نمایشگاه گروهی «سی در سی» از روز جمعه ۲۵ تیرماه ۹۵، ساعت ۱۷ در نگارخانه پردیس باغ موزه هنر ایرانی توسط گروه هنری «کژوراست» افتتاح می‌شود. 

   در این رویداد هنری، آثاری متفاوت از هنرمندان مختلف که بر بومی با ابعاد ۳۰×۳۰ سانتیمتر خلق شده‌اند، در معرض نمایش قرار می‌گیرد و با بهای یکسان (هفتصد هزار تومان) برای فروش ارائه خواهند‌ شد. 

   گروه هنری کژوراست تلاش کرده است پلی بین هنرمندان و مخاطبانشان ایجاد کرده تا هنرمند برداشتی آزاد و نشات گرفته از حال و ‏هوای درونی خویش را پیش روی مخاطب قرار دهد و مخاطب نیز بدون اطلاع از نام هنرمند و صرفا بر اساس میل درونی و ‏تاثیرپذیری از تصویر، اقدام به انتخاب و خرید اثر کند. مجری طرح بر این باور است که این رویداد چالشی است برای هنرمند ‏تا با جدا شدن از سبک و سیاق خاص خود تجربه‌ای کاملاً متفاوت را در خلق اثر داشته باشد. 

   در این نمایشگاه که به مدت دو هفته برپاست آثار هنرمندانی چون مهرداد محب‌علی، کامبیز درم‌بخش، احمد وکیلی، اسرافیل شیرچی، هادی جمالی، منیژه صحی، ناصر پلنگی، حسین‌علی ذابحی، رامین اعتمادی، محمد هادی فدوی، جمشید حقیقت‌شناس، عبدی اسبقی، احمد مرشد‌لو، عادل یونسی، ساغر پزشکیان، رضا رینه‌ای، حسین چراغچی، رضا افسری، بهمن نیکو، آنا محمد تاتاری، ‏داریوش قره‌زاد، بهمن عبدی، امید شایان، رسول سلطانی، علی سلطانی، بهزاد شیشه‌گران، فرشته ستایش، همایون سلیمی و.. به ‏نمایش در می‌آید. 

   این نمایشگاه که در آن بالغ بر ١٠٠ اثر از ۹۰ هنرمند به نمایش در می‌آید، تا ۷ مردادماه سال جاری در نگارخانه پردیس باغ موزه هنر ایرانی، هر روز از ساعت ۱۰ تا ۲۲ به نشانی میدان تجریش، خیابان شهید دربندی (مقصودبیگ)، ‏خیابان دکتر حسابی، شماره‌ ۳۰ پذیرای علاقمندان خواهد بود.