خبر
( تعداد مطالب : ۸۹۷۹ )

نمایشگاه عکس در گالری آریا

دوشنبه ۱۹ آبان ۱۳۸۲
invitation2.jpg
نمایشگاه عکس مسعود امیر لوئی، تورج خامنه زاده، مهدی وثوق نیا و آرش یدالهی از 26 آبان تا 2 آذر سال جاری در گالری آریا به نمایش در می آید. گشایش: دوشنبه 26 آبان ساعت 16 تا 20بازدید: 26 آبان تا 2 آذر ساعت 15 تا 19گالری آریا: خیابان ولیعصر بالاتر از خیابان شهید بهشتی كوچه زرین شماره 11 این نمایشگاه با حمایت كانون انفورماتیك و مجله عكس برگزار می شود.

عضویت

يكشنبه ۱۸ آبان ۱۳۸۲

در صورت تمایل به عضویت در سایت عکاسی به صفحه اول سایت مراجعه نمایید . دقت کنید پس از درج اطلاعات و ثبت آن ، تا زمانی که به ایمیل ارسالی از AKKASEE.COM پاسخ ندهید یعنی بر روی آدرسی که در ایمیل قرار دارد کلیک نکنید عضویت شما ثبت نمی شود .


یاد آوری

يكشنبه ۱۸ آبان ۱۳۸۲

جلسه روز دوشنبه ساعت 4 بعد از ظهر خانه هنرمندان را فراموش نکنید . اطلاعات بیشتر چند خبر پایین تر !


عکاسی و ماه گرفتگی

شنبه ۱۷ آبان ۱۳۸۲

اگر به عکاسی از ماه گرفتگی امشب علاقه مند هستید توصیه می شود نگاهی به مطالب مندرج در این سایت بیندازید .
همچنین می توانید از طریق سایت نجوم گزارش لحظه به لحظه ماه گرفتگی را دنبال کنید . سایت سایت عکاسی آماده نمایش عکسهای شما از ماه گرفتگی امشب است .


نمایشگاه تخصصی کتاب

شنبه ۱۷ آبان ۱۳۸۲

مرکز نشر دانشگاهی از امروز 17 آبان ماه تا 29 آبان اقدام به برگزاری نمایشگاه تخصصی کتابهای خارجی نموده است در مجموعه کتابهای هنر فهرست کتابهای عکاسی نیز وجود دارد .
نمایشگاه مرکز نشر دانشگاهی در خیابان خالد اسلامبولی ( وزراء) . نبش خیابان نهم . شماره 85 . واقع است و از شنبه تا چهار شنبه از ساعت 30/8 تا 30/15 و پنج شنبه ها از ساعت 30/8 تا 30/13 آماده ارایه خدمات است .


تازه‌های عکاسی

وبلاگ در سایت عکاسی

وبلاگ و فتوبلاگ

انجمن‌های عکاسی

سایت عکاسی

سایت عکاسان ایرانی

کانال خرید و فروش دوربین

چاپ عکس آنلاین

Powered by Practicalidea