نمایشگاه گروهی عکس با عنوان «حوالی فصل ۳» با آثاری از عکاسان کارگاه عکس حوزهٔ هنری سنندج از عصر چهارشنبه سوم دی‌ماه ۹۳ در گالری سورهٔ سنندج افتتاح می‌شود. 

 
  به گفتهٔ برگزارکنندگان، در این نمایشگاه ۳۰ قطعه عکس در ابعاد ۵۰×۷۰ سانتیمتر از فربد اسعدی مقدم، شهناز بهمنی، مهری بیدل، سارا رنجکش، مصطفی زارعی، ادیب زندی، شاهده سیفی، محمدرضا شکری، صالح شکیبا، فواد کردنژاد، احمد کریمی، ساجد گرامی‌یار، بهار موسوی، یاسین میرزایی، ارسلان نجاری، رامونا نگهداری‌نیا، پروانه واحدی و سوما یگانه‌فر به نمایش درمی‌آید. 
 
  در بخشی از متن توضیح نمایشگاه آمده است: «هدف نمایشگاه این بود که فصل ۳ را جدا از جلوه‌های چند رنگ که شاخصهٔ اصلی آن نزد همه است با نگاهی شخصی‌تر و خصوصی‌تر عکاسی کنیم. پس به سراغ اتفاقات و لحظاتی رفتیم که هر کدام از ما در محیط اطراف و یا سفرهایمان و در این جغرافیای مشخص با آن درگیر بودیم و در عین شخصی بودن شاخصه‌ای از این فصل را همراه داشته است، آثار ارائه شده در عین فردی بودن نشانگر یک عکاسی گروهی است، عکس‌های نمایش داده شده به مشاهدات عکاسانه در موضوعات و اتفاقات زندگی از پنجرهٔ عکاسان این نمایشگاه در قالب یک فصل می‌پردازد.» 

گشایش: چهارشنبه سوم دی‌ماه ۹۳ – ساعت ۱۷ تا ۲۰
نمایشگاه تا ۷ دی‌ماه سال جاری هر روز از ساعت ۱۰ تا ۱۲:۳۰ و ۱۶ تا ۲۰ دایر است. 
سنندج، خیابان فردوسی، پردیس سینمایی بهمن، گالری سوره