ویژه دارندگان دوربین عکاسی دیجیتال سامسونگ

samsung.jpg

سامسونگ با همکاری سایت عکاسی اولین و بزرگترین مسابقه عکاسی اینترنتی ایران را با جوایز ارزنده برگزار می کنند. موضوع: آزاد
زمان: از ۱ ثانیه بامداد اول مهر ۸۶ تا ۱ ثانیه مانده به اول دی ۸۶ شرایط شرکت:
این مسابقه ویژه دارندگان دوربین عکاسی دیجیتال سامسونگ است و فقط عکس هایی که با دوربین دیجیتال سامسونگ گرفته شده است می توانند در این مسابقه شرکت کنند. مسابقه به صورت اینترنتی برگزار می شود و علاقه مندان به شرکت در مسابقه ابتدا باید در گالری سایت عکاسی ثبت نام کنند.
مراحل شرکت در مسابقه
۱- داشتن یک دوربین عکاسی دیجیتال سامسونگ
۲- مطالعه دقیق راهنما گالری سایت عکاسی
۳- پذیرفتن تعهدنامه کاربران ، مقررات فعالیت در گالری سایت عکاسی و ورود به بخش ثبت نام
۴- درج مشخصات کامل در بخش ثبت نام / هنگام ثبت نام حتما نوع دوربین خود را مشخص کنید.
۵- فعال سازی ایمیل دریافتی پس از ثبت نام
۶- ورود به گالری و ارسال عکس طبق مقررات: عکس شما حتما” باید با دوربین دیجیتال سامسونگ گرفته شده باشد. ضلع بزرگ عکس حداکثر ۷۴۰ پیکسل و حجم عکس حداکثر ۱۶۰ کیلوبایت با کیفیت خوب
۷- تکمیل اطلاعات مربوط به هر عکس
۸- انتخاب دسته “جشنواره سامسونگ”
۹- ثبت اطلاعات و ارسال نهایی عکس / توجه داشته باشید اگر عکس شما با دوربین سامسونگ گرفته نشده باشد در این مرحله عکس ارسال نمی شود و با پیغام خطا در ارسال مواجه خواهید شد. – پس از ثبت نام همه شرکت کنندگان می توانند روزانه یک عکس برای شرکت در این مسابقه ارسال کنند.
– شرکت در مسابقه برای دارندگان دوربین سامسونگ محدودیتی ندارد و به بهترین عکس با موضوع “آزاد” جوایز ارزنده ای از سوی سامسونگ اهداء خواهد شد.
– اگر چه موضوع مسابقه آزاد است ولی خلاقیت و کیفیت در عکس ها بسیار مورد توجه است.
– شرکت در مسابقه برای آن دسته از اعضاء فعلی گالری سایت عکاسی که دوربین دیجیتال سامسونگ دارند آزاد است و افرادی که برای شرکت در مسابقه ثبت نام می کنند می توانند علاوه بر شرکت در مسابقه در گالری سایت نیز فعالیت کنند و از امکانات گالری استفاده کنند. نکات مهم:
– برای شرکت در مسابقه پس از ارسال عکس در دسته بندی عکس ها حتما” دقت کنید “جشنواره سامسونگ” را انتخاب کنید.
– سیستم سایت به نحوی طراحی شده که از قبول عکس دوربین های دیگر برای شرکت در مسابقه خودداری می کند.
– مشخصات شرکت کنندگان باید با هویت واقعی باشد. اگر عکس شما برگزیده شود ولی مشخصات ثبت شده در سایت با مدارک شناسائی منطبق نباشد جایزه ای به شما تعلق نمی گیرد.
– در شرایط برابر اولویت با عکس هایی است که اطلاعات آنها با دقت و کامل تکمیل شده باشد. توضیحات کامل شما می تواند در برگزیده شدن عکس موثر باشد.
– به هر شرکت کننده فقط یک جایزه تعلق می گیرد.
– در صورت برگزیده شدن برای دریافت جایزه خود حتما باید دوربینی که عکس هایش را ارسال کردید به همراه داشته باشید. جوایز:
نفر اول: تلوزیون ۲۹ اینیچ اسلیم فیت سامسونگ
نفر دوم: تلوزیون ۲۱ اینیچ اسلیم فیت سامسونگ
نفر سوم تا هجدهم: MP3 Player سامسونگ
و دو جایزه ویژه: فتو پرینتر سامسونگ داوری:
داوری آثار بر اساس نظر هیات داوران محمد تهرانی مدیر سایت کارگاه / ساسان توکلی مدیر سایت تهران ۲۴ و علیرضا نیک‌نژاد مدیر سایت عکاسی خواهد بود.
هیات داوران با دقت و توجه همه آثار را بررسی و بر اساس نگاه خلاق و استفاده صحیح از امکانات دوربین سامسونگ، نظر خود را اعلام خواهد کرد. در صورت بروز هرگونه مشکل یا پرسش می توانید از شنبه تا چهارشنبه بین ساعت ۲ تا ۴ بعدازظهر با دفتر سایت عکاسی به شماره ۸۸۳۲۵۰۶۸ تماس بگیرید. یا از طریق ایمیل info@akkasee.com با ما در تماس باشید. راهنمای آماده سازی عکس