خبر
( تعداد مطالب : ۹۱۳۴ )

عكس از سفره مجلس، ‌كار دست عكاس داد

چهارشنبه ۰۱ بهمن ۱۳۸۲

مجید سعیدی، عكاسی كه این روزها .... ادامه مطلب

لازم است انجمن صنفی عکاسان مطبوعات در اسرع وقت نسبت به این اقدام عکس العمل نشان داده و از راه های قانونی نسبت به این برخورد اعتراض نماید .


ارتباط ساده تر با سایت عکاسی

چهارشنبه ۰۱ بهمن ۱۳۸۲

به منظور ارتباط هرچه ساده تر و سریعتر شما در بخش تماس با سایت تغییراتی ایجاد شده است . لازم به ذکر است برای ارسال فایل و یا عکس لازم است که از ایمیل سایت info@akkasee.com استفاده نمایید .


کافه عکس تولدت مبارک !

چهارشنبه ۰۱ بهمن ۱۳۸۲

امروز چهارشنبه 1/11/82 مصادف با اولین سالگرد افتتاح کافه عکس است. از تمامی عزیزان جهت شرکت در مراسم جشن افتتاح کافه عکس از ساعت 5 تا 10شب دعوت می شود .


بخش ویژه : انتخابات مجلس

دوشنبه ۲۹ دى ۱۳۸۲

به منظور پوشش تصویری مناسب از فعالیت عکاسان در مراحل مختلف انتخابات هفتمین دوره مجلس شورای اسلامی بخش ویژه ای به این موضوع اختصاص یافته است . از همه عزیزان عکاسان خبری و مطبوعاتی و ... که از فعالیت های انتخاباتی اهم از تبلیغات . سخنرانی . گردهمایی . همایش . تحصن و ... عکاسی می کنند دعوت می نمایم که با ارسال تک عکس و یا مجموعه عکس به صورت مرتب و روزانه در هر چه فعال تر شدن این بخش همکاری نمایند .
با تشکر


به خدا دیر شد امروز دوشنبه عکسها را ببرید !

دوشنبه ۲۹ دى ۱۳۸۲

با وجود یاد آوری به هنگام و مکرر سایت عکاسی به عکاسان گرامی در خصوص آماده نمودن عکسهای مورد نظر جهت شرکت در دو سالانه عکس ایران و تحویل به موقع عکس ها به دبیر خانه دو سالانه متاسفانه هنوز تعداد بسیاری از عکاسان کار های خود را برای دقیقه 90 و شاید هم وقته اضافه گذاشته اند . لازم به ذکر است که مهلت تحویل آثار به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد و سعی کنید به هر ترتیب ممکن عکسهای خود را امروز 29 /8 /82 به دبیر خانه تحویل دهید . اطلاعات بیشتر در سایت دو سالانه


بروز شد ...

دوشنبه ۲۹ دى ۱۳۸۲

بخش ویژه زلزله بم با به نمایش گذاشتن چهار مجموعه عکس جدید از محمد رضا جمالی فرد امیر رستمی - رامک بام زر و مهدی قاسمی پاکرو به روز شد . کماکان این بخش آماده جمع آوری اسامی عکاسان حاضر در بم و عکس های آنها می باشد .


تازه‌های عکاسی

وبلاگ در سایت عکاسی

وبلاگ و فتوبلاگ

انجمن‌های عکاسی

سایت عکاسی

سایت عکاسان ایرانی

کانال خرید و فروش دوربین

چاپ عکس آنلاین

Powered by Practicalidea