901002_2

با برگزاری آخرین اردوی چهارمین جشنواره ملی عکس مشهد، دبیرخانه این جشنواره رسما وارد مرحله پذیرش آثار شرکت کنندگان شد. آخرین اردوی شهری از سلسله برنامه‌های آموزشی، فرهنگی چهارمین جشنواره ملی عکس مشهد صبح جمعه ۲ دی‌ماه ۹۰ در مشهد برگزار شد. این اردو پذیرای ۱۳۹ عکاس شرکت کننده از مشهد و دیگر شهر‌های استان خراسان رضوی بود و عکاسان در طول این اردوی یک روزه به عکاسی در فضای معماری شهری و بافت سنتی این شهر پرداختند.
کیارنگ علایی دبیر چهارمین جشنواره ملی عکس مشهد با اعلام این خبر افزود: ۳۵۱ عکاس از شهر‌های مختلف ایران در سه اردوی برگزار شده در آذر و دی‌ماه سال‌جاری شرکت کرده‌اند که این آمار نسبت به دوره پیشین جشنواره، رشد ۶۰ درصدی را نمایش می‌دهد.
وی با اعلام این‌که مهلت ارسال اثر به دبیرخانه این جشنواره به هیچ عنوان تمدید نمی‌شود آخرین مهلت دریافت آثار عکاسان ارجمند را ۱۵ دی‌ماه ۹۰ اعلام کرد و از شرکت کنندگان خواست ضمن دقت به مفاد فراخوان و بخش‌های ۴ گانه جشنواره، حداکثر تا این تاریخ آثار خود را به دبیرخانه تحویل دهند.
چهارمین جشنواره ملی عکس مشهد توسط مدیریت امور هنری شهرداری مشهد برگزار می‌شود و نشانی دبیرخانه آن از این قرار است: مشهد، کوهسنگی، انتهای خیابان شهید بهشتی، خانه هنرمندان شهرداری مشهد