صفحه 5 از 5 نخستنخست 1 2 3 4 5
نمایش نتایج : از شماره 41 تا 48 , از مجموع 48
Like Tree1تشکر

موضوع: eos 30D و D200

كاربر همراه kamikam آواتار ها
    تشکر کرده
    0

پیش فرض پاسخ: eos 30D و D200

من هم اصولا با مهران موافقم ! هر کس تونست پشت پیکان بشینه شک نکنه که ممکنه یه روز شوماخر بشه !!! باور بفرمایید کار ساده ای نیست رانندگی یک قوطی کبریت بزرگ آهنی ! با امیر عزیز هم تا حدود زیادی موافقم .... ( حالا واقعا فرض کنید شوماخر تو فرمول وان با پیکان شرکت میکرد ! )
    Kambiz akhbari : http://www.kamikam.com
    Nikon D70] -Lens: AF-S NIKKOR 18-70 1:3.5-4.5G ED]
    Panasonic FZ20 - Sony Cybershot F 717 - 3 Studio Flash ( Alton ) with softbox ) - Lowepro Case EX 140 - Tripod : SLIK U 9800

كاربر فعال
    تشکر کرده
    157

نقل قول نوشته اصلی توسط kamikam
    من هم اصولا با مهران موافقم ! هر کس تونست پشت پیکان بشینه شک نکنه که ممکنه یه روز شوماخر بشه !!! باور بفرمایید کار ساده ای نیست رانندگی یک قوطی کبریت بزرگ آهنی ! با امیر عزیز هم تا حدود زیادی موافقم .... ( حالا واقعا فرض کنید شوماخر تو فرمول وان با پیکان شرکت میکرد ! )
    اصولا.......شما هم کار خوبی میفرمایی که موافق هستید........اما اگر میگذاشتید سال دیگه جواب میدادید بهتر بود.....
    مسعود قدیری

كاربر فعال
    تشکر کرده
    157

نقل قول نوشته اصلی توسط MehrPix
    ممنون از بحثتان
    فقط خواستم در رابطه با مثال دوستان درباره شوماخر و فراری اضافه کنم که در هر حال احتمال اينکه شوماخر با پيکان شوماخر بشه بيشتره!و يک آماتور نه تنها با فراری قهرمان نميتونه بشه بلکه خودش را هم به کشتن خواهد داد! در کل منظورم اين هست که وسيله در کنار کسی که از آن استفاده ميکنه ارزش واقعی خودش را پيدا ميکنه و به تنهايی فقط يک وسيله است که ميتونه حتي کاملاً بي استفاده بمونه!!
    پس در درجه اول عکّاس بودن مهم هستش و بعد از اون وسايل عکاسی ضمن اينکه منکر اين هم کسی نيست که هر دو مکمل هم هستند.
    اما آرش خان ميشه بفرمائيد منظورتان از بن بست کراپ 1.5 نيکون چيه؟؟!!
    دوستان لطف میکنند اگر به تاریخ آخرین پستها دقت کنند.....و بعد جواب بدهند......

اما منظور از کراپ 1.6......به نظر شما آیا نیکون قصد نداره بالاتر از 12 م پ بسازه......؟
    مثلا 17 مگاپیکسل روی APS ......
    مسعود قدیری

تشکر کرده
    0

اصولا.......شما هم کار خوبی میفرمایی که موافق هستید........اما اگر میگذاشتید سال دیگه جواب میدادید بهتر بود.....
    جناب قدیری عزیز چرا جوش میارید شما ؟ چرا انقدر زور بهتون بر میخوره ؟؟ مگه بنده بر خلاف صحبت های شما چیزی رو عنوان کردم ؟؟ زیاد تند نرید قربان ... جهت اطلاعتون بد نیست بدونید که بنده روزی حداقل ۱۰ بار فروم و مطالب رو چک میکنم ! این تاپیک هم بحث کلیش مال حداکثر ۳ روز پیش هستش و اخرین جواب قبل از من مال همین امروز !!!

