نشست کانون خانه فیلم معمار با نمایش دو فیلم تخصصی در این حوزه همراه با سخنرانی محمد محمد‌زاده عصر روز اول بهمن ماه در سالن خلیج فارس  فرهنگسرای نیاوران برگزار می‌شود. 


به گزارش روابط عمومی فرهنگسرای نیاوران خانه فیلم معمار به عنوان کانونی برای گرد آوری، آماده سازی و ارایه فیلم‌های تخصصی معماری و با اندیشه بهره گیری از این هنر به منظور توسعه اطلاعات همگانی و دانش تخصصی در حوزه معماری فعالیت‌های خود را آغاز کرده است. این هسته در ادامه فعالیت گروه موسس انجمن فرهنگی جامعه مهندسان معمار ایران شکل گرفته و هدف از آن پی ریزی کانونی حرفه‌ای برای بهره گیری موثر از مجموعه متنوعی از فیلم‌های تخصصی معماری ایران و جهان است. 


محمد محمد‌زاده سخنران این مراسم متولد ۱۳۵۲ در تهران و فارغ التحصیل دانشگاه علم و صنعت ایران، تالیف و نشر بیش از ۵۰ مقاله در زمینهٔ معماری را در کارنامه فعالیت‌های هنری و پژوهشی خود دارد. وی تاکنون چندین بار موفق به دریافت جوایز مختلف در چندین مسابقه داخلی و بین المللی نیز شده است. 


در این نشست دو فیلم تخصصی در حوزه معماری به نام‌های Maison de verre Pierre Chareau  و  Girasole A House Near Verona به نمایش در می‌آید. 


شایان ذکر است این برنامه پنج شنبه اول بهمن ماه ساعت  ۱۶.۳۰ در سالن خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران برگزار می‌شود و کلیه علاقمندان به معماری می‌توانند به صورت آزاد در این برنامه حضور داشته باشند.