خبر
( تعداد مطالب : ۸۹۷۹ )

خدمات سایت عکاسی

يكشنبه ۱۱ آبان ۱۳۸۲

همانطور که در قسمتهای مختلف اعلام کردیم این سایت متعلق به تمام عکاسهای ایرانی است و به منظور گسترش هر چه بیشتر فرهنگ عکاسی ، کلیه قسمتهای سایت آماده ارایه خدمات به عکاسان عزیز می باشند . همچنین سایت عکاسی آماده است تا در زمینه مشاوره و راه اندازی سایت برای عکاسان و گرو ه های عکاسی و موسسات و سازمانهای وابسته به عکاسی آنچه در توان دارد در اختیار بگذارد . لازم ... ادامه


حسن سربخشیان

يكشنبه ۱۱ آبان ۱۳۸۲

شاید این نام برای خیلی ها ناآشنا باشد پس به ناچار باید بگویم حسن از عکاسان بسیار فعال و جوان ایرانی است که در حال حاضر در آژانس معظم اسوشیتد پرسAP مشغول به فعالیت است . عکاسیی خوب و توانمند او از یک طرف و خصوصیات مثبت اخلاقی اش از طرف دیگر او را به عکاسی موفق و محبوب تبدیل نموده . عکسهای حسن سربخشیان از وقایع 10 سال اخیر و خصوصا" بعد از دوم خرداد اسنادی ... ادامه


تبلیغات و سایت عکاسی

يكشنبه ۱۱ آبان ۱۳۸۲

در سایت سایت عکاسی بخشی به نام تبلیغات وجود دارد که به معرفی شرکتها و نمایندگیهای محصولات عکاسی . استودیو ها . لابراتوار ها . عکاسی ها . عکاسها و خلاصه هرچه که به عکس و عکاسی مرتبط می شود می پردازد . به منظور درج پیامهای تبلیغاتی خود با info @ akkasee.com تماس بگیرید . نکته مهم : درج پیام تبلیغی در این قسمت تا اطلاع ثانوی رایگان است .


کاپوچینو هفته نامه الکترونیکی ایران

يكشنبه ۱۱ آبان ۱۳۸۲

اولین هفته نامه الکترونیکی ایران در شماره 67 خود گزارش مفصلی از فعا لیت و برنامه های سایت سایت عکاسی نوشته است . ضمن تشکر از مسئو لین این نشریه همانطور که قبلا" هم گفتم از خدمات و پشتیبانی های بی نظیر ابزارهای فارسی غافل نشوید !


گروه ورا

يكشنبه ۱۱ آبان ۱۳۸۲

نمایشگاه عکس گروه ورا از 24 آبان در گالری سیحون برگزار می شود . اطلاعات بیشتر بزودی !


نمایشگاه عکس گالری راه ابریشم

جمعه ۰۹ آبان ۱۳۸۲

از روز یکشنبه یازدهم آبان نمایشگاه عکس سه عکاس فرانسوی در گالری راه ابریشم برپاست . در این نمایشگاه عکسهای ژان پیر بریگودیو . ژان لویی هس و ژرمن روز به نمایش در می آید .
افتتاحیه : 11 آبان 1382 از ساعت 5 تا 30/8 بعد از ظهر
بازدید : 12 تا 22 آبان از ساعت 11 صبح تا 7 بعد از ظهر
گالری راه ابریشم : بلوار آفریقا . خیابان تاان شرقی . شماره 75


تازه‌های عکاسی

وبلاگ در سایت عکاسی

وبلاگ و فتوبلاگ

انجمن‌های عکاسی

سایت عکاسی

سایت عکاسان ایرانی

کانال خرید و فروش دوربین

چاپ عکس آنلاین

Powered by Practicalidea