صفحه 3 از 4 نخستنخست 1 2 3 4 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 21 تا 30 , از مجموع 31

موضوع: فوری*خاموش کردن دوربین*فوری

Moderator M.R.Shahbazi آواتار ها
    تشکر کرده
    298

پیش فرض پاسخ: فوری*خاموش کردن دوربین*فوری

.من اون 46 تا شاتو بدون شارژ کردن زدم.یعنی از بسته باتری ها رو در اوردم و گزاشتم تو دوربین و یا علی ...
    دست شما درد نكند! با اين حساب باتريهاي بيچاره زيادي هم جواب داده اند!

كاربر همراه
    تشکر کرده
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط Forum Manager نمایش پست ها
    دست شما درد نكند! با اين حساب باتريهاي بيچاره زيادي هم جواب داده اند!
    سلام

تازه از بس هول بودم ببینم دوربین خرابه یا نه همو نجا توی پیاده رو ...
    مغازه ای هم که رو به روش ایستاده بودم خودش فلاشر داشت.دیگه نور علی نور شده بود ! (اینجا ایهام داره ها !)
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------
    جناب whoami
    این کمال لطف شما رو نسبت به بنده می رسونه ولی
    باتری رو 4 تا فعلا خریدم و اگه مشکلی داشتند همین جا هم باتری پیدا می شود.

من بیشتر مشکل شارژر دارم(ترجیهن شارژر سونی اصل BCG-34HRD4)
    آرمان صمیمی

FujiFilm FinePix S6500fd | Yashica RangeFinder | national PE201a Flash | Slik Goodman Handy

كاربر همراه Queen آواتار ها
    تشکر کرده
    346

باور بفرمایید اگه نصیحتهای آقای فرهاد را بپذیرید ضرر نمی کنید.
    من شارژر دوراسل هم دیدم اصل بود. فکر کنم قیمت شارژر به تنهایی 25 تومان بود. فعلا گول باطری شارژر های سونی را نخور. ضمنا تا باطری مناسب نباشه تجهیزات بدردت نمیخوره.پس اول فکر بهترین باطری با بهترین هزینه باش. آقا فرهاد که به اون ضرب المثل معروف انگلیسی ها هم اشاره کردند.
    Canon 5D-7D| Canon 10-22 |50 f:1.8|100-400|180 f:3.5 L Macro
    Sigma 17-70|70-300|

كاربر همراه
    تشکر کرده
    6

سلام
    من مشکل پولشو ندارم
    فقط مسئله اینجاست که مطمئن نیستم اونجایی که ازش دارم شارژر یا باتری می خرم داره بهم جنس تقلبی میفروشه یا نه!
    راستی این شارژری که شما می گویید قابلیت دیس شارژ و قطع جریان به صورت جداگانه برای هر باتری و داشتن 4 چراغ و همراه داشتن 4 باتری 2500 میلی و از همه مهمتر اینکه هر کس خریده راضی بوده ، را دارد؟
    آرمان صمیمی

FujiFilm FinePix S6500fd | Yashica RangeFinder | national PE201a Flash | Slik Goodman Handy

كاربر همراه Queen آواتار ها
    تشکر کرده
    346

نقل قول نوشته اصلی توسط Arman-UV نمایش پست ها
    سلام
    من مشکل پولشو ندارم
    فقط مسئله اینجاست که مطمئن نیستم اونجایی که ازش دارم شارژر یا باتری می خرم داره بهم جنس تقلبی میفروشه یا نه!
    راستی این شارژری که شما می گویید قابلیت دیس شارژ و قطع جریان به صورت جداگانه برای هر باتری و داشتن 4 چراغ و همراه داشتن 4 باتری 2500 میلی و از همه مهمتر اینکه هر کس خریده راضی بوده ، را دارد؟
    سلام
    فردا میرم با دقت میبینم و نتیجه را بهت میگم. من سارژر داشتم برای همین از این سارژر اطلاع ندارم ولی میدونم اصل هست.
    دیروز 4 تا باطری 2500 میلی آمپر کداک ساخت ژاپن قیمت کردم 10500 تومان.
    Canon 5D-7D| Canon 10-22 |50 f:1.8|100-400|180 f:3.5 L Macro
    Sigma 17-70|70-300|

