عکاسان و علاقه‌مندان تا دهم مرداد مهلت دارند آثار را به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.
مسعود زارعیان دبیر جشنواره با اعلام این خبر گفت: با توجه به استقبال علاقه مندان به ویژه عکاسان سراسر کشور ، آخرین مهلت ارسال آثار عکاسی به جشنواره عکس "روحانیت" به دهم مرداد ماه موکول شد و این تاریخ تمدید نخواهد شد.
وی با اشاره به ارسال بیش از ۱۰۰۰ عکس به دبیرخانه و شرکت عکاسان مطرحی از سراسر کشور تاکنون، اظهار امیدواری کرد با توجه به اطلاع رسانی بیشتر، این آمار افزایش یابد.
زارعیان همچنین با اعلام افزایش دو میلیون ریالی جوایز جشنواره با مشارکت بخش خصوصی گفت: به عکاسان برگزیده اول تا سوم به طور هم ارزش تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و مبلغ شش میلیون ریال اهدا می‌شود و به هر قطعه عکس راه یافته به نمایشگاه نیز مبلغ سیصد هزار ریال و به مجموعه عکس پانصد هزار ریال تعلق می‌گیرد. همچنین ستاد یادواره شهدای روحانی و بنیاد شهید و ایثارگران خراسان رضوی نیز جوایز ارزشمندی را برای برگزیدگان جشنواره درنظر گرفته اند.
وی برگزاری این جشنواره را گام بزرگی در باز معرفی شکل فعالیت و نوع رابطه روحانیون با آحاد جامعه دانست و تحصیل دانش و تولید علم، روحانیت و تبلیغ دینی، روحانیت و حماسه و رزم، روحانیت و ساده‌زیستی، روحانیت و فعالیت‌های اجتماعی و… را از برخی محورهای جشنواره بر شمرد.
اختتامیه این جشنواره و اهدای جوایز برندگان ۲۲ مرداد همزمان با نمایشگاه  آثار برگزیده برگزار می‌شود.
[اطلاعات بیشتر]