تازه اگر هم اینطور باشه. تاپیک توی فروم ساخته شده که هر وقت هر کسی بتونه بهش پاسخ بده ! فکر نکنم لزومی باشه کسی واسش تاریخ مصرف تایین کنه ....
    شک نداشته باشین نیکون به موقع کار خودش رو انجام میده ... همونطور که دوستان هم اشاره کردن معتقدم که در نهایت این فاکتور سلیقه و راحتی کار با دوربین هستش که تاثیر گذار خواهد بود ! حالا هرچقدر هم که ما اینجا بگیم کنون فلان کرد نیکون بهمان‌! چه فایده ای داره ؟ بالاخره میریم و دوربینی رو که احساس میکنیم باید بخریم با توجه به شرایط لازم میخریم ... موفق باشید
    Panasonic FZ20 - Sony Cybershot F 717 - 3 Studio Flash ( Alton ) with softbox ) - Lowepro Case EX 140 - Tripod : SLIK U 9800

كاربر فعال
    تشکر کرده
    157

نقل قول نوشته اصلی توسط kamikam
    جناب قدیری عزیز چرا جوش میارید شما ؟ چرا انقدر زور بهتون بر میخوره ؟؟ مگه بنده بر خلاف صحبت های شما چیزی رو عنوان کردم ؟؟ زیاد تند نرید قربان ... جهت اطلاعتون بد نیست بدونید که بنده روزی حداقل ۱۰ بار فروم و مطالب رو چک میکنم ! این تاپیک هم بحث کلیش مال حداکثر ۳ روز پیش هستش و اخرین جواب قبل از من مال همین امروز !!!

تازه اگر هم اینطور باشه. تاپیک توی فروم ساخته شده که هر وقت هر کسی بتونه بهش پاسخ بده ! فکر نکنم لزومی باشه کسی واسش تاریخ مصرف تایین کنه ....
    شک نداشته باشین نیکون به موقع کار خودش رو انجام میده ... همونطور که دوستان هم اشاره کردن معتقدم که در نهایت این فاکتور سلیقه و راحتی کار با دوربین هستش که تاثیر گذار خواهد بود ! حالا هرچقدر هم که ما اینجا بگیم کنون فلان کرد نیکون بهمان‌! چه فایده ای داره ؟ بالاخره میریم و دوربینی رو که احساس میکنیم باید بخریم با توجه به شرایط لازم میخریم ... موفق باشید
    جناب اخباری عزیز......ممنون از اینکه صحبتهای بنده رو تایید کردید....اما کجا رو تند رفتم...اینکه شما روزی 10 بار....
    فروم برای هم درست شده ... شما درست میفرمایید.....شما هم هر روز چک میکنید...این رو هم میدونم....چون از پاسخم 1 ساعت نگذشته......
    اما منظور از تاریخ مصرفی.....!!!علت عنوان کردن من این بود که ..قطعا در نظر دارید که دوستانی نظیر جناب محبی..عاشوری نیا و.....حتما خودشون این پستها رو خواندن....و در واقع فرمایشات شما دو بزرگوار... (که به گفته خودتون بحث برای 3 روز پیش بوده)...موجب میشه که یکی من بگم و یکی شماو تاصفحه XX ادامه پیدا کنه....وموجب دلخوری بین مثلا من و شما دوست خوب به وجود بیاد...علت ادامه ندادن بحث هم از طرف دوستان همین بوده....

اما در مورد کانن و نیکون و ..... با کل فرمایشات شما موافق هستم......اما مهران خان عزیز در مورد منظور آرش.... پرسیدند و من بجای ایشون جواب دادم.....

شما هم همیشه موفق باشید.......
    مسعود قدیری

تشکر کرده
    0

ممنون از جواب و برخورد منطقی شما .. مسلم من هم قصدم چیزی جز به نتیجه رسیدن یک بحث نیست ... به هر حال نظرم رو عنوان کردم ... در مورد کراپ فاکتور هم فکر کنم به قول شما وقتشه نیکون یک تجدید نظری روی سنسورهاش داشته باشه ... ممنون

كاربر آشنا MehrPix آواتار ها
    تشکر کرده
    0

دوستان لطف میکنند اگر به تاریخ آخرین پستها دقت کنند.....و بعد جواب بدهند......

