910516

خانه سینماگران جوان چهارمین سری از کمپ‌های عکاسی خود را از جمعه بیست و هفتم مرداد ماه ۹۱ به مدت سه روز در مناطق ییلاقی تالش، اسالم و خلخال برگزار می‌کند.
در این کمپ کارگاه‌های تخصصی عکاسی تدارک دیده شده و در پایان آخرین روز کمپ پس از بررسی آثار شرکت کنندگان به منتخبین جوایزی به رسم یادبود اهدا می‌شود.
اقامت در خانه‌های روستایی، عکاسی از مناظر بکر و کم نظیر منطقه، عکاسی از جنگل، بازدید و عکاسی از ییلاقات تالش و اسالم و.. بخشی از برنامه‌های متنوعی است که برای این کمپ پیش بینی شده است
در دوره‌های گذشته کمپ‌های عکاسی خانه سینماگران جوان همواره بیش از ۹۰ نفر از علاقمندان، همسفر این برنامه جذاب، تفریحی و آموزشی بودند ولی در این کمپ به دلیل محدودیت اقامت ظرفیت اعلام شده فقط ۴۰ نفر می‌باشد
نکته قابل توجه این برنامه اسکان گروه در منطقه «اسب هونی» از ییلاقات زیبا و بکر تالش است که برای روزهای دیگر بازدید‌هایی از ییلاق‌های دیگر همچون: سوباتان، پیر سون، ناو اسالم و خانه سفید در نظر گرفته شده که از منطقه اسکان، گروه بوسیله وانت و جیپ از میان راه‌های سر سبز و جنگلی به این ییلاقات منتقل خواهند شد.
آرش عاشوری نیا مدرس کارگاه‌های این کمپ خواهد بود.
کمپ عکاسی تالش – اسالم – خلخال توسط خانه سینماگران جوان با مشارکت موسسه توریستی ایران دوستان در مناطق ییلاقی تالش و اسالم برگزار می‌شود.
برای دریافت اطلاعات بیشتر و ثبت نام آنلاین به سایت مراجعه و یا با شماره‌های ۸۸۷۳۹۳۴۱ – ۸۸۷۳۱۵۷۹ روابط عمومی خانه سینماگران جوان تماس بگیرید.