دو عکاس ایرانی به جمع برندگان نهایی مسابقه‌ی آنلاین عکاسی «دنیا در حرکت» که از سوی آژانس فرانسوی توسعه برگزار شده بود، راه یافتند. +

   چندی پیش سایت عکاسی فراخوان و معرفی این مسابقه‌ی بین‌المللی را منتشر کرد که مورد استقبال عکاسان ایرانی قرار گرفت. اکنون پس از پایان داوری‌های مردمی و حرفه‌ای نام رضا گلچین و پیمان بردبار، عکاسان ایرانی، در میان برندگان جوایز اصلی این مسابقه دیده می‌شود.

900920_2
عکس رضا گلچین

    در قسمت عکس‌های منتخب هیات داوران عکسی از رضا گلچین رتبه‌ی دوم را بدست آورد. یک دستگاه دوربین عکاسی Fujifilm X10 به ارزش ۶۰۰ یورو و نیز بن خرید یکی از کتاب‌های عکس Photocité به ارزش حدود ۵۶ یورو بعنوان جایزه‌ی این بخش به این عکاس ایرانی تعلق می‌گیرد.


900920
عکس پیمان بردبار

  در میان برگزیدگان آرای مردمی هم عکسی از پیمان بردبار حائز رتبه‌ی نخست شد تا یک دستگاه دوربین عکاسی Fujifilm FinePix HS20EXR به همراه لوازم جانبی (کیف + کارت حافظه‌ی SD با ظرفیت ۱۶ گیگابایت) به ارزش ۳۵۰ یورو و نیز امکان چاپ یک عکس در قالب پوستر‌ به ابعاد ۵۰ در ۷۵ سانتیمتر بصورت لمینت آلومینیومی توسط Photocité به ارزش حدود ۱۱۰ یورو بعنوان جایزه‌ی این بخش به این عکاس ایرانی تعلق بگیرد.

  آژانس فرانسوی توسعه به مناسبت هفتادمین سالگرد تاسیس خود اقدام به برگزاری این مسابقه‌ی آنلاین عکاسی با موضوع «دنیا در حرکت» نمود. هر عکاس می‌توانست با حداکثر ۳ تک عکس که با تم مسابقه همخوانی داشته و حامل مفهوم دنیای در حال تغییر و دگرگونی باشد در این رقابت شرکت کند.