دبیرخانه سی و چهارمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر با صدور اطلاعیه‌ای مهلت ارسال چکیده مقالات به سمینار پژوهشی جشنواره سی و چهارم را تا پانزدهم آبان ۹۴ تمدید کرد.

  به گزارش ستاد خبری روابط عمومی سی و چهارمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر در اطلاعیه دبیرخانه جشنواره با اشاره به تقاضاهای مکرر اساتید، پژوهشگران، دانشجویان و به ویژه دست‌اندرکاران تئاتر استان‌های کشور در خصوص تمدید مهلت ارسال چکیده مقالات به سمینار پژوهشی جشنواره، ضمن احترام به خواست و نظر ایشان، زمان ارسال چکیده مقالات تا ظهر روز جمعه پانزدهم آبان ۹۴ امسال افزایش یافت.
 
  در اطلاعیه دبیرخانه از علاقه‌مندان درخواست شده تا چکیده مقالات خود را به زبان فارسی و انگلیسی دقیقا  ۵۰۰ کلمه به دبیرخانه جشنواره به نشانی تهران، خیابان استاد شهریار، خیابان هانری کربن، پلاک۱۸، طبقه سوم ارسال کنند. 
 
 همچنین شرایط  و مقررات کامل شرکت در سمینار در پایگاه رسمی سی و چهارمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر موجود و قابل دریافت است.

   بر اساس گزارش ستاد خبری روابط عمومی سی و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر، سمینار پژوهشی «نقش گروه‌ها و نهادهای سازمان‌یافته در شکل‌گیری و توسعه تئاتر» با محوریت «تعریف گروه و کمپانی تئاتر»، «تئاتر و نهادها» و « مدیریت و تئاتر»  توسط دبیرخانه سی و چهارمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر با حمایت اداره کل هنرهای نمایشی وزارت ارشاد و همکاری دانشکده هنرهای نمایشی و موسیقی دانشگاه تهران و با مشارکت پژوهشکده فرهنگ، هنر و معماری جهاد دانشگاهی دی‌ماه سال جاری برگزار می‌شود.