با فروش شش اثر و نمایشى از آثار هنرمندان ایرانى، فضاى تازه گالری «مژده» پس از سه ماه تعطیلی، رونمایى شد. 

 «منتخب مژده» عنوان این نمایشگاه است که شامل ۳۲ اثر برجسته از ۲۰ هنرمند از سه نسل هنر مدرن و معاصر ایران است. مژده طباطبایی مدیر گالری مژده درباره بازسازی گالری می‌گوید: «هفده سال پیش هنگامی‌که گالری مژده را تاسیس کردم، فضایی مناسب و استاندارد داشت، اما با گذشت زمان، تغییر در مفهوم نمایش آثار، ورود گالری‌‌های حرفه‌ای و نیز خواست مخاطب تغییر در معمارى گالرى را احساس کردم.» 

 طباطبایی درباره برگزاری نمایشگاه «منتخب مژده» به عنوان اولین نمایشگاه گالری پس از بازسازی گفت:«آثار این نمایشگاه را از مجموعه‌داران هنری گرفته‌ام، هدفم گردش سرمایه در مارکت هنرهای تجسمی‌است. کلکسیونرها باید متوجه ترقی قیمت آثاری که در زمان گذشته به قیمت خریده بودند شوند و ببینند که پس از مدتی قیمت آثارشان چندین برابر شده و افزایش قیمت‌‍‌ها را به صورت ملموسی حس کنند و تشویق شوند تا مجددا وارد مارکت شوند و با سرمایه حاصل از فروش آثار، کارهای جدیدی را خریداری کنند. در سه ماه اخیر مارکت هنرهای تجسمی ‌دچار رخوت شده، سعی من در برگزاری این نمایشگاه آنست که حرکتی در حد توان خودمان در گردش این چرخه به وجود آوریم.»

 مدیر گالری مژده ضمن اعلام این که سه اثر در روز افتتاحیه خصوصی و سه اثر در افتتاحیه عمومی ‌نمایشگاه «منتخب مژده» تاکنون به فروش رسیده است گفت: «این اتفاق بسیار خوبی است که در مجموع تاکنون شش اثر از این مجموعه به فروش رسیده است. البته لازم به توضیح است که قیمت‌‍‌های آثار کارشناسی شده و به صورت تعدیل و مناسب انتخاب شده است  به شکلی که هم خریدار احساس رضایت می‌کند و هم فروشنده از فروش اثر احساس خوبی دارد. اگر نقش واسطه‌گری گالری‌ها به این شکل تعریف شود فکر می‌کنم بتوان مارکت هنر را از رکود خارج کرد.»

 در «منتخب مژده» آثارى از زنده‌یادان هوشنگ پزشک‌نیا، احمد اسفندیاری، جواد حمیدى، مهدى سحابى … و پیشکسوتان تثبیت شده مانند منوچهر نیازى، سونیا بالاسانیان، رضا درخشانى … و جوان‌ترها داریوش قره‌زاد، شهریار احمدى … به تماشا گذاشته شده است. این نمایشگاه تا ۱۰ آذرماه ۹۴ در گالری مژده به نشانى تهران، سعادت‌آباد، علامه شمالى، کوچه هجدهم شرقى، پلاک ٢٧ دایر است.