دبیرخانه‌ جشنواره عکس تیبا در زندگی شهری، راه‌یافتگان به این جشنواره را معرفی کرد.
محمدحسن باقری از قوچان، محمد عیسی از گرگان، ابراهیم علی‌پور از بانه، حمید حیدری دوست از ابرکوه، رضا غلامی‌پور از مشهد، ساجده سرائی از تهران، شهاب تیموری از تهران، صادق رضایی از مشهد، علی رئوفی فر از تهران، محمد اختری از گلبهارخراسان، محمدصادق چناری از تهران، مرتضی غلامی‌پور از مشهد، مسلم عباسی از تهران، معصومه ازغدی از مشهد، مهران صادری از تهران، میثم امانی از تربت حیدریه، ندا کاوسی از تهران، محمدامین افشاری راد از زنجان، مهران فانی خیاوی از مشکین شهر، فاطمه خشایار از خراسان رضوی، مجید خالقی مقدم از خلخال، فریده زینی وند از دره شهر، لیلا نظری از تهران، فرزاد امینی از تهران، سید مدیار شجاعی فر از اهواز و بهزاد نعمتی از تهران عکاسان راه‌یافتگان به جشنواره هستند.

داوری این جشنواره را افشین شاهرودی، مرتضی جانبخش و مهدی حسینی، برعهده داشتند که پس از بررسی ۵۳۳ اثر ارسالی از ۸۰ هنرمند، ۳۸ اثر از ۲۶ عکاس را به عنوان اثر برگزیده انتخاب کردند. این آثار در نمایشگاهی که با همین عنوان برگزار خواهد شد به نمایش گذاشته می‌شوند.

در مراسمی که بزودی برگزار می‌شود از بین این ۲۶ نفر به نفرات اول تا سوم به ترتیب مبلغ پانزده، ده و پنج میلیون ریال جایزه نقدی به همراه صنایع دستی اهداء خواهد شد.
برگزیدگان، گواهینامه شرکت در نمایشگاه عکس تیبا در زندگی شهری را دریافت خواهند کرد. همچنین به ۲۰ نفر  جوایزی از طرف شرکت سایپا اهداء خواهد شد.
گروه خودروسازی سایپا در راستای اهداف خود مبنی بر شناسایی جایگاه محصولات سایپا در جامعه و زندگی مردم، جشنواره عکس «تیبا در زندگی شهری» را برگزار کرد و شرکت فرهنگ فیلم تهران مجری این جشنواره است.