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    ممنونم از راهنمای شما
    در كل روي باطريها بيش از 1 سال و يا 500 بار شارژر و ديشارژ جساب نكنيد (ضمنا اين يك نظر شخصي و تجربه ي استفاده از حداقل 6 نوع باطري مختلف هست و جنبه ي علمي ندارد)
    .....

كاربر فعال bf  آواتار ها
    تشکر کرده
    964

قابل توجه دوستانی که بلافاصله شارژرهای سونی را پیشنهاد میکنند: تحویل بگیرید
    البته مشکل گفته شده از باتري است نه شارژر ... آقاي حيرتي هم گفته بودند که خصوصا در حالتي که بين استفاده ها وقفه ميفتند باتري هاي cfl کارايي بهتري نشان ميدهند
    تجربه خودم هم اين بود که باتري هاي همراه شارژر سوني که 2300 بودند از يک جفت 2500ي که بعدا از ايران رهجو خريدم امروز کارايي بهتري دارند ... هنوز تعداد عکسها بعد از شارژ خوب است اما بعد از حدود 2 هفته باتري ها عملا خالي ميشوند!

كاربر فعال shabab آواتار ها
    تشکر کرده
    8245

كسي ميتونه بمن بگه كه با يه جفت باطري خوب 2500m حداقل چند تا عكس با فلاش و چند تا بدون فلاش گرفت (دوربين من A710 هست)

كاربر همراه
    تشکر کرده
    189

نقل قول نوشته اصلی توسط shabab نمایش پست ها
    كسي ميتونه بمن بگه كه با يه جفت باطري خوب 2500m حداقل چند تا عكس با فلاش و چند تا بدون فلاش گرفت (دوربين من A710 هست)
    جناب شباب! با سلام،
    1- هرچند در همين تاپيك يك بار گفته*ام، اما به جهت جالب بودن موضوع و به اين اميد كه تكرار در حافظه*ها مؤثر افتد، مجدداً مي*گويم يك بار با يك شارژ باتريهاي C.F.L در دوربين S2IS توانستم در حدود 1760 عكس بگيرم كه در تمام آنها فلاش زده*بودم!
    2- باتريها سوني من بعد از حدود 5/1 سال عمرشان را به شما دادند. اما از شارژر فوق*العاده راضيم و نيز باتريهاي C.F.L
    يوسف حيرتي
    ‍Canon Powershot SX10 IS
    Canon Powershot A720 IS

صفحه 28 از 213 نخستنخست ... 18 24 25 26 27 28 29 30 31 32 38 78 128 ... آخرینآخرین