ساعت ۶ بعد از ظهر پنجشنبه ۸ مرداد ۸۸ سومین نمایشگاه گروهی عکاسان گروه ۱۰با  عنوان "سکوت" در گالری تماشا قزوین افتتاح می شود. فرشته اصغری، رشیده بابایی، عرفان دادخواه، مریم فرساد، پروانه موسس، آرش ملاحسنی، داریوش مرادی، حیدر موسوی عکاسان شرکت کننده در این نمایشگاه هستند. نمایشگاه تا ۱۸ مرداد ماه ۸۸ ادامه دارد.
گروه عکاسان ۱۰ دومین گروه عکاسی بعد از گروه آمونت که در قزوین فعالیت خود را از سال ۱۳۸۶ شروع کرده است. دو نمایشگاه در این شهر (بهمن ۱۳۸۶) و دوچرخه ۲۸ (مهرماه ۱۳۸۷) از جمله نمایشگاه های گروهی آنها در این دوسال فعالیت می باشد. سکوتُ سومین نمایشگاه این گروه به حساب می آید. کلیه عکس های این نمایشگاه از سال گذشته به این طرف گرفته شده و در ابعاد ۵۰×۷۵ ارائه شده است.

مهدی وثوق نیا در بروشور نمایشگاه نوشته است:
 سکوت میان خود و عکس
عکس با تمام ارتباط بیانی‌ای که با مخاطب دارد تنها یادآور سکوتی است که عکاس با فشردن دکمه شاتر، ابدی‌اش می‌سازد. وقتی به عکس‌ها نگاه می‌کنیم به چه می‌اندیشیم؟ با کمی تامل درمی‌یابیم که در سکوت شناور‌یم؛ سکوتی سخت متفکرانه و جاری میان خود و عکس. و این چنین است که تنهایی ما را در بر می‌گیرد. عکس‌ها سرد نگاهمان می‌کنند و با نگاه گرم ما جاودانه می‌شوند؛ و این همه در سکوت ما و عکس پدیدار می‌شود.
عکس‌ها مهم‌ترین اسناد سکوتی هستند که روزی ما را در خود خواهد گرفت. انسان‌ها، اشیاء، مناظر و … وقتی در کادر عکس قرار می‌گیرند گویی دیگر تنها در همین کادر حضور دارند؛ آنچه هست عکس است و بس.
ساعات بازدید:۹ الی ۱۳- ۱۶الی ۲۰.
نشانی: قزوین، خیابان نادری شمالی، مجتمع فرهنگی هنری ارشاد، نگارخانه تماشا