خبر
( تعداد مطالب : ۹۲۶۴ )

فروم دوربین دیجیتال آماده عضو گیری است

پنجشنبه ۰۹ بهمن ۱۳۸۲

همانطور که قبلا" اعلام شده بود . فروم ( انجمن ) دوربین دیجیتال از 15 بهمن ماه به طور رسمی کار خود را آغاز خواهد کرد. علاقه مندان به شرکت در مباحث این انجمن که در زمینه دوربین دیجیتال خواهد بود. از هم اکنون می توانند نسبت به عضویت خود اقدام نمایند . آشنایی با انجمنعضویت


نمایشگاه عکس محمد غزالی و رضا سید پایداری

چهارشنبه ۰۸ بهمن ۱۳۸۲

روز شنبه 11 بهمن 1382 در گالری راه ابریشم افتتاحیه نمایشگاه عکس محمد غزالی و رضا سید پایداری با عنوان مترو از ساعت 5 تا 30/8 بعدازظهر برگزار می شود . این نمایشگاه تا 30 بهمن از ساعت 11 صبح تا 7 بعداز ظهر در گالری راه ابریشم برپاست.
گالری راه ابریشم : بلواار آفریقا . خیابان تابان شرقی . شماره 75


وبلاگ دوم سایت کارگاه ، مبارک است

سه شنبه ۰۷ بهمن ۱۳۸۲

پس از راه اندازی روزنوشت های یلدا معیری در سایت کارگاه اینک مدیر سایت آقای تهرانی هم به جمع بلاگر ها پیوستند و وبلاگ دوم این سایت نیز فعال شد . از قرار تعداد این وبلاگ ها بیشتر هم خواهد شد که جای خوشحالی بسیار دارد مخصوصا" تا آنجا که ما می دانیم آقای طهماسب پور هم قرار است در وبلاگی دیگر درباره تاریخ عکاسی ایران بنویسند که از این بهتر نمی شود. سایت عکاسی صمیمانه ترین تبریکات خود رابه این عزیزان اعلام داشته و موفقیت همگی را آرزومند است .


بهترین دوربین های دیجیتال در سال 2003 در وبلاگ دوربین دیجیتال

سه شنبه ۰۷ بهمن ۱۳۸۲

هر روز ایمیلهای زیادی از جانب دوستان بدست من می رسد که می پرسند "چه دوربینی بخریم؟". این سوالی است که پاسخگویی به آن بدون در نظر گرفتن نیازها و شرایط افراد مشکل است. ادامه مطلب


معرفی سایت عکاس ایرانی

سه شنبه ۰۷ بهمن ۱۳۸۲

یک سایت تر و تمیز عکاسی : سایت مجید پناهی سایت عکاسی با تبریک به این عکاس عزیز به خاطر راه اندازی این سایت امیدوار است که جامعه عکاسی ایرا ن به اهمیت حضور فعال در اینترنت آگاه شوند و با حضور به هنگام خود در این رسانه پرنفوذ و قدرتمند توان عکاسی ایران را به جهانیان معرفی نمایند. سایت عکاسی آماده است تا با حمایت از راه اندازی سایت عکاسان ایرانی به گسترش سایتهای عکاسی کمک نماید . به امید روزی که هر عکاس ایرانی یک سایت شخصی فعال داشته باشد .


تازه‌های عکاسی

وبلاگ در سایت عکاسی

وبلاگ و فتوبلاگ

انجمن‌های عکاسی

سایت عکاسی

سایت عکاسان ایرانی

Powered by Practicalidea