همانطور که از مدت ها قبل وعده دادیم بودیم به لطف و همراهی شما مخاطبان گرامی توانستیم برای اولین بار پوشش جامع و کاملی از نمایشگاه بزرگ فنآوری های دنیای عکاسی «فتوکینا» داشته باشیم و ضمن معرفی محصولات جدید ، حواشی این نمایشگاه را با عکس و مطلب در بخش سفرنامه فتوکینا پوشش دهیم. با پایان یافتن نمایشگاه ارتباط اینترنتی برای چند روز قطع بود و وبلاگ و سایر قسمت های سایت به طور مرتب بروز نشد که در اینجا به علت این اختلال پوزش می خواهیم. همانطور که قبلا” هم اعلام کردیم با پایان زمان نمایشگاه فتو کینا ۲۰۰۴ کار ما به پایان نرسیده و اخبار و مطالب و مقالات بسیاری ره آورد نمایشگاه فتو کینا است که بتدریج ترجمه و منتشر خواهد شد. همچنین عکس های بسیاری از محل برگزاری نمایشگاه تهیه شده است که در روزهای آینده به مرور مشاهده خواهید کرد.

جا دارد از همکاری دوستان عزیز محمدرضا شهبازی و نعما محمدیان روشن نهایت سپاس و تشکر را داشته باشم . بدون زحمات و یاری این عزیزان اداره بخش ویژه فتوکینا غیر ممکن بود و همه مسئولیت ترجمه سریع و انتشار مطالب بخش ویژه فتوکینا بر عهده این دو همراه همیشگی بود. یاریتان را سپاس.

در طول دو هقته اخیر امکان پاسخگویی به ایمیل های دوستان نبود که امروز تعداد بسیاری از این ایمیل ها پاسخ داده شد و الباقی در روزهای آینده پاسخ خود را دریافت خواهند کرد.

در نظر داریم به منظور دسترسی هر چه راحت تر و سریع تر مخاطبان گرامی تغییراتی در سایت ایجاد نماییم لذا از یکایک شما گرامیان استدعا داریم نظرات خود را در جهت بهبود عملکرد سایت عکاسی برای ما ارسال نمایید. با تشکر