آرزوی هر عکاس یک سایت، شاید شبیه به شعار های تبلیغاتی باشد ولی باور کنید یک ضرورت اجتناب ناپذیر است. هر چه هم دیرتر اقدام کنید عقب تر هستید. در همین دو سه روزه اخیر سه سایت عکاسی فعال شدند که همگی با طراحی مناسب سعی و تلاش خود را برای ارائه یک سایت مناسب نموده اند.

سایت آریا استودیو متعلق به یدالله ولی زاده

سایت علیرضا دزفولیان

سایت land in pix متعلق به بابک خرم

در این میان وبلاگ ساتیار امامی را هم که همگی می شناسید این روزها به طور مرتب بروز می شود. البته امیدواریم ساتیار با استاندارد بهتری این وبلاگ را بروز کند تا اطلاعات و عکس هایش بیشتر قابل استفاده باشد.

و یک نکته مهم : سایت عکاسی از مدتها پیش برنامه ریزی و اقدام گسترده ای را جهت در اختیار گذاشتن وبلاگ و وب سایت به عکاسان کشور انجام داده بود که در حال حاضر به نتیجه رسیده است.
عکاسانی که قصد دارند صاحب وبلاگ شوند می تواند بدون پرداخت هیچ هزینه ای از سایت عکاسی درخواست وبلاگ کنند. بزودی چند وبلاگ از عکاسان خوب و فعال کشورمان در سایت عکاسی فعال خواهد شد. نشانی وبلاگ هم به صورت akkasee.com.نام مورد نظر شما.www خواهد بود.
تنها شرط که نه ولی خواهش ما از عکاسانی که در خواست وبلاگ می نمایند این است که به طور مستمر وبلاگ خود را به روز نمایند. در صورت تمایل به داشتن وبلاگ در سایت عکاسی با ایمیل سایت تماس بگیرید.

و اما درخصوص وب سایت سایت عکاسی با همکاری تیم برنامه نویسی ابزارهای فارسی اقدام به تهیه پکیج اختصاصی هنرمندان نمونه است که شما می توانید با هزینه ای بسیار کم و در مدت بسیار کوتاهی صاحب یک وب سایت اختصاصی تحت مدیریت خودتان شوید. این پکیج از قابلیت های بسیار بالایی برخوردار است که در روزهای آتی به تفصیل آن را معرفی خواهیم کرد.