در آستانه آغاز رسمی سی و چهارمین جشنواره بین المللی تئا‌تر فجر؛ نشست تخصصی هویت بصری در گروه‌های تئا‌تر برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی بخش پوستر و هویت بصری سی و چهارمین جشنواره بین المللی تئا‌تر فجر؛ در این نشست که ساعت ۱۷ روز شنبه ۲۶ دی ماه درعمارت مسعودیه برگزار می‌شود، محمد حسن معجونی، ساسان پیروز، صالح تسبیحی، بهراد جوانبخت درباره اهمیت هویت بصری در گروه‌های تئا‌تر سخن خواهند گفت.

همچنین دومین نشست هویت بصری در گروه‌های تئا‌تر ساعت ۱۷ روز دوشنبه ۲۸ دی ماه در عمارت مسعودیه برگزار می‌شود. در این نشست اعضای گروه تئا‌تر تازه؛ اشکان خلیل‌نژاد، یوسف باپیری، آرمان کوچکی، هوتن شکیبا سخن خواهند گفت و اجرای این دو نشست را احمد غلامی برعهده خواهد داشت. 

به گفته امیر اسمی دبیر بخش پوستر و هویت بصری سی و چهارمین جشنواره تئا‌تر فجر؛ بخش جدید هویت بصری که به صورت غیررقابتی برگزار می‌شود به هویت بصری گروه‌های تئاتری اختصاص دارد. 
او افزود: بخش پوستر سی و چهارمین جشنواره تئا‌تر فجر براساس اهمیت به هویت گروه تئا‌تر، با ترسیم چشم اندازی از دقت و تامل همه هنرمندان در کیفیت آثار و مراقبت از معیار‌ها و رشد سواد تصویری جامعه، حضور دیگری را تجربه می‌کند. و این بخش شامل بررسی پوستر، بروشور، لوگو و نشانه، سایت، کاتالوگ و سربرگ همه گروه‌های تئاتری خواهد بود.
ا توجه به اینکه از سال جاری شرایطی فراهم شد که به جای کارگردان‌ها، گروه‌های تئاتری در جشنواره تئا‌تر فجر شرکت کنند، برگزاری این بخش کمک می‌کند که گروه‌های تئاتری در تمام زمینه‌ها به صورت حرفه‌ای فکر و رفتار کنند.

نشست‌های تخصصی هویت بصری در گروه‌های تئا‌تر ساعت ۱۷ روزهای ۲۶ و ۲۸ دی ماه در عمارت مسعودیه برگزار می‌شود و شرکت در این نشست‌ها برای عموم علاقمندان آزاد است.