نمایشگاه گروهی عکس با عنوان «جهان نگریسته» از جمعه ۲۶ دی‌ماه ۹۳ در گالری ایگرگ گشایش می‌یابد. 
 
  در این نمایشگاه آثاری از کورش ادیم، آرمان استپانیان، مهرداد افسری، آبنوس البرزی، شهریار توکلی، شهرزاد چنگلوایی، تورج خامنه‌زاده، نادر داوودی، علی ناجیان و رامیار منوچهرزاه، ملیکا شفاهی، بهنام صدیقی، بیژن صیفوری، امین طلاچیان، علیرضا فانی، امیرعلی قاسمی، فرزانه قدیانلو و کتایون کرمی به نمایش درخواهند آمد. 

  در متن معرفی آثار نمایشگاه آمده است: «اثر حاصل یک تفکر است، تفکری که سال‌ها تحت‌تأثیر اتفاقات شخصی و محیطی هنرمند تغییر و تحول می‌یابد و در نهایت مجموعه‌ای از آثار را شکل می‌دهد که دنیای ذهنی هنرمند را به تصویر می‌کشد؛ دنیایی که شاید به تنهایی و از خلال یک اثر در ذهن بیننده معنایی پیدا نکند و به انبوه تصاویری که فرد هر روز در زندگی خود می‌بیند (و فراموش می‌کند) بپیوندد. نمایش یک اثر به تنهایی، آن را تبدیل به تصویری معلق در زمان می‌کند، این تصویر قطعه‌ای از پازلی است که سوزان سونتاگ آن را «جمع‌آوری جهان» می‌خواند، تصاویری که «بیش از آن‌که تفسیرهایی از جهان باشند قطعاتی از آنند». 

  در سری نمایشگاه‌های «جهان نگریسته» برآنیم که طی نمایش مجموعه‌های مختلف هنرمند، دغدغه‌های ذهنی او را در طول زمان دنبال کنیم، و قطعاتی از تصاویر را کنار هم قرار دهیم تا به جهانی جدید دست یابیم؛ به برشی از واقعیتِ شخصی‌شدهٔ هنرمند، تصویری از جهان او، تصویر ذهنی غریب و ناشناس که ما را به همراهی و تماشا می‌خواند.»

گشایش: جمعه ۲۶ دی‌ماه ۹۳ – ساعت ۱۶ تا ۲۰
نمایشگاه تا ۱۶ بهمن‌ماه ۹۳ یکشنبه تا چهارشنبه از ساعت ۱۱ تا ۱۷ و پنچشنبه و جمعه از ساعت ۱۶ تا ۲۰ دایر است. 
گالری شنبه‌ها تعطیل است. 
تهران، خیابان ایرانشهر، کوچهٔ مهاجر، شمارهٔ ۲۸، زنگ دوم