910803_1

جمعه، ۵ آبان‌ نمایشگاه عکس محسن سعیدی و هادی دهقان‌پور با عنوان «خانهٔ دوست» در سبزوار افتتاح می‌شود.
در این نمایشگاه  ۳۰  عکس با موضوع حج در ابعاد ۵۰×۷۰  ارائه می‌شود.

در مقدمهٔ این نمایشگاه آمده است: «روزهای ذی‌الحجه، دل‌ها را به حریم حرم می‌برد و یاد‌ها را متوجه معبود حقیقی می‌کند، روزهایی که چه مشرف‌شدگان به خانهٔ دوست و چه توفیق‌نیافتگان را به‌یاد آن دیار مقدسه می‌اندازت. «خانهٔ دوست» همین نزدیکی‌هاست و تنها کافی است تا چشم دل باز کنیم تا خود را میان طواف‌کنندگان حضرت دوست ببینیم. در این روزهای مقدس و نورانی که بین دو عید بزرگ یعنی عید سعید قربان و عید غدیر قرار گرفته‌ایم، تصاویری اختصاصی از سرزمین مکه و مدینه به‌ نمایش در آمده است تا دل‌های هر عاشقی را با حضرت احدیت پیوند زند.»

 محسن سعیدی، متولد ۱۳۶۱ عضو انجمن عکاسان ایران و عضو فدراسیون بین‌المللی عکس فرانسه و برزیل، برگزاری دو نمایشگاه انفرادی و چند نمایشگاه گروهی و همکاری با خبرگزاری‌های ایرنا، ایسنا و مهر را در کارنامهٔ خود دارد. هادی دهقان‌پور متولد ۱۳۵۹ نیز با سابقهٔ برگزاری چند نمایشگاه گروهی و کسب چندین مقام ملی و بین‌المللی، در این نمایشگاه شرکت نموده است.
افتتاحیهٔ نمایشگاه «خانهٔ دوست» ساعت ۱۶.۳۰ جمعه ۵ آبان‌ماه در محل خانهٔ فرهنگ دانشجو واقع در میدان صاحب‌الزمان سبزوار  تا عید غدیر از ساعت ۹ تا ۱۲و ۱۶ تا ۲۱ ادامه دارد.