آقای قديری پست ديروز شما را من الان خواندم اگر باز مسئله تاريخ مصرف پيش نمياد ميخواستم خدمتتان عرض کنم که نحوه پاسخ گفتن شما جالب نبود! اينکه کسی بعد از چند روز پاسخ يک نوشته را بدهد يا اينکه شخصی با نظری موافق باشد فکر نميکنم خارج از چار چوب و قوانين باشه!!! در هر حال هر کس ميتونه در هر زمانی نظر خودش را بده درست يا غلط!!
    قصدم از زدن پست آخر دفاع از شخص خاصی نبود در واقع خدا را شکر آقايان احتياج به وکيل مدافع ندارند منظور من اين بود که اصل را رها کرديم و تعصب بيهوده نسبت به مارک ها پيدا کرديم فقط همين!!! حالا اگر امثال من به دليل اينکه مبادا مثلاً بحث ادامه پيدا کنه يا اينکه بحث مربوط به قبل هست ساکت باشند و نظر ندهند فکر ميکنيد اين در حد يک بحث آزاد و فروم هست؟؟؟؟!!!
    اما در مورد سؤالی که از آقا آرش کرده بودم، منظورم اين بود که به نظر ايشان در دنيای تکنولوژی امروز مشگلی بوده که برايش راه حلي پيدا نکرده باشند؟؟پس در اينصورت بن بست چيه؟! (البته لطفاً به حساب تعصب نگذاريد اين را )

خوب فکر ميکنيد يک چنين سؤالی چنين جوابی داره؟؟؟!!
    اما منظور از کراپ 1.6......به نظر شما آیا نیکون قصد نداره بالاتر از 12 م پ بسازه......؟
    مثلا 17 مگاپیکسل روی APS ......
    در هر حال اگر جسارتی شده شما ببخشيد.
    موفق باشيد
    مهران
    www.mehraan.com
    Nikon D200 & Nikkor AF-S 70-200 VR f/2,8
    Nikkor AF-S DX 18-200 VR - AF Nikkor 50mm f/1,4 & Nikon SB-800
    Tamron SP AF 17-50 f/2,8- Tamron 90mm Macro f/2,8- Tokina AF 12-24 f/4

كاربر فعال
    تشکر کرده
    157

نقل قول نوشته اصلی توسط MehrPix
    در هر حال اگر جسارتی شده شما ببخشيد.
    موفق باشيد
    اختیار دارید مهران خان...کنایه میایید.....در هر حال شما ببخشید.....فکر میکنم در پست بعدی خودم عمق مطلب رو رساندم....اما در مورد شما...منظور من شخص خواصی برای پاسخ دادن نیست...اما از شانس بد شما در زمانی که بحث تمام شد اظهار نظر فرمودید.
    من هم بحث رو در مورد دفاع شما از شخص خاصی عنوان نکردم....کلی کفتم...در هر حال اگر کمی دقت بفرمایید متوجه میشوید که منظور ادامه ندادن چنین بحث هایی است...

اما در مورد سوال شما از آرش....
    منظورم اين بود که به نظر ايشان در دنيای تکنولوژی امروز مشگلی بوده که برايش راه حلي پيدا نکرده باشند؟؟
    شک نکنید...در دنیای امروز که سهل...تا آخرین روز زندگی بشر خیلی از سوالها بی جواب خواهد ماند.(البته از نظر یک دانشمند بزرگ...نه بنده)..
    اما ظاهر شما منظور آرش رو متوجه نشدید...در مورد این مسئله در یک تاپیک جناب شهبازی در مورد عدم توانایی لنز ها در مورد چنین کراپی صحبت کردند......
    در نظر دارید که در چنین کراپی اگر به XX مگاپیکسل هم برسیم آیا فقط این مهم هست....مواردی دیگر هم باید سازندگان رو یازی کنند...مثل لنز...مدارهای کاهش نویز...داینامیک رنج و...خیلی موارد دیگر...منظور از بنبست همین هست ...باور نمی فرمایید آرش خودش بگه.....
    در این کراپ که قطر سنسور در حدود 30 م م هست میشه به بیش از این میزان رنگ و وضوح دست یافت؟؟
    تا به حال که نشده....
    مسعود قدیری

صفحه 5 از 5 نخستنخست 1 2 3 4 5