خبر
( تعداد مطالب : ۹۲۶۲ )

عکاس آلمانی در دانشگاه هنر

سه شنبه ۰۸ ارديبهشت ۱۳۸۳

بنا به دعوت دانشگاه هنر از آقای اشمیت (عکاس آلمانی) از 12 تا 16 اردیبهشت دراین دانشگاه سخنرانی و کار گاه عکاسی توسط وی بر گزار می شود . برنامه سخنرانی و کار گاه به شرح زیر است:

1- سخنرانی : شنبه 12 اردیبهشت از سا عت 10 تا 12 صبح . 2 تا 4 بعد از ظهر
تحت عنوان : باز یافت عکس در تالار فارابی ( سخنرانی برای عموم آزاد است )

2- کار گاه اموزشی : یکشنبه الی چهار ... ادامه


هفتادوهفتمین دوره نمایشگاه عکس «خانه عکاسان ایران»

سه شنبه ۰۸ ارديبهشت ۱۳۸۳

«خانه عکاسان ایران» وابسته به حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی در راستای اهداف خود در زمینه تحکیم و تقویت مبانی فرهنگ بصری و ارتقاء کمی و کیفی هنر عکاسی اقدام به برپایی نمایشگاههای دوره ای عکس در محل «خانه» می کند.
به گزارش روابط عمومی «خانه» هفتادوهفتمین دوره این نمایشگاهها با به نمایش گذاشتن قریب به 100 عکس از عکاسان ایرانی و خارجی در سه تالار نمایشگاه از ... ادامه


عكس های بخش مسابقه جشنواره فرهنگ ایران زمین انتخاب شد

دوشنبه ۰۷ ارديبهشت ۱۳۸۳

روزنامه همشهری - ۱۸۰ عكس از میان ۲۷۰۰ اثر ۲۹۳ عكاس ایرانی از مجموع ۲۷۰۰ عكس ارسالی به دبیرخانه نخستین جشنواره فرهنگ ایران زمین ۱۸۰ قطعه عكس انتخاب و به بخش مسابقه جشنواره راه پیدا كرد.
علیرضا كریمی صارمی دبیر بخش عكس جشنواره فرهنگ ایران زمین در گفتگو با ستاد خبری جشنواره گفت: ارسال این تعداد عكس از ۲۹۳ عكاس در چنین فرصت كوتاهی نشان از اشتیاق جامعه عكاسی ایران ... ادامه


جشنواره فیلم و عكس زلزله بم در كرمان برگزار می شود

دوشنبه ۰۷ ارديبهشت ۱۳۸۳

روزنامه همشهری - نخستین جشنواره سراسری فیلم وعكس موضوعی با عنوان «بم ، ۵۲۸، كات» ۳ تا ۵ خرداد در دانشگاه آزاد اسلامی واحد كرمان برگزار می شود.
علی عبدالله زاده دبیر جشنواره در جمع خبرنگاران گفت : علاقه مندان می توانند آثار خود را شامل عكس و فیلم از زلزله بم تا۲۰ اردیبهشت به كرمان ، صندوق پستی ۴۸۵/ ۷۶۱۷۵ دبیرخانه جشنواره فیلم و عكس ... ادامه


لیلی گلستان درباره کاوه می گوید

يكشنبه ۰۶ ارديبهشت ۱۳۸۳

روزنامه ایران - عكس هاى «كاوه گلستان»، عكاس فقید مطبوعات ایران كه در جریان جنگ عراق كشته شد در آینده نزدیك در چند جلد به صورت كتاب منتشر مى شود. به گزارش سایت خبرى خانه هنرمندان ایران، «لیلى گلستان» گالرى دار و خواهر «كاوه گلستان» چاپ عكس هاى او را به آینده موكول مى كند و مى گوید: «با توجه به اینكه برادرم داراى آرشیو عكس عظیمى بوده است، تصمیم گرفتیم براى ارائه ... ادامه


اولین جشنواره عکاسی دیجیتال طبیعت با موضوع تنوع زیستی

شنبه ۰۵ ارديبهشت ۱۳۸۳

قلم سبز ایران – اولین مسابقه عکاسی دیجیتال طبیعت با همکاری سازمان حفاظت محیط زیست به مناسبت روز جهانی تنوع زیستی برگزار می شود.
به گزارش قلم سبز ایران، سازمان حفاظت محیط زیست با اعلام یک فراخوان ملی برای شرکت در این جشنواره مهلت ارسال آثار را حداکثر اول خردادماه سال جاری عنوان کرد.
علاقمندان می توانند عکس های خود را با موضوعات تنوع زیستی و آب، تنوع زیستی و بهداشت، ... ادامه


تازه‌های عکاسی

وبلاگ در سایت عکاسی

وبلاگ و فتوبلاگ

انجمن‌های عکاسی

سایت عکاسی

سایت عکاسان ایرانی

Powered by Practicalidea