شماری از کتاب‌های عکس عکاسان ایرانی، که به تازگی به چاپ رسیده‌اند، در جشنوارهٔ فروش اینترنتی کتاب‌های تخصصی عکاسی «فروشگاه آنلاین کتاب عکاسی» با تخفیف ویژه به فروش می‌رسد.

    از میان این کتاب‌ها می‌توان به کتاب عکس «اهل اسب» اشاره کرد که شامل مجموعه عکسی مستند از پیمان هوشمندزاده با موضوع بندرترکمن است که او طی شانزده سال از بندرترکمن و زندگیِ مردمانش گرفته و توسط نشر نظر چاپ شده است. 

  این کتاب در اندازه ۲۱×۲۱ سانتیمتر شامل ۱۰۸ صفحه به صورت مصور دو رنگ در تیراژ ۱۴۰۰ جلد به دو زبان فارسی و انگلیسی منتشر شده است و هم‌اکنون با تخفیف ویژه ده درصدی به فروش می‌رسد.  

   پیمان هوشمندزاده – نویسنده و عکاس مستند – متولد ۱۳۴۸ در تهران و دانش‌آموختهٔ رشتهٔ عکاسی از دانشگاه آزاد تهران مرکز در سال ۷۶ است. وی علاوه بر نمایشگاه‌های انفرادی در بیش از ۵۰ نمایشگاه گروهی در داخل و خارج از کشور حضوری فعال در ارایهٔ آثارش داشته است. 

  «فروشگاه آنلاین کتاب عکاسی» از ۵ خرداد ۹۴ جشنوارهٔ فروش اینترنتی کتاب‌های تخصصی عکاسی را با تخفیف ویژه برپا کرده است. این جشنواره که قرار بود تا ۱۵ خرداد ادامه داشته باشد به دلیل استقبال خوب مخاطبان تا ۱۹ خردادماه جاری تمدید شده است.

  هم‌اکنون بیش از ۲۵۰ عنوان کتاب، ماهنامه، فصلنامه و فیلم‌های تخصصی عکاسی با ۱۰ تا بیش از ۴۰ درصد تخفیف قیمت به مدت ۱۰ روز در این فروشگاه برای سراسر کشور عرضه می‌شوند.

 امکان خرید حضوری و استفاده از تخفیف‌های درنظر گرفته شده در محل آموزشگاه «عکاسی حرفه‌ای» میسر است و علاقه‌مندان می‌توانند در طول ایام جشنواره – شنبه تا پنجشنبه – از ساعت ۱۲ تا ۱۹ به آموزشگاه مراجعه کنند.

  تمامی علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصولات عرضه شده به این لینک و برای کسب اطلاعات بیشتر درباره شرایط ارسال بسته‌ها به این لینک مراجعه کنند.