نمایشگاه عکسی با عنوان «خوی در روی» با آثاری از علیرضا آزادکیا و آذر رحیمی از پنجشنبه ۳ دی ۹۴ در نگارخانه «شیرین و فرهاد» گشایش می‌یابد.
 
  طبق اعلام دست‌اندرکاران، در این نمایشگاه ۳۰ عکس سیاه و سفید در اندازه ۵۰در۷۰ سانتیمتر در ژانر پرتره به نمایش درخواهند آمد. در توضیحی برای آثار این نمایشگاه آمده است:

  «این نمایشگاه تجربه‌ای متفاوت است از هم‌نشینی با سوژه و ثبت لحظه‌ای از احوالات ایشان که گویای بخشی از حقیقت سوژه باشد. به بهانه گرامیداشت حضور برخی از بزرگان استان کرمانشاه، سعی شده تا مفهوم عکاسی پرتره در عبارت “خوی در روی”، بازترجمه  و ارائه شود. 
 
  یکی از شاخصه‌های این نمایشگاه داشتن دو عکاس است، بدین صورت که هر عکس را دو عکاس، عکاسی کرده و تمایلی برای حفظ مالکیت معنوی عکس توسط یک نفر نیست. از خصوصیات دیگر این نمایشگاه، عکاسی حین گفتگو با سوژه است. که تلاش شده به هیچ عنوان فرم ساختگی به مدل تحمیل نشود اما کارگردانی در حین عکاسی تکذیب نمی‌شود.»
 
 علیرضا آزادکیا سال ۱۳۵۹ و دانش‌آموخته کارشناس ارشد در دو رشته مهندسی تکنولوژی نساجی و مدیریت است و برگزاری چندین نمایشگاه گروهی و انفرادی از سال ۱۳۸۳ تاکنون در کارنامه هنری او دیده می‌شود. آذر رحیمی نیز  متولدد ۱۳۶۳ و فارغ‌التحصیل مقطع کارشناسی رشته گرافیک است.   

گشایش: پنجشنبه ۳ دی – ساعت ۱۶
نمایشگاه تا ۱۰ دی‌ماه ۹۴ هر روز از ساعت ۹ تا ۱۳ و ۱۶ تا ۱۹ دایر است.
تهران، کوی نصر (گیشا)، نبش خیابان ۳۶، نگارخانه «شیرین و فرهاد»