خبر
( تعداد مطالب : ۹۲۰۴ )

Fujifilm FinePix S3 Pro

شنبه ۰۹ اسفند ۱۳۸۲

fuji_s3.gif
شرکت فوجی توسعه دوربین DSLR جدید خود بر مبنای تکنولوژی SuperCCD SR را بنام FinePix S3 Pro اعلام نموده است. به نظر می رسد این دوربین بر اساس بدنه N80 ساخته شده باشد، ولی جمع و جورتر بوده و دارای یک دستگیره عمودی می باشد. این دوربین دارای سنسور 6 MP با همان خروجی تصویر همانند (S2Pro (12 MP می باشد، و لی محدوده دینامیکی این دوربین بالاتر می‌باشد. از هنگامی که ... ادامه


بک دیجیتالی جدید از Phase One

شنبه ۰۹ اسفند ۱۳۸۲

p25-front.gif
Phase One ساخت دو بک دیجیتالی جدید با قطع متوسط بنامهای P25 با 22MP و P20 با 16 MP را اعلام نموده است. این بک ها بر خلاف سایر بکها هم از اتصال tethered و هم untethered استفاده می نمایند. P25 دارای اندازه 48.9 x 36.7 mm و سنسور CCD 22 مگاپیکسلی و P20 دارای اندازه 36.9 x 36.9 و سنسور 16 مگاپیکسلی می باشد. هر دو بک دارای صفحه مانیتور LCD 2.2" ، باتری لیتیوم ... ادامه


پوشش ضدآب برای Nikon D70

شنبه ۰۹ اسفند ۱۳۸۲

seaseadxd70-front.gif
شرکت ژاپنی Sea&Sea که سازنده پوششهای ضد آب برای دوربین های عکاسی می باشد، ساخت پوشش ضد آب DX-D70 برای دوربین جدید نیکون D70 را اعلام نمود. این پوشش ضد آب دارای دو دستگیره و چند نقطه برای نصب فلاش و نیز تکرار کنترلهای روی دوربین (همانند تنظیم ISO و تراز سفیدی) روی پوشش می باشد. این پوشش تا عمق 60 متری زیر آب از نفوذ آب جلوگیری می نماید.


Fujifilm FinePix A330 and A340 Zoom

شنبه ۰۹ اسفند ۱۳۸۲

fuji_finepixa330.gif
شرکت فوجی ارائه دو مدل جدید از دوربینهای دیجیتال سطح مبتدی خود بنام A330 و A340 را اعلام نوده است. این دو دوربین دارای پوشش محافظ کشویی بوده و دارای زوم اپتیکال 3X می باشند. A330 دارای سنسور استاندارد سه مگاپیکسل و A340 دارای چهار مگاپیکسل می باشد. این دو دوربین دارای تکنولوژی SuperCCD نمی باشند.


آداپتور کارت حافظه Delkin

شنبه ۰۹ اسفند ۱۳۸۲

delkincardbus_sdms-front.gif


شرکت دلکین یک آداپتور کارت حافظه برای کارتهای SD و MS بنام Aska MS32A ارائه نموده است.
این آداپتور دارای سرعت بالای انتقال برای این حافظه ها می باشد.
کارت خوانهای قبلی این شرکت حتی از کارت خوانهای درگاه فایروایر و PCMCIA نیز چند برابر سریعتر بودند.
با افزایش استفاده از SD در دوربین های دیجیتال احتمالا استفاده از این کارت خوان ها بسیار رایج خواهد شد.


نمایشگاه عکس کلیساهای ارامنه ایران

پنجشنبه ۰۷ اسفند ۱۳۸۲

موسسه ترجمه و تحقیق هور از 8 تا 13 اسفند 1382 اقدام به بر پایی نمایشگاه عکس کلیساهای ارامنه ایران در فرهنگسرای هنر (ارسباران) می نماید. در این نمایشگاه عکس های آنگینه گالستانیان از کلیسا های سراسر ایرا ن به نمایش در می آید.
زمان: 8 تا 13 اسفند از ساعت 9 تا 18
مکان : خیابان جلفا . فرهنگسرای هنر - ارسباران


تازه‌های عکاسی

وبلاگ در سایت عکاسی

وبلاگ و فتوبلاگ

انجمن‌های عکاسی

سایت عکاسی

سایت عکاسان ایرانی

کانال خرید و فروش دوربین

چاپ عکس آنلاین

Powered by Practicalidea