جشن امضای کتاب «داستان مسافر» نوشته‌ی امیرشهاب رضویان سه‌شنبه ۵ آبان ۹۴ در نشرچشمه‌ی کورش برگزار می‌شود.

 امیرشهاب رضویان، کارگردانی سینما و پویانمایی خوانده و تاکنون شش فیلم بلند به نام‌های سفر مردان خاکستری، تهران ساعت هفت صبح، مینای شهر خاموش، تابستان عزیز، روزی که مینا گم شد، سفر زمان و انبوهی فیلم کوتاه، مستند و پویانمایی ساخته است.

  رضویان در مقدمه‌ی کتاب «داستان مسافر» که مجموعه‌ای از داستان‌های کوتاه همراه با تصویرگری‌های خود اوست، می‌گوید: «ایام خوبی بود، اوایل جوانی، دانشکده‌ی سینما و تئاتر، هم‌دانشکده‌ای‌ها، رفاقت‌ها، با هم بودن‌ها … و به قول آقای "مجید چوبچی" در فیلم "سوته‌دلان": عاشقیت‌ها. دلم تنگ شده بود برای بیژن و برادر بزرگ‌ترش بهرام، برای مولانا و شمس، برای آهو و سوسمار، برای فیلترهای آبی، برای تیله‌ها، برای بادکنک‌ها، برای قاصدک‌ها، برای توپ سرخ و سفید و آبی، برای مورچه‌ها، برای جوناتان، برای ماهی‌های قرمز و ماهی سیاه کوچولو، برای شازده کوچولو، برای درخت راجی، برای زاینده‌‌رود که در زمستان ۷۱ پرآب بود، برای مهندس بنجی و همه‌ی آن‌هایی که در این ۲۲ سال از پیشم رفتند. "داستان مسافر" حاصل خیال‌پردازی‌های سال‌های دور است که تازه فرصت انتشارش را پیدا کرده‌ام.»

  جشن امضای کتاب «داستان مسافر» سه‌شنبه ۵ آبان‌ ۹۴ از ساعت ۱۸ تا ۱۹ در نشرچشمه‌ی کورش به نشانی تهران، اتوبان ستاری، نبش پیامبر مرکزی، مجتمع تجاری کورش، طبقه ۵ برگزار می‌شود.