صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1 تا 10 , از مجموع 11
Like Tree1تشکر

موضوع: بحث در مورد انتقال فيلم به رايانه و خروجي آن به صورت dvd و vcd

ARN
    ARN آنلاین نیست
    كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض بحث در مورد انتقال فيلم به رايانه و خروجي آن به صورت dvd و vcd

با عرض سلام و خسته نباشيد بر همگي !
    من از تمام كساني كه به طور تجربي ، علمي و ... كه با دوربين آشنايي دارند تقاضا دارم كه در مورد انتقال فيلم به رايانه با USB و i-Link بحث كرده و آن دو را باهم مقايسه كنند ونظر قطعي را در مورد برتري i-Link نسبت به USB بيان كنند . و بگوييد بهترين كارت i-link چيست ؟
    و مورد بعدي اينكه مناسبترين نرم افزار براي دريافت فيلم از دوربين و داراي بهترين خروجي و بهترين كيفيت براي تبديل فيلم با فرمت خاصي به vcd , dvd چيست ؟

كاربر فعال bf  آواتار ها
    تشکر کرده
    964

پیش فرض پاسخ: بحث در مورد انتقال فيلم به رايانه و خروجي آن به صورت dvd و vcd

در اين مورد دو عنوان به طور همزمان جاري بود که خود تا حدودي مباحث را پراکنده کرده بود ، چرا بحث را همانجا دنبال نکرديد؟
    ویرایش توسط bf  : Thursday 18 May 2006 در ساعت 19:48

ARN
    ARN آنلاین نیست
    كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

همانطور كه خودتان هم مي دانيد به طور پراكنده مطرح شده است و به طور قطعي مسئله را بيان نكرده اند .
    بيشترم نظر اين بود كه يك نظرسنجي در اين بخش اتفاق بيافتد مخصوصا در مورد نرم افزار و مارك خوب براي كارت i-Link .
    با تشكر
    ویرایش توسط ARN : Thursday 18 May 2006 در ساعت 23:24

كاربر همراه kamyar آواتار ها
    تشکر کرده
    1210

نقل قول نوشته اصلی توسط ARN
    با عرض سلام و خسته نباشيد بر همگي !
    من از تمام كساني كه به طور تجربي ، علمي و ... كه با دوربين آشنايي دارند تقاضا دارم كه در مورد انتقال فيلم به رايانه با USB و i-Link بحث كرده و آن دو را باهم مقايسه كنند ونظر قطعي را در مورد برتري i-Link نسبت به USB بيان كنند . و بگوييد بهترين كارت i-link چيست ؟
    و مورد بعدي اينكه مناسبترين نرم افزار براي دريافت فيلم از دوربين و داراي بهترين خروجي و بهترين كيفيت براي تبديل فيلم با فرمت خاصي به vcd , dvd چيست ؟
    i link خیلی بهتره چون غیر از نرم افزار movie maker و نرم افزار خود دوربین با هیچ نرم افزار ذیگری نمیتوانید کپچر کنید
    ودر مورد سوال دوم من خودم با pinnacle و ulead video stodio خیلی راحتم

Administrator admin آواتار ها
    تشکر کرده
    1114

با تمام نرم افزارهاي معروف مانند ادوبي پريمير يا يوليد استوديو يا پيناكل نيز مي توان با ilink كپچر كرد. من با تمام اين نرم افزارها كپچر كرده ام و مشكلي نداشته است.
    عليرضا نيک نژاد
    مدير سايت عکاسی

كاربر همراه kamyar آواتار ها
    تشکر کرده
    1210

نقل قول نوشته اصلی توسط admin
    با تمام نرم افزارهاي معروف مانند ادوبي پريمير يا يوليد استوديو يا پيناكل نيز مي توان با ilink كپچر كرد. من با تمام اين نرم افزارها كپچر كرده ام و مشكلي نداشته است.
    دوست عزیز منظورم این بود که با usb فقط میشود با ذرایور دوربین وmovie maker کپچر کرد به همین دلیل هم گفتم ایلینک بهتره چون با نرم افزارهای دیگر هم امکان کپچر وجود دارد:)

ARN
    ARN آنلاین نیست
    كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

من يك دوربين GS-75 پاناسونيك دارم كه قبلاً با USB فيلم ها را به كامپيوتر انتقال مي دادم لي بعد از توضيحات اين فرم ها يك كارت i-Link زولتريكس خريدم و با آن فيلم را كپچر كردم اما بعد ديدم كه در كيفيت فيلم ها هيچ فرقي وجود ندارد و حتي كار كردن با USB راحتر مي باشد . من كار كپچر را با نرم افزارها PowerDirector و Ulead . انجام دادم .
    لطفاً مرا راهنمايي كنيد چون واقعاً حسرت خوردم كه چرا بي خود يك i-link خريده ام . البته بگويم با USB تنها با نرم افزار PowerDirector و نرم افزار خود دوربين مي شود كار كپچر را انجام داد . Ulead و Premiere نمي توان با USB كپچر كرد .

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

با سلام
    ببخشيد مي خاستم ببينم كه براي تبديل خروجي دوربين آنالوگ يعني AV به پورت USB امكاني هست؟
    يعني مدار خاص يا آي سي خاص يا اينكه وسيله ي خاصي هست كه بتونه اينكار رو انجام بده ؟
    با تشكر

كاربر همراه
    تشکر کرده
    326

كاربر جديد
    تشکر کرده
    61

دوست عزیز USB با i-link اصلا قابل قیاس نیست
    ولی باید چند چیز رو دقت کنی
    اولا که این تفاوت تو دوربین های با کیفیت نسبتا خوب قابل مشاهده هست ،اگر دوربین شما دارای کیفیت خیلی بالایی نباشه پس نباید منتظر تفاوت آنچنانی باشی
    ثانیا صرف اینکه کارت کپچر شما ورودی i-link داره دلیل به این نیست که کیفیت خیلی خوبی هم داشته باشه ،کارتای کپچر خوب در حد معمولی pinnacle هست در حدهای حرفه ای هم canopus
    ثالثا هم برای کیفیت خروجی خوب باید از نرم افزارهای خوب و فرمت های خوب استفاده کنید
    نرم افزار های خوب مثل پریمیر ، پیناکل ، ادیوس و....
    البته باید ببینی کارتت رو این نرم افزارها ساپورت میکنن یا نه

این هایی که بهت گفتم به ترتیب بیشترین تاثیر رو تو کیفیت خروجی دارند
    AslanAslan تشکر می‌کند.
    محمد ایرانی شاد
    Canon SX210 IS

صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین