شنبه ۵ دی‌ماه ۹۴ نمایشگاه عکس‌های شقایق مرادیان‌نژاد با عنوان «یک مساوی هشت» در گالری شماره یک فرهنگسرای نیاوران افتتاح می‌شود.

   به گفته‌ی برگزارکنندگان، در این نمایشگاه ۳۵ عکس مستند سیاه و سفید در اندازه ۱۰۰*۱۵۰ سانتیمتر با موضوع اهدای عضو در ایران به روی دیوار می‌رود. عکاس در بیانیه نمایشگاه می‌نویسد:
 «این مجموعه عکس، روایت قصه ژرف و عمیق بودن و نبودن است، حلول زندگی در تن دیگری، تولد یک جان شیرین و بشارت دیدن بهاران دیگر برای آنان که امید برایشان پایان یافته بود. قصه این عکس‌ها، اما تنها یک قصه نیست، سه روایت موازی است از قصه بدیع بخشش و ایثار…»
 
  دکتر محمد ستاری (از گروه عکاسی و گرافیک دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران) نیز در مقدمه کتاب این نمایشگاه نوشته است: «عکاسان مستند اجتماعی به جای عکاسی از زندگی و خیال‌پردازی‌های شخصی به عکاسی از ساختار اجتماعی و روابط و مناسبات انسانی می‌پردازند و عکس‌هایی می‌آفرینند که تا حد امکان ساده است اما با مفاهیمی سترگ و والا خود را به رخ بیننده می‌کشند و ما شاهد این مدعا در این کتاب هستیم.»
 
 گفتنی‌ست در ابتدای کتاب این نمایشگاه، دو مقاله از دکتر علی‌اکبر ولایتی (رئیس جمعیت حمایت از پیوند اعضای ایران و رئیس بیمارستان دکتر مسیح دانشوری) و دکتر مارتی مانیلیخ (رئیس موسسه TPM-DTI بارسلونا) نیز نگاشته شده است. مراسم رونمایی از کتاب این نمایشگاه روز دوشنبه از ساعت ۱۷ در محل سالن اصلی فرهنگسرای نیاوران برگزار خواهد شد.

گشایش: شنبه ۵ دی – ساعت ۱۰
نمایشگاه تا ۷ دی‌ماه ۹۴ هر روز از ساعت ۱۰ تا ۲۰ دایر است.
تهران، انتهای خیابان پاسداران، روبروی پارک نیاوران، فرهنگسرای نیاوران، گالری شماره یک