خبر
( تعداد مطالب : ۹۰۴۲ )

تشکر

پنجشنبه ۱۱ دى ۱۳۸۲

زلزله بم و حوادث مشابه که در کشورمان رخ داده و می دهد دل هر هموطنی را به درد می آورد. افزون بر این یک نکته دیگر برای جامعه عکاسی ما درد آور است که بچه ها با چه عشقی از اولین ساعات در محل حاضر می شوند و این رخدادها را ثبت می کنند اما منزلتشان آن چنان که باید ارج نهاده نمی شود.
دست همه عکاسان ایرانی درد نکند.
اسماعیل عباسی


درگذشت مادر آقای امیر لوئی

پنجشنبه ۱۱ دى ۱۳۸۲

به آگاهی دوستان عکاس می رسانم که متاسفانه مادرگرامی آقای مسعود امیرلوئی سردبیر مجله عکس دار فانی را وداع گفته است. برای وی و خانواده محترم آن در گذشته این مصیبت را تسلیت گفته و برایشان شکیبایی آرزو می کنم. مراسم تدفین 5 شنبه 11 دی در قزوین انجام می گیرد.
اسماعیل عباسی
سایت عکاسی این مصیبت واره را از طرف خود و جامعه عکاسان ایرانی به آقای امیر لوئی تسلیت می گوید.


عکسهای ساتیار امامی از زلزله بم

پنجشنبه ۱۱ دى ۱۳۸۲

عکسهای ساتیار امامی عکاس همشهری از زلزله بم را می توانید در سایت کارگاه ببینید. همچنین ضمیمه ایرانشهر روزنامه همشهری چهارشنبه 10 دی مقاله ای دارد تحت عنوان عکاس های مطبو عاتی از زلزله می گویند. دیدن فاجعه که مصاحبه ای با چند عکاس مطبوعاتی حاضر در بم ازجمله ساتیار امامی دارد.


فراخوان نمایشگاه عکس جهت کمک به زلزله زدگان بم

چهارشنبه ۱۰ دى ۱۳۸۲

انجمن عکاسی ایرانشهر با دعوت از تمامی عکاسان کشور به منظور برپایی نمایشگاه عکس اعلام کرد که با هماهنگی به عمل آمده از تاریخ 20 تا 25 دی ماه در نگارخانه لاله و 27 تا 29 دی ماه در خانه هنرمندان نمایشگاه عکس با اختصاص عواید فروش آثار به زلزدگان بم بر پا خواهد شد . لذا از تمامی عکاسان دعوت می شود که آثار خود را بدون هیچ محدودیتی در تاریخهای 17 و 18 دی ماه از ساعت 10 صبح تا 5 بعد ازظهر به دفتر نگارخانه لاله واقع در خیابان فاطمی جنب هتل لاله تحویل نمایند .


بخش ویژه زلزله بم

چهارشنبه ۱۰ دى ۱۳۸۲

حضور گسترده عکاسان ایرانی و اهمیت زلزله بم و افزایش اخبار و اطلاعات مربوط به فعالیت عکاسان ایرانی ازاین واقعه موجب شد تا بخش ویژه ای را به این فاجعه عظیم ملی اختصاص دهیم . لطفا" جهت انعکاس هرچه بهتر اخبار و اطلاعات زلزله با سایت عکاسی همکاری کنید. زلزله بم


DWF15-525291.jpg

عکس : فرزانه خادمیان - از سایت Corbis


تازه‌های عکاسی

وبلاگ در سایت عکاسی

وبلاگ و فتوبلاگ

انجمن‌های عکاسی

سایت عکاسی

سایت عکاسان ایرانی

کانال خرید و فروش دوربین

چاپ عکس آنلاین

Powered by Practicalidea