دومین آزمون سطح مقدماتی «آموزشگاه عکاسی حرفه‌ای» جهت دریافت گواهی رسمی عکاسی مقدماتی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی یکشنبه ۲۵ اسفندماه ۹۲ راس ساعت ۱۴ با حضور شماری از هنرجویان واجد شرایط در محل آموزشگاه برگزار شد.

921225_3

  مطابق قوانین و سرفصل‌های مصوب دفتر مطالعات و توسعه دانش و مهارت‌های سمعی و بصری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای آموزشگاه‌های آزاد تجسمی تمامی هنرجویانی، که به میزان حداقل ۷۲ ساعت آموزشی را در کلاس‌های هر یک از آموزشگاه‌های فعال زیرنظر این دفتر از جمله «آموزشگاه عکاسی حرفه‌ای» گذرانده باشند، واجد شرکت در این آزمون و دریافت گواهی مذکور هستند. 

921225_6

  بر این اساس، هنرجویانی که موفق به حضور در این آزمون و کسب نمرهٔ قبولی در آن شده‌اند گواهی رسمی عکاسی سطح مقدماتی با تایید دفتر مطالعات و توسعه دانش و مهارت‌های سمعی و بصری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دریافت خواهند کرد.

921225_4


    گفتنی‌ست با سایر هنرجویان واجد شرایط برای شرکت در نوبت بعدی این آزمون، که سال آینده برگزار خواهد شد، تماس گرفته خواهد شد. این آزمون در هر دوره با حضور نماینده وزارت ارشاد در محل آموزشگاه برگزار می‌شود. 

921225_2

   شایان ذکر است نخستین دوره این آزمون جهت دریافت گواهی رسمی عکاسی مقدماتی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شنبه ۷ دی‌ماه ۹۲ با حضور شماری دیگر از هنرجویان واجد شرایط در محل آموزشگاه برگزار شده بود که به زودی گواهی‌های آن اهدا خواهد شد.