خبر
( تعداد مطالب : ۸۸۹۵ )

واقعیت ناب عین زندگی است

يكشنبه ۰۶ مهر ۱۳۸۲

پیمان هوشمند زاده عکاس و نویسنده خوب و فعال ، مطلبی در روزنامه شرق امروز نوشته . حتما" آن را بخوانید واقعا" پیمان دستت درد نکنه خدا این دوربین و قلم از تو نگیره .
امید صالحی
« تورو جدتون این اسم رو حفظ کنید»


مسابقه عکاسی international photography awards

سه شنبه ۰۱ مهر ۱۳۸۲

آخرین مهلت19/7/1382
این مسابقه هر سال در دو بخش به صورت موازی برگزار می شود . بخش حرفه ای برای کسانی که درآمد زندگی خود را از طریق عکاسی تأمین می کنند. و بخش غیرحرفه ای یا آماتور که برای تمام عکاسان دنیا آزاد می باشد.
حرفه ای ها وآماتورها در دو بخش جداگانه مسابقه می دهند،سپس برگزیدگان هر دو گروه برای انتخاب 7 رشتهُ اصلی به رقابت خواهند پرداخت.

عکاسی خبری سال ... ادامه


راه اندازی رسمی سایت سایت عکاسی

سه شنبه ۰۱ مهر ۱۳۸۲

دقایقی از اول مهر ماه سال 1382 سپری شده و تمامی قسمتهای سایت آماده ارایه خدمات به شما عکاسان و علاقه مندان عکاسی است . خوشحالیم که توانستیم در موعد مقرر سایت را آماده کنیم .
سپاسگذاریم از تک تک اساتید محترم دانشگاه ، عکاسان و دانشجویان عزیزی که همراهیمان کردند و امیدوار به همکاری جامعه عکاسی ایران در هرچه بهتر و فعال تر شدن سایت عکاسی . منتظر دریافت دیدگاه ها ، یادداشت ها ، عکسها و ... از شما عزیزان هستیم .


راه اندازی رسمی سایت عکاسی

سه شنبه ۰۱ مهر ۱۳۸۲
دقایقی از اول مهرماه سال ۱۳۸۲ سپری شده و تمامی قسمتهای سایت آماده ارایه خدمات به شما عکاسان و علاقه مندان عکاسی است. خوشحالیم که توانستیم در موعد مقرر سایت را آماده کنیم. 
سپاسگذاریم از تک تک اساتید محترم دانشگاه، عکاسان و دانشجویان عزیزی که همراهیمان کردند و امیدوار به همکاری جامعه عکاسی ایران، در هرچه بهتر و فعال‌تر شدن سایت عکاسی. منتظر دریافت دیدگاه‌ها، یادداشت‌ها، عکس‌ها و... از شما عزیزان هستیم.

ابزارهای فارسی Persian Tools

سه شنبه ۰۱ مهر ۱۳۸۲

نهایت سپاس ، تقدیروتشکرازدوستان بسیارعزیزاحسان و محمدرضا که باهمت ودقت هرچه تمام برنامه نویسی سایت را به اتمام رساندند . پشتیبانی 24 ساعته ای ارائه می کنند که باور نمی کنید من که خیلی راضی بودم کارشان فوق العاده خوب و پشتیبانی اش بی نظیر است . شما با یک تیم کاملا" حرفه ای طرف هستید. به هرحال اگر به خدمات اینترنتی نیازداشتید و نمی دانستید به کجا مراجعه کنید به اعتقاد من سایت ابزارهای فارسی بهترین جاست . تا سرشان خیلی شلوغ نشده اقدام کنید .


تازه‌های عکاسی

وبلاگ در سایت عکاسی

وبلاگ و فتوبلاگ

انجمن‌های عکاسی

سایت عکاسی

سایت عکاسان ایرانی

Powered by Practicalidea