APO MACRO 150mm F2.8 EX DG HSM

• لنزها طوری طراحی شده اند تا عملکرد بهتری با دوربینهای دیجیتالی SLR و همچنین دوربین های فیلمی ۳۵ میلیمتری داشته باشند .
• بسیار جمع و جور و سبک وزن، لنزی با دیافراگم تله فتوی بزرگ با ماکرویی به اندازه طبیعی .
• موتور ما وراء صوت (HSM) با قابلیت دائم فوکوس دستی.
• راندمان اپتیکی عالی با سیستم فوکوس شناور
• سوکت سه پایه قابل جداشدن

شرکت SIGMA اولین لنز سرعت بالای تله ماکروی دنیا بنام TELE MACRO 150mm F2.8 EX DG HSM را عرضه نموده است . این لنز تله ماکرو با دیافراگم بزرگ توانایی گرفتن عکسهایی از نمای نزدیک در اندازه طبیعی ۱ : ۱ را برای شما ایجاد می‌نماید. دیافراگم بزرگ F2.8 این لنز را به یک لنز ایده ال برای دوربین ها ی SLR دیجیتالی و همچنین SLR فیلمی تبدیل نموده است. طراحی قدرتمند جدید این لنز حداکثر اصلاح ممکن را برای کاهش انحراف رنگی عرضی که بیشتر دوربین های دیجیتال دچار آن هستند بکار برده است.
دو المان شیشه ای با پراکندگی نوری پایین (SLD) انواع انحرافهای نوری را کنترل نموده و کیفیت تصویر را تضمین می کند.

سیستم فوکوس شناور دو گروه لنز مختلف را در سیستم اپتیکی به موقعیت های مختلف حرکت می دهد. این سیستم انحراف آستیگماتیک و خطای کروی لنز را جبران می کند. مدلهای HSM امکان فوکوس خودکار با سرعت بسیار بالا و بدون سرو صدا و نیز قابلیت فکوس دستی دائمی را به وجود می آورد .

مشخصات :
فاصله کانونی : ۱۵۰ میلی متری
کمترین دیافراگم : F22
ساختار لنز : ۱۶ المان در ۱۲ گروه
زاویه دید : ۴/۱۶ درجه
تعداد تیغه های دیافراگم : ۹ تیغه
کمترین فاصله فوکوس : ۳۸ سانتیمتر
سایزفیلتر :۷۲ میلی متر
ابعاد : ضخامت ۶/۷۹ میلی متر / طول ۱۳۷ میلی متر
نشیمنگاه های ( AF) موجود: SIGMA , CANON , NIKON D
وزن : ۸۹۵ گرم
Sigma 28-70mm F2.8 EX DG

کوچکترین و سبکترین لنز زوم دنیا با دیافراگم بزرگ و قابل اطمینان
• لنزها طوری طراحی شده اند تا عملکرد بهتری با دوربینهای دیجیتالی SLR و همچنین دوربین های فیلمی ۳۵ میلیمتری داشته باشند .
• پوشش چند لایه ای فوق العاده (SML) سایه و فلر عکس را کاهش می دهد .
• دو المان شیشه ای با پراکندگی نوری پایین (SLD) و ۴ لنز آسپریکال تصوایری با کیفیت بالا در تمام محدوده زوم به وجود می آورد .
• کمترین فاصله کانونی ۳۳ میلی متری در همه فاصله های کانونی
شرکت SIGMA مفتخر است لنز جدید ۲۸-۷۰ mm F2.8 EX DG خود را معرفی کند . این لنز کوچکترین لنز زوم دنیا با دیافراگم بزرگ و ثابت بوده و برای دوربین های دیجیتالی S LR بسیار مناسب می باشد. این لنز مخصوصا برای دوربین های دیجیتال بهینه شده است و پوشش چند لایه فوق العاده آن ضمن عملکرد رنگی عالی ، سایه و فلر عکس را کاهش می دهد.
دو المان SLD و چهار لنز آسپریکال حداکثر اصلاح ممکن را در مورد انواع خطا ها از جمله تمام انواع انحراف های تصویری و نیز خطای کروی لنز انجام میدهند. طراحی پیشرفته لنز عملکرد عالی در تمام محدوده زوم تضمین می کند .
استفاده از لنزهای آسپریکال در ساخت این لنز نه تنها انحرافات را اصلاح می کند بلکه امکان طراحی لنزی سبک و خیلی کوچک را فراهم می کند. این لنز با وجود کوچکی، هنوز قابل اعتماد بوده و دارای طول ۲/۸۷ میلی متر و بیشترین قطر ۷۴ میلی متر می باشد. سایز فیلتر : ۶۷ میلی متر و وزن آن:۵۱۰ است. کمترین فاصله فوکوس این لنز ۳۳ سانتیمتر در تمام فاصله کانونی‌ها و بیشترین ضریب بزرگنمایی آن ۴/۴: ۱ برابر است که برای عکاسی از نزدیک بسیار مناسب می باشد.
سیستم فوکوس داخلی آن این امکان را برای لنز فراهم می کند که بدون هیچ چرخشی در جلوی لنز عمل فوکوس انجام شود. بنابر این اتصال انواع حلقه ها و فیلترهایی که مدور نیستند براحتی صورت می گیرد.
مشخصات :
فاصله کانونی : ۷۰-۲۸ میلی متر
کمترین دیا فراگم : ۲۲F
ساختار لنز : ۱۴ المان در ۱۲ گروه
زاویه دید : ۴/۷۵ تا ۳/۳۴ درجه
تعداد تیغه های دیافراگم : ۹ PCS
کمترین فاصله کانونی : ۳۳ سانتی متر
بیشترین میزان بزرگنمایی : ۴/۴ : ۱
سایز فیلتر :۶۷ میلیمتر
نشیمنگاههای AF موجود : MINOLTAD , PENTAX , NIKOND , CANON , SIGMA
وزن :۵۱۰ گرم
mm 18-125 F3.5-5.6 DC
این لنز بطور ویژه برای دوربین های دیجیتال SLR طراحی شده و دارای نسبت بزرگنمایی بالا معادل با ۶.۹ برابر می باشد. دایره تصویر برای هماهنگی با اندازه سنسور دوربین های دیجیتال SLR تنظطیم شده است. یک المان ویژه با تفرق نوری پایین SLD و دو قطعه المان شیشه ای آسپریکال راندمان بالای نوری در تمام محدوده زوم لنز را اایجاد نموده، ضمن اینکه سبکی و کوچکی لنز نیز حفظ شده است. این لنز در تمام فواصل کانونی دارای حداقل فاصله فوکوس ۵۰ سانتیمتر بوده و دارای سیستم فوکوس داخلی می باشد. چون جلوی لنز نمی چرخد، استفاده از هودهای گلبرگی و فیلترهای پولاریزه مدور براحتی امکان پذیر است. ضمنا این لنز دارای سوئیچ قفل زوم می باشد که مانع تغییرات تدریجی زوم می شود.

