صفحه 25 از 54 نخستنخست ... 15 21 22 23 24 25 26 27 28 29 35 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 241 تا 250 , از مجموع 535
Like Tree626تشکر

موضوع: فلاش براي دوربين هاي نيكون

كاربر جديد
    تشکر کرده
    5

سلام به دوستان
    من میخوام که استودیو کیت پایین را همراه با یه فلش SB برای استودیو خانگی بخرم.
    http://www.elinchrom.com/sets.php?base_set=93
    از اونجاییکه میخوام از فلش SB تو آتلیه خونگی هم استفاده کنم ( و همچنین برای مصارف دیگه)، و همچنین کیت دو شاخ داره، میخواستم بدونم که میشه مثلا فلاش SB رو با این کیت در آتلیه سینک کرد برای نور پشت؟ و اگه میشه سینک کرد، کدوم مدل رو پیشنهاد میکنید 700 یا 800 یا 900؟
    در ضمن دوربینم D80 هستش.
    با سپاس

كاربر فعال king4 آواتار ها
    تشکر کرده
    3583

نقل قول نوشته اصلی توسط nemesis_sim نمایش پست ها
    سلام به دوستان
    من میخوام که استودیو کیت پایین را همراه با یه فلش SB برای استودیو خانگی بخرم.
    http://www.elinchrom.com/sets.php?base_set=93
    از اونجاییکه میخوام از فلش SB تو آتلیه خونگی هم استفاده کنم ( و همچنین برای مصارف دیگه)، و همچنین کیت دو شاخ داره، میخواستم بدونم که میشه مثلا فلاش SB رو با این کیت در آتلیه سینک کرد برای نور پشت؟ و اگه میشه سینک کرد، کدوم مدل رو پیشنهاد میکنید 700 یا 800 یا 900؟
    در ضمن دوربینم D80 هستش.
    با سپاس
    دوست عزیز شما چه نیازی به فلاش استودیویی دارید؟ اگر برای استودیو خونگی می‌خواهید که 2-3 تا فلاش SB کارتون رو راه می‌اندازه.
    هر سه مدل SB-700, SB-800, SB-900 خوب هستن. SB-800 که دیگه کم پیدا میشه، نظر من خرید یدونه SB-900 با یک یا دو عدد SB-700 است.
    البته اگه تجربه کار با چند فلاش رو ندارید بهتر است که یک عدد بخرید و بعدا در صورت نیاز یک یا دو عدد دیگه بخرید.
    Rouzbeh Ehsani تشکر می‌کند.
    گالری عکس بهنام صفرزاده
    Nikon D600, Nikkor 24-70, Nikkor 70-200 VR II, Nikon SB-900, Nikon SB-800 2x

كاربر جديد
    تشکر کرده
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط king4 نمایش پست ها
    دوست عزیز شما چه نیازی به فلاش استودیویی دارید؟ اگر برای استودیو خونگی می‌خواهید که 2-3 تا فلاش SB کارتون رو راه می‌اندازه.
    هر سه مدل SB-700, SB-800, SB-900 خوب هستن. SB-800 که دیگه کم پیدا میشه، نظر من خرید یدونه SB-900 با یک یا دو عدد SB-700 است.
    البته اگه تجربه کار با چند فلاش رو ندارید بهتر است که یک عدد بخرید و بعدا در صورت نیاز یک یا دو عدد دیگه بخرید.
    من یه 2-3 ساله عکاسی میکنم. حالا تصمیم گرفتم که یه استودیو خونگی واسه خودم درست کنم. از اونجاییکه تو دبی زندگی میکنم مارکی که اینجا پیدا کردم با قیمت مناسب همین Elinchrome بود که لینکشو دیدید، که دو شاخه هستش و با تریگر و دو سافت باکس حدود یک تومان میشه که واسم مناسبه. فکر میکردم که اگه یه فلش SB هم بگیرم میتونم بعضی وقتها به عنوان شاخه سوم تو استودیو استفاده کنم و علاوه بر اینکه میشه همیشه همراه باشه. قیمت SB700 الان تو دبی 480 تومان.

كاربر فعال ahmad.abaee آواتار ها
    تشکر کرده
    3154

SB-800 چطور فلاشیه؟
    خوبه یه دست دوش رو بگیرم؟

كاربر فعال behzad_milad آواتار ها
    تشکر کرده
    2201

با عرض ادب
    جناب ahmad.abaee نوع سوال کردن نیز می تواند به نوعی به خود شما کمک کند تا جواب بهتری نیز داشته باشید .
    البته نه اینکه اشتباه سوال می کنید نه در واقع سوال شما ناقص می باشد .

SB-800 چطور فلاشیه؟
    مثلا منظور از این سوال قدرت فلاش می باشد یا کیفیت ساخت یا موارد دیگر ...

خوبه یه دست دوش رو بگیرم؟
    ویا دراین مورد

درمورد وسایل دست دوم فرض کنید من گفتم خوبه و شما این مورد را تهیه کردید و مورد ایراد فنی داشت !
    ملاکی برای تایید وسایل دست دوم به جز گزینه ریسک وجود ندارد .
    البته قصد بنده فقط راهنمایی می باشد .
    ahmad.abaee تشکر می‌کند.

