نمایش نتایج : از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: يه سوال در مورد كانن s3is

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض يه سوال در مورد كانن s3is

سلام دوستان
    من مي خواستم اين دوربين كاننs3is رو بخرم
    مي خواستم بدونم براي فيلم برداري +عكاسي خوبه يا نه البته من بيشتر به عكس علاقه دارم
    و چه كارت حافظه اي بخرم خوبه با چه سرعتي؟
    من مي خواستم زوم اپتيكش رو به 2 برابر يا بيشتر بالا ببرم چه لنزي نياز دارم و با چه قيمت؟
    كيفيت عكس ميگن خوبه كيفيت فيلمش 640*480 هست آيا مثل كيفيت تصاوير تلويزيون هست يا نه؟

كاربر فعال Minoosepehr آواتار ها
    تشکر کرده
    1796

پیش فرض پاسخ: يه سوال در مورد كانن s3is

من پیشنهادم برای فیلمبرداری دوربین فیلبرداری است. اما از آن جا که عکاسی برای شما ارجح است پیشنهاد میکنم دوربین عکاسی را گرفته و سپس دوربین فیلبرداری را. شاید کیفیت فیلم دوربین عکاسی برای شما کافی باشد.
    به پست شماره 4 تاپیک زیر هم دقت فرمایید.
    http://www.akkasee.com/forum/showthread.php?t=1881

اما زوم 12 مگر کم است؟ یعنی می خواهید 24x داشته باشید؟ ( که البته این دوربین لنز نمیخوره بلکه مبدل تله و واید میخوره )
    ویرایش توسط Minoosepehr : Monday 19 June 2006 در ساعت 12:34
    آریو مینوسپهر

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

در مورد مبدل يه توضيحي بديد و قيمت بگيد دوست عزيز

كاربر فعال Minoosepehr آواتار ها
    تشکر کرده
    1796

دوست عزیز باور بفرمایید زوم این دوربین عالی است و محدوده واید و تله خوبی را پشتیبانی میکند. (یعنی فکر میکنم در DSLR ها مثل یک 36-432 میمونه )( با اصلاح و تشکر از آقای آراز)

اما در مورد مبدل. این دوربین دو نوع مبدل دارد.1-تله 2- واید. که اولی بزرگنمایی دوربینتان را تا 1.5 برابر افزایش میدهد و نامش TC-DC58B که در اینترنت میتونید پیدا کنید. قیمت اونهم حدود 100 دلاری میشه.
    در مورد مبدل واید که زاویه دید شما را افزایش میدهد و بزرگنمایی کوچکتری خواهید داشت مبدل WC-DC58A است که 75 درصد تصویر را نشان میدهد. اون هم قیمتش یه چیزی حدود 140 دلاری میشه.

اما در مورد تاپیک زیر
    http://www.akkasee.com/forum/showthr...4352#post24352

که مربوط به شما میشد. دوست عزیز فیلم را معیار برای خرید دوربین عکاسی قرار ندهید. یعنی به هر حال یکی از این دو برای شما اولویت دارد. حتی یک مقدار. یا عکاسی یا فیلمبرداری. پیشنهاد من اینست که اگر هر کدام برای شما ارجح است همان را خریداری کنید و سس بعدی را. زیرا اگر عکاسی اولویت شما است و شما دوربین عکاسی را خریداری کنید و از فیلم آن راضی نباشید چیزی را از دست نداده اید. اگر چه که امکان راضی شدن شما از فیلم آن هم بالا است. و شاید نیاز به خرید دوربین فیلبرداری نباشد.( مثل خودم که از فیلم a80 که 320x240 10f/s میگرفت تا حدودی راضی بودم )

اما باید یک چیز را خاطر نشان کنم : 640x480 30f/s دوربین عکاسی با 640x480 30f/s دوربین فیلمبرداری قابل مقایسه نیست. یعنی دوربین عکاسی کیفیت کمتری میدهد.

http://www.akkasee.com/forum/showthread.php?t=1881

یکی ازدلایلش هم میتونه فشرده سازی فیلم در دوربین عکاسی برای گرفتن فضای کمتر باشه. باقی دلایل رو در تاپیک بالا نوشتم.
    ویرایش توسط Minoosepehr : Tuesday 20 June 2006 در ساعت 15:04
    آریو مینوسپهر

كاربر فعال arax30th آواتار ها
    تشکر کرده
    1

سلام ...

البته لنز S2 معادل 36-432 هست.
    آراز سركارفرشی
    Canon EOS 40D
    Canon EF-S 18-55 IS + Canon EF-S 55-250 IS