كاربر همراه
    تشکر کرده
    6

سلام

1. اون باتری های 2500 میلی تقلبی را بلاخره با یک شاژر قرضی برای اولین بار شارژ کردم.نتیجه 180 عکس با فلاش بود که هر بار هم کادربندی رو عوض می کردم تا دوباره فوکس انجام بشه.جالبه که نشانگر باتری هم ظاهر نشد پس شاید 100 تا عکس دیگه هم می گرفت

2.شارژر خوبی بود.با این که مارکش معروف نبود ولی برای هر 2 تا باتری 1 چراغ داشت و اگه هم باتری جا نمی رفت چراغش روشن نمی شد.

3.یه مشکل
    باتری ها موقع شارژ یه کم گرم شدند.البته نه به حدی که دست بسوزه و لی به هر حال ...
    بعد هم که داخل دوربین رفتند با 30 تا شات گرم شدند جوری که گرماشونو با دست گرفتن دوربین روی گریپ احساس می کردم.به نظرتون چون باتری ها تقلبی اند اینطوره ؟یا طبیعیه؟به هر حال برای دوربین خطری هست؟

با تشکر از وقتی که می گزارید.
    آرمان صمیمی

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

سلام....

باتری ها موقع شارژ یه کم گرم شدند.البته نه به حدی که دست بسوزه و لی به هر حال ...
    بعد هم که داخل دوربین رفتند با 30 تا شات گرم شدند جوری که گرماشونو با دست گرفتن دوربین روی گریپ احساس می کردم.به نظرتون چون باتری ها تقلبی اند اینطوره ؟یا طبیعیه؟به هر حال برای دوربین خطری هست؟
    به نظرم داغ شدن باطری و شارژر تا حدودی اشکال ندارد.همین طور در موقع مصرف هم اگر بازری کمی داغ شود اشکالی ندارد اما اگر بسیار داغ شود احتمالا اشکالی در کار است و ممکن است برای دوربین شما مشکل ایجاد کند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر آشنا whoami آواتار ها
    تشکر کرده
    20

موقع شارژ . گرم شدن اجتناب ناپذيره ولي... وقت مصرف كردن عجيبه ! حتي اگه پشت سر هم باشه فلاش زدنت باز هم عجيبه . اونم به حدي كه از پشت بدنه معلوم باشه !

كاربر فعال bf  آواتار ها
    تشکر کرده
    964

نقل قول نوشته اصلی توسط Arman-UV نمایش پست ها
    سلام

1. اون باتری های 2500 میلی تقلبی را بلاخره با یک شاژر قرضی برای اولین بار شارژ کردم.نتیجه 180 عکس با فلاش بود که هر بار هم کادربندی رو عوض می کردم تا دوباره فوکس انجام بشه.جالبه که نشانگر باتری هم ظاهر نشد پس شاید 100 تا عکس دیگه هم می گرفت

2.شارژر خوبی بود.با این که مارکش معروف نبود ولی برای هر 2 تا باتری 1 چراغ داشت و اگه هم باتری جا نمی رفت چراغش روشن نمی شد.

3.یه مشکل

با تشکر از وقتی که می گزارید.
    نه مشکلي است نه چيز غير طبيعي اصلا نگران نباشيد
    ظرفيت باتري ها هم به نظر معقول ميايد پس فرقي نميکند که تقلبي فرض شوند يا اصلي

كاربر ويژه Mashhadi Vahid آواتار ها
    تشکر کرده
    8302

نقل قول نوشته اصلی توسط whoami نمایش پست ها
    موقع شارژ . گرم شدن اجتناب ناپذيره ولي... وقت مصرف كردن عجيبه ! حتي اگه پشت سر هم باشه فلاش زدنت باز هم عجيبه . اونم به حدي كه از پشت بدنه معلوم باشه !
    سلام
    دقیقا" !! نظر من هم همینه!! میترسم خدای ناکرده سر امتحان کردن باتری های مختلف یک کاری دست اون دوربین نازنین بدی!! :(
    وحيد قديري راد

www.flickr.com/photos/ghadiri

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1 2 3 4 آخرینآخرین