كاربر فعال ahmad.abaee آواتار ها
    تشکر کرده
    3154

نقل قول نوشته اصلی توسط behzad_milad نمایش پست ها
    با عرض ادب
    جناب ahmad.abaee نوع سوال کردن نیز می تواند به نوعی به خود شما کمک کند تا جواب بهتری نیز داشته باشید .
    البته نه اینکه اشتباه سوال می کنید نه در واقع سوال شما ناقص می باشد .

مثلا منظور از این سوال قدرت فلاش می باشد یا کیفیت ساخت یا موارد دیگر ...
    ویا دراین مورد
    درمورد وسایل دست دوم فرض کنید من گفتم خوبه و شما این مورد را تهیه کردید و مورد ایراد فنی داشت !
    ملاکی برای تایید وسایل دست دوم به جز گزینه ریسک وجود ندارد .
    البته قصد بنده فقط راهنمایی می باشد .
    سلام
    والا کلی پرسیدم که کلی جواب بشنوم
    یه نگاهی به دفترچه راهنماش انداختم و گویا همه چی تمومه این فلاش
    و با SB900 جایگزین شده و البته کم و کاستی نداره این فلاش...من کلیاتش رو میدونم...میخوام یه راهنمایی و بواقع مشورت بگیرم از دوستان
    در مورد سوال دوم هم بلاخره من از شرایط دست دو بی اطلاع نیستم و معمولاً جنس دسته دو رو هم از دوستان عکاس که قابل اطمینانم هستن میگیرم...خلاصه نگران اون قسمتش نباشید که سعی میکنم کلاه سرم نره
    در واقع مراد از این سوال این بود که یه قیمتی بگیرم...از افعال غیر مستقیم استفاده کردم ;)

كاربر ويژه Anoosh-Em آواتار ها
    تشکر کرده
    12235

درود

من هر جفت اینها رو دارم در واقع Sb800 فلاش خوبیه و ایرادی نمیشه بهش گرفت ،

دیگه آکبندش پیدا نمیشه هر چی هست دست دومه اگر قیمت خوبی پیدا کردید درنگ نکنید چون چیزی از Sb900 کم نداره در حالی که قیمتش کمتر از اون هست

موفق باشید

انوش
    ahmad.abaee و data تشکر می‌کنند.

كاربر همراه movahedian آواتار ها
    تشکر کرده
    642

با سلام
    یکی از ویژگی های نیکون که همیشه برای من جالب و جذاب بود امکان نصب تمام لنز های نیکون روی همه دوربین ها بود (به استثنای سریGکه روی مدل های قدیمی فاقد دیافراگم میشه) اما در مورد فلاش با کمال تعجب وقتی فلاش قدیمی که داشتم(SB28)روی D7000نصب کردم در حد یک فلاش متفرقه فقط می تونست با شاتر نور شلیک کنه! و خبری از نورسنجی TTL،هماهنگی با دیافراگم و هماهنگی با زوم لنزو سایر امکانات نبود. به نظر اساتیدو دوستان علت این مورد چی می تونه باشه؟ آیا این فلاش تخصصا" برای مدل همدوره خودش به بازار اومده یا دوربین های جدید بایه سری از فلاش ها به بعد هماهنگی دارند.
    با تشکر

كاربر فعال king4 آواتار ها
    تشکر کرده
    3583

نقل قول نوشته اصلی توسط movahedian نمایش پست ها
    با سلام
    یکی از ویژگی های نیکون که همیشه برای من جالب و جذاب بود امکان نصب تمام لنز های نیکون روی همه دوربین ها بود (به استثنای سریGکه روی مدل های قدیمی فاقد دیافراگم میشه) اما در مورد فلاش با کمال تعجب وقتی فلاش قدیمی که داشتم(SB28)روی D7000نصب کردم در حد یک فلاش متفرقه فقط می تونست با شاتر نور شلیک کنه! و خبری از نورسنجی TTL،هماهنگی با دیافراگم و هماهنگی با زوم لنزو سایر امکانات نبود. به نظر اساتیدو دوستان علت این مورد چی می تونه باشه؟ آیا این فلاش تخصصا" برای مدل همدوره خودش به بازار اومده یا دوربین های جدید بایه سری از فلاش ها به بعد هماهنگی دارند.
    با تشکر
    فلاش SB-28 قابلیت i-TTL ندارد.

Anoosh-Em تشکر می‌کند.
    گالری عکس بهنام صفرزاده
    Nikon D600, Nikkor 24-70, Nikkor 70-200 VR II, Nikon SB-900, Nikon SB-800 2x

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    8836

نقل قول نوشته اصلی توسط movahedian نمایش پست ها
    با سلام
    با تشکر
    سلام

SB-28 مال عهد دقيانوسه و در دوران آنالوگ استفاده ميشده و بحث نورسنجي ttl نسبت به دوران ديجيتال متفاوت بوده.
    Anoosh-Em تشکر می‌کند.

صفحه 25 از 54 نخستنخست ... 15 21 22 23 24 25 26 27 28 29 35 ... آخرینآخرین