مشخصات :
فاصله کانونی : ۱۲۵-۱۸ میلیمتر
کمترین دیافراگم : ۲۲F
ساختا ر لنزها : ۱۵ المنت در ۱۴ گروه
زاویه دید : ۶۲ تا ۹/۹ درجه
تعداد تیغه های دیافراگم :۷ PCS
کمترین فاصله فوکوس : ۵۰ سانتیمتر
حداکثر بزرگنمایی : ۳/۵: ۱ برابر
سایز فیلتر : ۶۲میلیمتر
ابعاد : ضخامت : ۷۰ میلیمتر طول ۸۳ میلیمتر
وزن : ۴۰۵ گرمmm 24 – ۷۰ F2.8 EX DG MACRO

این لنز زوم استاندارد با دیافراگم باز، هم برای دوربین های دیجیتالی و هم دوربین های فیلمی SLR 35 میلیمتری دارای عملکرد بسیار خوبی است.
• سری لنزهای EX DG برای دوربین های دیجیتالی SLR و همچنین ۳۵ میلیمتری دارای عملکردی عالی می باشد.
• با استفاده از دو المان مخصوص با تفرق نوری پایین (SLD) به همراه یک المان شیشه ای آسپریکال و دو لنز آسپریکال ترکیبی کیفیت تصویر عالی به دست می آید.
• دارای فاصله فوکوس حداقل ۴۰ سانتیمتر و نسبت بزرگنمایی ۱:۳.۸ می باشد.
• سیستم دوگانه فوکوس (DF) استفاده از لنز را راحت نموده است.

دیافراگم باز F2.8 این لنز، در تمام محدوده فاصله کانونی از زاویه باز ۲۴ م.م. گرفته تا تله فتوی متوسط ۷۰ م.م. قابل استفاده است. پوشش چند لایه ای این لنز تاثیر نورهای مزاحم منعکس شده از سنسور تصویر را حذف می کند.
دو المان SLD یکی المان آسپریکال شیشه ای یکپارچه به همراه دو المان ترکیبی آسپریکال انواع انحرافات تصویری را تصحیح نموده و راندمان نوری سطح بالایی را ایجاد می نماید. این لنز در تمام فواصل کانونی دارای حداقل فاصله فوکوس ۴۰ سانتیمتر می باشد و می تواند با بزرگنمایی ۱:۳.۸ عکاسی ماکرو نماید. ضمنا این لنز از سیستم دوگانه فوکوس (DF) استفاده می‌کند که نگه داشتن لنز در فرآیند فوکوس خودکار را راحت میکند و با این وجود دارای حلقه فوکوس بزرگی برای فوکوس دستی است. چون جلوی لنز نمی چرخد، استفاده از هودهای گلبرگی و فیلترهای پولاریزه مدور براحتی امکان پذیر است.
مشخصات :
فاصله کانونی :۷۰-۲۴ میلی متر
کوچکترین دیافراگم : ۳۲ F
ساختار لنزها : ۱۴ المنت در ۱۳گروه
زاویه دید : ۳/۳۴-۱/۸۴ درجه
تعداد تیغه های دیافراگم : PCS 9
کمترین فاصله فوکوس : ۴۰ سانتی متر
حداکثر بزرگنمایی : ۸/۳ :۱
سایز فیلتر : ۸۲ میلی متر
ابعاد : ضخامت ۷/۸۸ میلیمتری
طول: ۵/۱۱۵ میلیمتر
وزن : ۷۱۵گرم
نشیمنگاه های AF موجود : MINOLTAD , PENTAX , NIKON D , CANON, SIGMA

برای اطلاعات بیشتر لنزها و دریافت بروشور می توانید با شرکت سیگل نماینده انحصاری محصولاتSIGMA در ایران تماس حاصل فرمایید:
فاکس : ۶۹۵۴۰۸۹ تلفن : ۹۱-۶۹۵۴۰۹
صندوق پستی : ۱۳۱۸۵۹۳۴
seegoalco@neda.net