نمایشگاه گروهی عکس «چهار نگاه» از روز جمعه ۱۵ مردادماه ۹۵ در گالری هپتا گشایش می‌یابد.

  در این نمایشگاه ۲۲ قطعه عکس زیر نظر کوروش ادیم و در حوزه‌ی فاین آرت، با موضوع انسان (با روش‌هایی متفاوت) به نمایش درمی‌آید. مریم اسفندیاری، سمانه اقبالی، گارینه خدابخشیان و کلاریس سرکیسیان عکاسان حاضر در این نمایشگاه هستند.

   کورش ادیم در مقدمه‌ای بر این نمایشگاه نوشته است: «مرور کوتاهی بر تاریخ عکاسی نشان می‌دهد که اولین نگاه‌های جستجوگر هر عکاس در مسیر تجربه‌هایش به طور معمول بی‌پیرایه‌تر و خالص‌‌تر و جسورتر است. عصر ارتباطات و فن‌آوری اطلاعات که در آن زیست می‌کنیم وجوهی دوگانه دارد؛ فراوانی تجربه‌های تصویری به اشتراک گذاشته شده‌ی علاقه‌مندان به عکاسی در جهان، به خودی خود هم خوب است و هم بد.

   بد از این بابت که درمورد تجربه‌گران تازه کار احتمالا مدت زمان تقلید را طولانی‌تر می‌کند و استقلال بصری را دورتر و خوب، از این منظر که تنوع تجربه‌های قابل دسترس نوعی آموزش غیر‌مستقیم ریسک‌پذیری و خلاقیت است به شکلی قابل دسترس و در کمیت زیاد. در این رهگذر گروهی که شاهد اولین تجربه‌ی نمایشگاهی‌شان هستیم با گذر از اولین تجربه‌های مستمر آموزشی و ذوق‌ورزی‌های نخستین و با نظرگاه‌های متفاوت به انسان و منظرهای زندگی‌اش، تجربیات خود را به شکلی جدی‌تر به نمایش گذاشته‌اند. باید دید و آن‌ها را رصد کرد … .»

گشایش:جمعه ۱۵مرداد – ساعت ۱۶ تا ۲۱
این نمایشگاه تا روز چهارشنبه ۲۰ مرداد ۹۵ همه روزه از ساعت ۱۶ تا ۲۱ پذیرای بازدیدکنندگان است.
گالری هپتا: تهران، خیابان کریمخان زند، خیابان ایرانشهر، ضلغ غربی پارک هنرمندان، بن‌بست نیکو شهر، پلاک ۳، طبقه همکف