در حالیکه پیش از این قرار بود بخش حراج نمایشگاه عکس‌های کوچک، که با آثار ۸ عکاس برگزار شده، روز جمعه ۲۵ مردادماه جاری پایان یابد، ولی این بخش به دلیل استقبال مخاطبان تا آخرین روز نمایشگاه تمدید شد. 
 بنابر اعلام گالری آریا حراج این آثار تا روز دوم شهریورماه ۹۲ یعنی آخرین روز برپایی نمایشگاه عکس‌های کوچک ادامه خواهد داشت. هم‌اکنون هر دو عکس آرمان استپانیان یکی با ۱۰ پیشنهاد و دیگری با ۹ پیشنهاد در این حراج پیشتاز هستند. 
 گفتنی است قیمت پایه آثار حاضر در این حراج ۲۰۰ هزار تومان اعلام شده و با هر پیشنهاد ۵۰ هزار تومان به قیمت اثر اضافه می‌شود. تا روز ۲۵ مردادماه آثار بیژن بنی‌احمدی با ۲ پیشنهاد، فرشاد فدائیان با ۲ پیشنهاد، شادی قدیریان با ۳ پیشنهاد، غزاله هدایت با ۲ پیشنهاد، میترا محاسنی با ۳ پیشنهاد، شهریار توکلی با ۴ پیشنهاد و فرزین شادمهر با ۲ پیشنهاد رو به رو بوده‌اند. 
در بخش نمایشگاهی نیز آثاری از ۷۵ عکاس ایرانی به نمایش در آمده و قیمت آنها بین ۱۰۰ تا ۲۵۰ هزار تومان قیمت‌گذاری شده است. در این بخش تا روز جمعه ۷۶ اثر به فروش رفته که از میان آنها می توان به فروش ۳ ادیشن از اثر پرهام تقی‌اف، ۳ ادیشن از کار شادی قدیریان، ۲ ادیشن از اثر آرمان استپانیان، ۲ ادیشن از اثر غزاله هدایت و ۲ ادیشن از عکس حامد فرهنگی اشاره کرد. در این نمایشگاه از هر عکس سه نمونه برای فروش به روی دیوار می‌رود. هدف از برپایی این نمایشگاه نشان دادن ارزش هنری عکس‌هایی است که با ابعاد کوچک چاپ شده‌اند.