خبر
( تعداد مطالب : ۹۲۶۲ )

نخستین جشنواره عکس ورزشی ایران

پنجشنبه ۰۴ دى ۱۳۸۲

از کلیه هنرمندان عکاس دعوت می گردد در نخستین جشنواره عکس ورزشی ایران با حداکثر 6 قطعه عکس در ابعاد حداقل 30×20 و حداکثر 60×50 به صورت رنگی ، سیاه و سفید و دیجیتال شرکت نمایند. در مراسم افتتاحیه ، به سه نفر از برگزیدگان علاوه بر مدال و تندیس جشنواره به ترتیب 10 ، 7 و 5 سکه بهار آزادی اهدا می گردد.
مهلت ارسال آثار 25 دی ماه و زمان برگزاری 27 لغایت 30 بهمن ماه ... ادامه


گزارش دبیر دومین جشنواره عكس كودك كانون پرورش فكری كودكان و نوجوانان

پنجشنبه ۰۴ دى ۱۳۸۲

هر چه گویم عشق را شرح و بیان
چون به عشق آیم خجل باشم از آن

به نام خدا

با سلام به تك تك شما میهمانان گرامی كه از نقاط دور و نزدیك، قدم رنجه كرده‌اید و با حضور خود موجب گرمی این محفل شده‌اید.
مقدمتان مبارك!
و سلام به هنرمندان خردسال و نوجوان كه بی‌عشق به آنان این حركت، پا و جان نمی‌گرفت.
یك سال از زمانی كه آرزوی برگزاری دومین جشنوارة عكس كودك را با شما در ... ادامه


معرفی سایت درباره دوربین دیجیتال

چهارشنبه ۰۳ دى ۱۳۸۲

linkerkant.jpg

یک سایت خیلی خوب درباره دوربین های عکاسی دیجیتال . در این سایت میتوانید اطلاعات جامع و کامل و مفید و مختصری از دوربین مورد نظرتان را به راحتی مطالعه کنید. از امکانات فوق العاده این سایت امکان مقایسه دوربینهای انتخابی شما در کنار یکدیگر است. در این قسمت لازم است ابتدا 4 دوربین را انتخاب کنید . سپس نتیجه مقایسه آنها را مشاهده کنید.


تمدید نمایشگاه عکس دومین جشنواره عکس کودک تا 10 دی

چهارشنبه ۰۳ دى ۱۳۸۲

پیرو گفت و گو با مسئولان سالنهای مرکزآفرینشهای هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، محل برگزاری نمایشگاه دومین جشنواره عکس کودک، این نمایشگاه تا آخرروز چهارشنبه 3 دی ماه تمدید شد. گفت و گو برای تمدید زمان نمایشگاه برای یک هفته دیگر در جریان است. در صورت موافقت مسئولان، تاریخ دقیق به اطلاع دوستان خواهد رسید.

اسماعیل عباسی


تکمیل خبر
تلاش برای تمدید به نتیجه ... ادامه


معرفی Pocket Phojo 2.5

سه شنبه ۰۲ دى ۱۳۸۲

idrunaphojo.gif
شرکت Idruna عرضه Pocket Phojo 2.5 را اعلام نمود. این نرم افزار پیشرفت عمده‌ای نسبت به نسخه قبلی مخصوص PC جیبی نموده و به عکاسان خبری امکان انتقال سریع تصاویر به دستگاه را با حداکثر سرعت و اطمینان فراهم می‌نماید. پیشرفتهای عمده ای در این مدل ایجاد گردیده است که شامل موتور پردازش تصویر کاملا جدید، مصرف حافظه کمتر، امکانات اضافی برای استفاده کنندگان Nikon D2H، ... ادامه


توصیه جهت خرید دوربین دیجیتال برای کاربران غیر حرفه ای

سه شنبه ۰۲ دى ۱۳۸۲

متاسفانه در مملکت ما قبل از اینکه فرهنگ و اطلاعات استفاده از وسیله ای ارائه شود آن محصول به بازار عرضه و باعث ضرر و زیان بسیاری می شود حالا از طرح های بزرگ ملی گرفته تا ابزار و وسایل کوچک و خانگی و شخصی . یکی از این وسایل که قبل از ارائه اطلاعاتش خودش به شکل گسترده ای در بازار یافت می شود دوربین دیجیتال است . و ظاهرا" خریداران این محصول تنها چیزی که برایشان ... ادامه


تازه‌های عکاسی

وبلاگ در سایت عکاسی

وبلاگ و فتوبلاگ

انجمن‌های عکاسی

سایت عکاسی

سایت عکاسان ایرانی

Powered by Practicalidea