خبر
( تعداد مطالب : ۹۲۰۴ )

Panasonic Lumix DMC-LC1

شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۸۲

11-3.gif
پاناسونیک دوربین جدید خود بنام DMC-LC1 Lumix را معرفی نموده است. این دوربین 5 مگاپیکسلی دارای هسته دیجیتالی و بخاطر نوع کنترلهایش دارای بدنه ای همانند دوربین فیلمی می باشد. زوم، فوکوس و دیافراگم بااستفاده از حلقه‌های روی لنز با دست و سرعت شاتر با استفاده از پیچ روی دوربین کنترل می شود. این دوربین دارای لنز F2.0 - 2.4 Leica DC VARIO-SUMMICRON بوده و دارای قابلیت زوم معادل 28 - 90mm می باشد. این دوربین قرار است مارس 2004 به بازار عرضه شود و دارای قیمت 1600 دلار خواهد بود.


راه حل کاهش قرمزی چشم

شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۸۲

11-005.gif
شرکت Pixology با همکاری شرکت Texas Instruments در حال ارائه راه حلی برای برطرف کرد اتوماتیک قرمزی چشم در عکسهای دیجیتال در خود دوربین می‌باشند. این راه حل از تکنولوژی انحصاری Pixology IRISS™ برای کاهش قرمزی چشم و ایجاد یک پلتفرم قابل برنامه ریزی برای دوربین‌های دیجیتال و سیستمهای چند رسانه‌ای صورت خواهد گرفت.


سنسور تصویر جدید از ماتسوشیتا

شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۸۲

11-008.gif
شرکت ماتسوشیتا که محصولاتش با مارک پاناسونیک شناخته شده است، جدیدا اعلام نموده است که سنسور تصویر جدیدی با نام "v(nu) MAICOVICON" را توسعه داده است. این سنسور نسبت به سنسورهای متداول دارای مصرف انرژی کمتر و دارای کیفیت بهتری نسبت به سنسورهای CMOS می‌باشد. تولید انبوه این سنسور از این ماه آغاز خواهد شد. مدلهای آینده این سنسور دارای تعداد پیکسل بیشتر و سرعت عملکردی بالاتری بوده و برای استفادهدر دوربین‌های دیجیتال عکاسی و فیلمبرداری مناسب خواهند بود.


نامه آقای افشین شاهرودی به مدیر مسئول روزنامه همشهری

شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۸۲

جناب آقای دکتر احمدی نژاد
مدیر مسئول روزنامه همشهری

احتراما پیرو نامه های مورخ 22/9/82 و 15/10/82 و 5/11/82 ثبت شده به شماره های 4640 و 5086 و 5504 در دفتر آن روزنامه در خصوص استرداد عکس هایی که از اینجانب در آرشیو آن روزنامه وجود دارد و همچنین مطالبه غرامت استفاده بدون اجازه و اطلاع مجدد از آثار عکاسی اینجانب در آن روزنامه که مسبوق به سوابق طولانی ست ... ادامه


Casio Exilims life با 2.5 برابر عمر باتری

شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۸۲

11-004.jpg
شرکت کاسیو اعلام نموده است که دوربینهای 4 مگاپیکسلی EX-Z40 و 3.2 مگاپیکسلی EX-Z30 را که دو مدل جدید از سری EXILIM® با زوم 3 برابر می باشند با عمر باتری بالا عرضه نموده است. این دو مدل دارای دو بابر عمر باتری نسبت به مدلهای قبلی بوده و با یکبار شارژ می‌توانند تا 360 عکس بگیرند. از دیگر مشخصات مشترک بین این دو مدل مانیتور 2 اینچ و عملکرد یک مرحله ای برای ضبط و پخش عکسها می‌باشد.


تازه‌های عکاسی

وبلاگ در سایت عکاسی

وبلاگ و فتوبلاگ

انجمن‌های عکاسی

سایت عکاسی

سایت عکاسان ایرانی

کانال خرید و فروش دوربین

چاپ عکس آنلاین

Powered by Practicalidea